@Marilou; knap dat jullie het 'op commando' kunnen. Dat is hier denk ik wel het grootste probleem, soms lukt het gewoon (fysiek) niet terwijl we wel willen, puur door vermoeidheid. Succes maandag! @Sasha; Je hebt wel voor een groot deel gelijk, ik vergeet wel dat ik moe ben als we eenmaal 'bezig' zijn, maar voor mijn vriend is dat (puur fysiek) wel iets moeilijker. Als ik hem masseer valt hij denk ik in slaap. Maar ik snap wel wat je bedoelt! Hopelijk is het gelukt deze maand, succes!
Wat vervelend als je zo langs elkaar heen leeft! Er zijn hier indd al veel goede dingen gezegd, bijvoorbeeld gewoon in de middag, zorg voor oppas of iets, kaarsjes aan, en ervoor gaan haha Hier ook weinig seks, omdat vriend laag libido heeft En dat meestal verbloemt onder; ik ben moe, ik heb hoofdpijn/buikpijn.. Heel vervelend. Soms ook maar 1x seks rond eisprong. Afgelopen maand ging het goed, maar het gaat nu alweer minder. Heel vervelend allemaal. Het is toch ook wat haha Het zelf insemineren, sorrie, maar persoonlijk zou ik dat niet willen. Of het moet niet anders kunnen indd, maar we zijn nog maar net bezig, ik ga er vanuit dat alles bij ons beide goed is, dan zou ik niet willen insemineren. Ik ga m'n vriend niet met een potje richting badkamer sturen hoor Ik vind de seks en de intimiteit juist fijn, dat hoort er toch bij ?
wij doen het hier elke dag! wel meer nu omdat we voor een kleintje gaan normaal is niet elke dag haa. maar ook niet altijd even veel zin maar ja we doen het dan ook maar op comando haha. als we eenmaal bezig zijn voelt het niet meer als verplicht. maar ja
Het vervelende van 'op commando' vrijen vind ik dat ik het idee heb dat mijn man het vervelend vind. (haha erg ingewikkeld dus want ik ga dan voor hem denken terwijl ik er eigenlijk niet bij moet nadenken en hem gewoon moet verleiden. Ik moet zeggen dat ik het wel fijn vind om te lezen dat er een topic over is gemaakt en dat er meer meiden zijn met dit 'probleem'
Ik vind het ook fijn dat ik het uiteindelijk aandurfde om dit topic te openen en dat de meiden die reageren zo eerlijk zijn.
Hi dames, Hoe kan dat nou he, die mannen met een laag libido? Ik heb er ook een, maar vooral een eigenwijs mannetje Hij kan zonder moeite best lang zonder sex. Ik heb al heel lang een kinderwens, maar mijn vriend was er al die tijd nog niet klaar voor. Uiteindelijk zijn we afgelopen december gestopt met de acticonceptie. Hij van het gezeur af, ik elke maand een kans... Het is niet dat hij geen kinderen wilt, maar het gevoel om ervoor te gaan heeft hij niet. Eigelijk heb ik het idee als ik hem rond mijn vruchtbare periode verleid dat hij juist uit eigenwijzigheid niet wilt... Gelukkig gebeurt het af en toe wel, dus ik ben bij met de kleine kans die ik elke maand heb. En fijn om te lezen dat er dan ook best raak geschoten kan worden!!! *schietgebedje aan het doen voor iedereen* Groetjes, Ansj.
Ik ken ook dat probleem. Gelukkig kan ik melden dat ik nu zwanger ben, maar dat heeft ook even geduurd. Ook omdat we beide op het einde van de dag bekaf waren. Nou had ik het geluk dat ik regelmatige cyclus had. Maar wat ook een oplossing is om via tempratuur je ei sprong te meten. Misschien voor jou wel zo makkelijk omdat je onregelmatig bent. Wat je doet is gelijk de eerste dag van je cyclus je tempratuur meten. Dit doe je elke morgen voordat je opstaat weer. Op een gegeven moment zie je wel dat op 1 dag je temperatuur 0,2 á 0,3 tot 0,5 graden stijgt. Dit betekent dat je eisprong hebt. Als je temperatuur daarna hoog blijft kan dit maar 1 ding betekenen. Dus als je geluk hebt hoef je niet regelmatig seks te hebben, maar hoef je alleen maar te wachten op de juiste dag. Dan blijft het ook leuk om met elkaar naar bed te gaan. Suc6, ik hoop dat je er wat aan hebt.
Ik dacht altijd dat na je ei je temp omhoog gaat... Anyway, ik gebruik ovulatietesten, is ook wel handig. kost wel meer dan tempen, maar och dat maakt niet zo uit.
Nou ik snap er ook niks van hoor! In mijn omgeving hoor ik iedereen altijd over dat hun man/vriend het liefst elke dag wil vrijen en dan denk ik wel eens...jemig wat doe ik dan verkeerd dat mijn man er zo weinig mee heeft. Zelf zegt hij dat het niet aan mij ligt maar dat hij dat altijd al heeft gehad. Nou...toen wij net samen waren heb ik daar niks van gemerkt maar dat is ergens mis gegaan geloof ik Ik hoef ook niet dagelijks te vrijen maar omdat we allebei zo'n sterke kinderwens hebben heb ik zoiets van...dan moet je er ook iets voor doen. En niet elke maand tegen me zeggen dat je het zo jammer vind dat het ook deze rond niet raak was terwijl je niks wil veranderen. Na een ontploffing van mijn kant D) snapt hij het nu wel beter en heeft hij ook door dat je niet altijd na 1keer seksen al zwanger bent. Hoe gaat dat bij jullie? en de meiden die zwanger zijn geworden, mag ik vragen in welke ronde het raak was en hoe vaak jullie dan seks hadden?
Ik wil ook graag, maar van echt "proberen" is geen sprake. Meer van: onbescherme sex zo af en toe. In het begin was ik erg gefrustreerd, maar kan het niet veranderen. Hoe meer ik begon te dwingen hoe minder mijn vriend wilde. Nu ben ik al blij als we het ook een keer door de week doen en niet alleen in het weekend. Over dat verleiden wat sommige schrijven... Of ik kan het niet, of mijn vriend is van beton. Maar hij zegt gewoon: ik ben echt te moe, en geeft me een kusje. Tja dan houd het op he? Ik ben ook nog eens een beetje ouder en voel de maandjes wegtikken... Oja ik ben van ons kindje vrij onverwachts zwanger geraakt van alleen in het weekend te vrijen en ook nog eens vlak na de menstruatie, omdat we niet samen woonden, dus het KAN!
Hey Petra, Ik ben begin oktober gestopt met de pil. En begin januari bleef de cyclus weg en kwam ik erachter via 2 test (want wou het eerst niet geloven) dat ik zwanger was. We deden het niet heel regelmatig. We probeerden het zeker 1 keer per week (als de zin er naar was). Ik heb gehoord dat ook van andere vrouw om me heen die zwanger zijn geraakt dat het een klein half jaartje duurt om zwanger te raken. Als je een regelmatige cyclus hebt kun je ongeveer wel uitrekenen wanneer je de ei sprong hebt. Via internet kun je ook site's opzoeken via google om je eisprong uit te rekenen. Dan kun je die week er volop mee bezig gaan om zo meer kans te maken, maar kijk het wel als plezier. Het moet geen moeten zijn
Als ik het goed bekijk, ben ik dan degene met een laag libido. Mijn vriend zegt elke keer, ik ben er altijd klaar voor, jij bent degene die soms liever slaapt! hahaha ja hoor, maar savonds hoor ik wel af en toe "ik ben moe, la me eerst een beetje uitrusten" ach... al bij al hebben we wel regelmatig sex (2-3x per wk) op verschillende dagdelen. dat maakt dat het wel leuk en spannend blijft. Tot nu toe niet echt gericht geklust... wel tot januari dan. Deze maand wel ons best gedaan, en nu (ik temp ook) mijn ei al is gesprongen is het weer rustig geworden hahahha... van mijn kant dan.
@xxpetra: ik was in ronde 5 zwanger en had ook hetzelfde probleem als jullie. Vriend wil heeeeel graag een kind, maar er geen moeite voor doen, laag libido en moe.... De maanden voor ik zwanger raakte hebben we het rond de vruchtbare periode 3-4 keer gedaan. In de maand dat ik zwanger raakte maar 1 keer! Vriend had geen zin, maar iets in mij zei dat het nu moest dus uiteindelijk toch gebeurd en raak! jullie allemaal heel veel succes en als jullie vriend/man echt een kind willen zullen ze toch echt hun bijdrage moeten leveren!
Jeetje, ik schrik ervan hoe herkenbaar dit voor mij is. Alleen is die van mij na mijn uitbarsting vorige maand, nu weer in z'n oude ritme vervallen helaas. denk dat ik er maar even mee kap ook, vind dit veel te frustrerend op deze manier haha
O dit is uit mijn hart gegrepen! Wij hebben op onze dochter ruim twee jaar moeten wachten en volgens mij kwam dat ook omdat we het niet vaak deden. De miskraam was trouwens van 1 keer in 4 weken tijd.. Dus dan snap ik het ook weer niet. Maarre... Ik heb nooit meer zin na de bevalling. Met 8 maand voorzichtig weer begonnen, een paar keer gedaan maar ik vind er niets meer aan. Na deze MK wil ik gewoon echt 3 maand afstand houden en manlief zal proberen me te helpen.. Hij heeft gelukkig geen hoog libido maar eens in de maand wil hij opzich wel.. Voel me er soms wel rot onder maar gisteren een goed gesprek gehad.
nou ik kan me ook bij jullie aansluiten, ik weet niet wat er aan de hand is maar sinds ik bevallen ben ( 2 jaar geleden!!) heb ik helemaal niet zo'n zin meer erin eigenlijk.... pffff ik hoorde dat vroeger altijd mensen zeggen (die ouder waren met kinderen) van nou van mij hoeft dat niet meer hoor en dan dacht ik jeetje... is dat mogelijk, bij mij vast niet hoor, maar toch... ik ben vaak moe en heb gewoon op de een of andere manier niet meer zo'n zin in seks! ik had na de bevalling veel last van mijn litteken enzo daar zeg maar dus dacht toen dat het daaraan lag, maar die pijn is zo goed als weg en het hoeft nog steeds niet zo van mij... grappig onderwerp trouwens, ook grappig om te lezen dat je niet de enige bent... liefs
Ik moet het even van me afschrijven. Gisteravond weer hetzelfde verhaal. Ik voel/merk de vruchtbare dag en vriend is weer moe. Maar gaat wel nog een half uur lezen in bed. Ik voel me dan zo gefrustreerd en zit ertussen in om heel hard te gaan schelden tegen hem of heel erg te gaan huilen... En uiteindelijk doe ik niks en voel ik me gewoon stil en rot.
Wij hadden ook nietzoveel sex hoor, denk dat we het 3 keer gedaan hebben die maand en daarvoor ook zoiets. Bij ons kwam het vooral door het idee dat we misschien zwanger konden raken, haha.. Maar ik was gewoon de tweede ronde zwanger met lange cyclussen ook nog. Dus ik denk dat het allemaal nietzoveel zegt, sommige mensen klussen elke dag ofzo en zijn na een jaar nogniet zwanger. Het is maar net hoe vruchtbaar jij en je partner zijn en natuurlijk gewoon de lucky shot..
((knuffel)) Wel herkenbaar! Alleen de mijne gaat liggen en valt dan dus METEEN in slaap. Afgezien van het feit dat dat frustrerend is, zou ik willen dat ik dat kon. Maar ik snap je meis! Maar we praten er hier de laatste tijd wel veel over, dus wie weet komen we met een oplossing.