De Picknicktafel

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door lente67, 7 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.054
    944
    113
    Vrouw
    Hee Lieverds,

    Wat is het ontzettend rustig hier zeg.. WOW.!!

    Chess wat leuk dat je een nieuwe vogeltje gevonden hebt en dat ze al lkkr samen op de stok zitten.. En nu ga je hem handtam maken tog.?

    Blondii wat fijn dat je 2 tassen hebt uitgezocht en bij de H&M slaag je altijd..:) Haha wat een verhaal, vindt het zo irritant bij zo'n parkeergarage, ze zouden gewoon een oplaadpunt voor je chipknip ernaast moeten hangen..!!
    Heeeel veeeel succes vanmiddag..!! Keep my fingers crossed..!!

    Lente heel veel succes op dit moment al he..!! Wat een ellende allemaal, k denk dat dit vaker gebeurt als dat we weten, maar niet iedereen er zo hard als jij tegen terug vecht.!! Petje af voor jou..!! Kost energie, maar je houdt wel je eigen waarde tog.. Stelletje idioten..!!

    Over mij en verhuizen, haha weet idd niet of ik dat hier wel neer heb gezet, maar we zitten nu in een particulier huis (kost heel veel centjes) en zouden daar per 1 mei uit moeten, maar omdat we bijna de hele maand maart weg zijn, d88 we als we nou nu al eens gaan, sparen we veel geld..:) Dus nu gaan we vandaag al, leveren de sleutel in en gaan tijdelijk in bij mij ouders, die hebben een riante woning waar we een verdieping voor onszelf hebben.. En als we terug van vakantie komen, hard op zoek naar ons eigen paleisje natuurlijk..:) Dus vandaar mijn laatste weekend Amsterdam.. Werk er ook dus zal er nog genoeg zijn, maar tog..:)

    Ga zo squashen met 2 collega's en daarna ook voor het laatst naar mijn leuke sportschooltje hier.. Na de vakantie in Purmerend gelijk een nieuwe zoeken dus..:)
    Voel me trouwens wel weer helemaal okee, alleen ben nog wat sneller moe.. Maar ga veel slapen deze dagen en dan woensdag heerlijk vliegen..:D:D Ooow zo veel zin.. Ik kom de 22ste terug (Blondii vroeg het he..;))

    Nou fijne dag schatjes..!! Hoop dat het voor iedereen een hele goede dag mag worden.!! Tot strakjes.!!
     
  2. lente67

    lente67 Niet meer actief

    Hee lieverds,

    Kaatje, ik wist wel dat jullie in een duur huis wonen maar niet dat je tijdelijk bij je ouders in Purmereind gaat wonen. Is dit goed te doen voor je werk? Wat fijn dat je ouders zo'n ruimte voor je hebben.
    Ook fijn dat je je al beter voelt en veel plezier met Sqaushen.

    Blondje bijna is het zover en bedankt voor het sterkte wensen:)

    Chess zijn de twee al aan het kroelen:)

    Schoolsoap
    Nou het gesprek is uiteindelijk goed verlopen. In het begin voelde ik me aardig agressief:x en begon meteen met het feit dat ik me onheus behandeld voel door zowel de BA als de school. Dt vond hij niet leuk. Ik ratelde alles door elkaar heen en kon amper naar de man luisteren. Voelde me gewoon nog ontzettend kwaad en onbegrepen. Uiteindelijk kreeg hij me zover dat ik toch rustig werd (mede doordat mijn droomprins over mijn rug zat te wrijven *smelt*) en luisterde ik naar zijn kant. Hij werkt natuurlijk voor het uitzendbureau en neit voor mijn :xschool en kent deze verder ook helemaal niet. Daarbij vond hij het verhaal van het eerder ingaan van het onbetaald verlof ook erg vreemd.
    Toen hij aankwam dat ik zelf had aangegeven rust te willn weer het verhaal uitgelegd dat het niet alleen de ivf is maar ook mijn verleden met het ziektebeeld en overlijden van mijn man en vooral ook dat school met name PZ totaal geen medeleven toont en dat dat nog de meeste pijn doet. Enfin inmiddels zat ik vreselijk te snotteren:( en bij het willen pakken van mijn zakdoek zat mijn tas ook nogg eens vast aan mijn stoelpoot. Op de vraag van BA wat ik zou willen was mijn antwoord: "De twee koppen van PZ en leidinggevende eens flink tegen elkaar aan rammen:x, zo boos ben ik" Dit vond hij toch niet zo'n goed idee:D en uiteindelijk kwam hij tot de conclusie dat ik beter nog niet kan gaan werken deze week. DUH:$ Was ik al heel lang achter.
    Enfin hij laat nu het uitzendbureau contact opnemen met school en dan wil hij het liefst nog voordat ik ga beginnen er een gesprek tussen beide werkgevers en mij en droomprins gaat komen. * zucht*
    Ik ben bekaf naar dit gesprek en mijn arme droomprins is alweer aan het werk tot 10 uur vanavond. Maar de aanhouder wint:)
    Kaatje je hebt gelijk! Mijn collega die een zware bestralingen moest ondergaan laten ze ook maar aanrommelen. En ipv minder taakbelasting krijgt ze alleen maar meer en zelfs met een oogontseking ging ze maar naar school want in de zw zijn kost meer energie:$ Nou dan kennen ze mij nog niet goed, ik lust ze rauw, stelletje idioten en bloedzuigers. Die boosheid hoort natuurlijk ook bij mijn rouwproces maar gelukkig kan ik die nu op school botvieren.


    Nog 3 dagen en dan hebben we samen 1,5 week vrij en dan wordt mijn droomprins 32:)

    Dag lieverds,

    xxx
    Lente
     
  3. lente67

    lente67 Niet meer actief

    Ehum let maar niet op mijn schrijffouten, ben er nog niet helemaal bij met mijn hoofd

    xxx
    Lente
     
  4. La femme Nikita

    La femme Nikita Fanatiek lid

    21 mrt 2009
    3.088
    0
    0
    Zo meiden...ik ben weer terug...
    Wat was dat een leuk en gezellig week-endje...
    Is zo heerlijk even weg uit de sleur...kan het alleen maar aanraden...;)
    We hebben het mijn ouders en zusje verteld...en ze waren blij, maar ze snapten ook dat we nog voorzichtig zijn en het niet iedereen gingen vertellen...
    Morgen is de echo, en begin hem nu toch wel langzaam te knijpen...
    Hopelijk kan ik vanacht een beetje slapen, moet morgen al om 6 uur op...

    Sloppy, hoe was het in Winterberg??Wit van de sneeuw??

    Chessertje...nog druk aan het zoeken voor een parkietje, of ondertussen al geslaagd??
    Bij ons is volgend week-end een grote huisdierenbeurs...zal ik eens voor je kijken...;)Moet ie wel zelf naar NL vliegen...;)
    ow...lees nu dat je een vriendje hebt gevonden...leukleuk...:)

    Blondje...ben je geslaagd voor de tas??
    Had je het bonnetje nog, of ben je zo terug gegaan met de tas??
    Wel een goede service hoor...er wordt zo veel rommel verkocht tegenwoordig....
    Hoe is de TP verlopen vandaag??

    Kaaat, HCG was 1300, en dat 2 weken en 2 dagen na punctie....(de vorige keer was het op precies dezelfde dag 400, en dat was al hoog)
    Jeetje...ziek en dan ook nog even snel verhuizen voor je op vakantie gaat...
    Dan heb je hem echt wel verdiend...overmorgen vertrek je toch??

    Lente...hoe beviel Zumba??
    Hoor er veel leuke verhalen over...zelfs ons mam vond het leuk om te doen...
    Denk aan je vandaag als je op oorlogspad bent...
    nou ja...voor jezelf en je rechten opkomen, is niet echt oorlog...maar je moet soms wel echt hard vechten voor jezelf...
    En jeetjemineetje...wat een verhaal van vandaag...
    Op naar ronde 2 als ik het goed begrijp, want dat is nog lang niet opgelost...:x
     
  5. Blondje

    Blondje Fanatiek lid

    29 aug 2009
    1.640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemiddag lieverds!;)

    Kaat; Idd rustig hier de laatste dagen he! Jullie huren nu gemeubileerd toch? Dat kost idd veel geld he, heb bij een verhuurmakelaar in de particulier sector gewerkt, echt niet normaal voor welke bedragen ik daar woningen en appartementen verhuurde!:$ Wat fijn dat je naar je ouders kan en dat die ook ruimte genoeg hebben. Hopelijk vinden jullie snel iets moois voor jullie zelf! Willen jullie in Amsterdam gaan wonen? Maar eerst vakante!:cool: Dat is gewoon 3 weken zon, zee en strand! En daarna gebruinde lijf hier komen showen zeker bij onze bleke winterhuidjes!;)

    Lente; Oh wat een soap weer meid! Vermoeiend kan ik me voorstellen al die spanningen. Dikke knuffel voor jou dat je je er goed doorheen hebt weten slaan! Moest wel erg lachen om je tas aan de stoelpoot, zou ook echt iets voor mijn zijn...;) En wat lief van je droomprins dat hij je zo steunt, na deze week samen vakantie toch? Even ontspannen en samen genieten. Oh, 1,5 week vrij zelfs lees ik nu, heerlijk. Je droomprins wordt 32! So, dat doe je goed meid, als ik het zo mag zeggen, haha!;) Zit je maat te dollen, leeftijd zegt ook niet veel natuurlijk, als je maar gelukkig bent samen.

    Lfn; Weer terug in Duitsland! Je hebt wel een nat weekend uitgezocht om NL te bezoeken zeg! Hoe gaat het allemaal met je, hoe voel je je en hoe reageerde je familie? (vast heeeel blij!:)) Oh lees het al, je hebt een heel goed weekend gehad, wat fijn om te lezen dat t zo ontspannen was. Nu proberen vast te houden tot morgen, pfff zou ook moeite hebben met slapen denk ik... ik duim voor je!:)
    Ik had het bonnetje nog, ze stuurde de tas naar de leverancier op en belde een week later dat ik een nieuwe mocht uitzoeken, dat heb ik dus zaterdag gedaan. Vond het ook een goede service, was ook geen goedkope tas had m van mijn ouders gehad voor mijn verjaardag.

    Hier alles goed gegaan vandaag! Emmy is on board hoor!:D 3x scheepsrecht!!:) Mijn oma is geboren op 3-3-33 en mijn beste vriendin op 3-3-83, en goede vrienden kennen elkaar sinds 3-3-03, dus het getal moet geluk brengen toch!? (dacht net aan deze feitjes haha) Ach ja, blijft afwachten natuurlijk maar gaan van het positieve uit! Terugplaatsing ging snel, stond echt binnen 10 minuten weer buiten de kamer, inlc. verkleden. 1 rietje is uit elkaar gevallen (zo noemde ze het) en uit t 2e rietje is een mooie embryo ontdooid, deze is teruggeplaatst en zat mooi op zijn plaatsje tussen mijn bms, aldus de echo. Nog even naar het andere ziekenhuis gegaan om de pregnyl af te geven, had ik vorige week geleend omdat ik meteen moest spuiten en ze schijnen moeite te hebben met de levering, dus heb deze bij de apotheek gehaal en teruggeven. Moet er niet aan denken dat er een dame geen pregnyl heeft als het daar op is...

    Dikke x
     
  6. MariaC

    MariaC Fanatiek lid

    4 mei 2008
    2.185
    56
    48
    Vrouw
    Education
    Noord Holland
    Meisjes, ik sluit me weer aan. Ik ben een bijzonder onbetrouwbare picknikker...

    Potjandorie!

    Ik krijg donderdag weer een tp van een cryo, zit nu aan de naalden en aan de Chinese kruiden, en we gaan meemaken of dat werkt...

    Zit eigenlijk het meest in de zenuwen of ze wel levend uit het ontdooi-proces komen...
     
  7. Blondje

    Blondje Fanatiek lid

    29 aug 2009
    1.640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Welkom terug MariaC! Wat spannend voor je, ga voor je duimen! Kom je gezellig bij me op het wachtbankje hier? Zet de thee met koekjes klaar! :)
    Mocht de cryo niet goed ontdooien, heb je dan een volgende die ze kunnen ontdooien zodat je alsnog een tp krijgt? En hoe voel je je bij de naalden en kruiden?
     
  8. MariaC

    MariaC Fanatiek lid

    4 mei 2008
    2.185
    56
    48
    Vrouw
    Education
    Noord Holland
    Blondje, voel me heel goed bij de naalden en kruiden. Voel me relaxter.
    We hebben nog 3 rietjes met 2 cryo's per stuk....
    Wanneer heb jij je tp gehad?
    Weet jij nog hoe dik jou BMS was bij de laatste fm?

    Liefss
     
  9. Blondje

    Blondje Fanatiek lid

    29 aug 2009
    1.640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn dat je je er fijn en relaxed bij voelt. Wij hebben hierna ook nog 3 rietjes met 2 cryo's. Ik heb vanmiddag tp gehad! Bms was op dag 13 volgens mij 8mm, was precies goed voor tp volgens fa. Vandaag hebben ze dit niet vermeld, maar ze zagen wel Bms op echo waar cryo tussen zit.
     
  10. lente67

    lente67 Niet meer actief

    Nog even snel voordat ik ga sporten:)

    Maria welkom terug:) Joh geeft niks dat je een slechte picknicker bent, lijkt wel een scheldwoord:D dus binnenkort je tp, spannend weer.

    Blondje wat fijn dat de tp gelukt is. Maar ben je nu cryo's kwijt:( Of heb ik het verkeerd begrepen? Nu begint het spannende wachten weer. Wat lief dat je eraan dacht de pregnyl terug te brengen.
    Hahahaha dus je bent ook zo'n stuntel, begreep ik al uit je parkeerverhaal ;)

    Nikita wat fijn dat het zo leuk was in Nederland. Morgen de grote dag en je moet al weer vroeg op zie ik. En wat een hoge hcg:$ Ben benieuwd morgen. Hopelijk lukt het om te slapen.

    Zumba is vanavond pas dus dat hoor je morgen.

    xxx
    Lente
     
  11. Chessertje

    Chessertje Niet meer actief

    Hallo allemaal,
    Ik kom allereerst even Delphi showen
     
  12. Chessertje

    Chessertje Niet meer actief

    Ohhh Kaat, jij bofferd, lekker naar de zon toe. Wat heerlijk toch.

    Lente, wat een verhaal weer van de schoolsoap. Geniet maar lekker straks van je vrije dagen met je droomprins.

    La Femme, sterkte met de echo morgen, ik duim voor jou dat alles goed is. En dat je eindelijk rust krijgt.

    Blondje, joh, ik wist niet dat dat zo snel ging, ontdooien en hop meteen naar binnen. Joh nou spannend, het wachtbankje op. Suc6.

    Hoi MarciaC wat leuk dat je er weer bent. Ik ben benieuwd naar jouw ervaringen met de naaldjes.

    Groetjes
    Jolanda
     
  13. lente67

    lente67 Niet meer actief

    Ha Chess,Wow, wat een mooie parkiet! Echt super mooi die kleuren en wat een gave foto. Kan zo in een dierentijdschrift.

    Super!
    Lente
     
  14. MariaC

    MariaC Fanatiek lid

    4 mei 2008
    2.185
    56
    48
    Vrouw
    Education
    Noord Holland
    Oh spannend joh, de wachtweken! Ik zat op een BMS van 9 vorige week. Vorige keer 7. Maar dan zit ik dus aan de goeie kant.
    Had je een verste tp of een cryootje?

    Xx
     
  15. MariaC

    MariaC Fanatiek lid

    4 mei 2008
    2.185
    56
    48
    Vrouw
    Education
    Noord Holland
    @ lente, haha goed scheldwoord he, houden we er in! Hoe gaat het met jou meid? Ik loop 123423476247623 pagina's achter volgens mij... Las iets over je werk, geescaleerd, maar je was wel goed voor jezelf opgekomen toch?

    @ Chessertje. wat een mooie!
     
  16. Blondje

    Blondje Fanatiek lid

    29 aug 2009
    1.640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lente; Weer lekker sporten vanavond, zumba was het he, ben benieuwd wat je er van vindt! Ik een stuntel, mwah je bent vast niks vergeleken bij mij..:) En ben ook nog een flapuit en direct dat lijdt wel een tot rare uitspraken zeg maar...;)
    We hebben nu nog 3 rietjes over, hierin zitten 2 cryo's per rietje. En vandaag hebben ze er 2 ontdooid met 1 cryo per stuk, omdat het eerste rietje niet goed was. Er is dus 1 cryo verloren gegaan. Ze ontdooien ze volgens mij 's ochtends en dan gaan ze in de broedstoof.

    Chesser; wat een mooie parkietjes! Idd een hele mooie foto, kan zo in een tijdschrift ja! Hoe gaat het met jou?

    Maria; Dan zit je goed lijkt me! Bij tp meten ze dit verder niet, bij jou wel? De tp is van een cryo, de 3e cryo die we terug hebben gehad. (klinkt zo leuk;)) Ja spannend weer hoor! Voor jou ook donderdag. Voor jou aan je onderschrift te zien de 2e cryo die teruggeplaatst wordt dit is je eerste ICSI? Dus ook jouw 3e poging?
     
  17. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.054
    944
    113
    Vrouw
    Hee Lieverds,

    Lente wat een verhaal weer zeg..!! Heel goed dat je goed boos bent geworden, laat ze maar zien wie dit gaat winnen.!!!
    Vanuit Purmerend naar me werk is ongeveer 30 min en dat was het ook waar ik woonde in Amsterdam.. Kan alleen niet meer met de fiets en dat vind ik wel jammer..:( Maja je kunt niet alles hebben he.. Hoe was je Zumba.?

    Nik, wat fijn dat je het zo goed hebt gehad.. Heel veel succes morgen met je echo, ben benieuwd..:)

    Blondii, gefeli met je emmy..!! Jeeeh das fijn.!!
    Ja we huurde gemeubileerd, maar via mijn zus dus de prijs was niet achterlijk duur, maar voor wat we hadden aan ruimte wel te duur ja..

    Maria welcome back.!! Wat fijn donderdag een tp.!! Ga hard voor je duimen, dat ze er maar 1 hoeven te ontdooien..

    Chess wat een mooie zeg..!! Prachtige mannetje..!!

    Nou ik ben net een btje gesetteld hier, we hadden tog meer spullen als verwacht en het weekend alles in dozen op onze kamer (in Purmerend dus) neergezet, dus nu kwamen we daar en natuurlijk 1 grote rotzooi, dus ik kon echt niet zo gaan slapen.. Zegt me mama nog heel lief je slaapt hier 2 dagen en dan ben je weg, doe je het tog daarna, maar nee dat ging echt niet.. Ben dus net klaar, maar nu wel heerlijk op me bedje..
    Manlief is vandaag terug geweest voor het afmaken voor zijn behandeling bij de tandarts en heeft wel erg veel pijn, maar goede pijnstillers gekregen, dus hoop dat die zo gaan werken.. MOrgen nog de laatste dingetjes.. Kapper, nagels, ff de stad in laatste dingen kopen..:) En dan lkkr vliegen..!! Vind het vliegen eigenlijk helemaal niet leuk, maar de bestemming heeeel erg..!!

    Snoes en Sloppy (en Iloon) waar zijn jullie schatjes.?

    Sjak leuk vakantie aan het vieren, wie weet lees je stiekem wel mee, genieten he, maar voorzichtig met je buikje..:)

    Nou lieverds slaap lkkr..!! Tot morgen
     
  18. lente67

    lente67 Niet meer actief

    Hee meiden,

    Blondje we zouden zussen kunnen zijn. Ben namelijk ook een flapuit en zeg vaak de stomste dingen :) hahahaha vandaag dus mijn sportschoenen vergeten. Moest dus op blote voeten. Na afloop bleef een paar over en toen dacht ik zijn het nou de mijne:( Ik passen, kijken kijken en nog eens kijken. Hmmm... toch maar niet meegenomen en gelukkig die van mij stonden dus thuis. Zumba was leuk, een beetje een mengling van jazz ballet, buikdansen, street dance dus kon aardig meekomen. Leuke meiden ook. De docente was chaotisch en niet echt mijn type maar ik heb lekker gezweet en mijn hoofd leef gemaakt en overmorgen bodypump en daarna pilates. Heb er weer zin in:)

    Kaatje wat fijn dat het ergste is opgeruimd en je weer lekker je bedje in kan. Jammer dat je niet meer met de fiets kan zeker nu de lente eraan komt. Beterschap voor je man.

    Zo ga nu verder de x-factor kijken.

    xxx
    Lente
     
  19. MariaC

    MariaC Fanatiek lid

    4 mei 2008
    2.185
    56
    48
    Vrouw
    Education
    Noord Holland
    @ Blondje--> Bij de tp meten ze het BMS idd niet meer. Dit is inderdaad onze eerste ICSI poging. Nog maar 1 punctie achter de rug, 1 verse TP en één cryo teruggekregen tot nu toe. Donderdag dus de 3e. Maar we hebben zoveel cryo's gehad die niet levend uit het ontdooiproces kwamen, dat ik daar heel zenuwachtig voor ben.

    @ kaat--> We wonen bij elkaar in de buurt Kaat! Ik woon bij Hoorn in de buurt! Wat heerlijk dat je er tussenuit gaat! Ik heb even gemist waar naartoe en hoe lang?

    @ Lente--> flapuit nr. 3 meldt zich ;) Same here! Wat sport je veel! Zou ik ook moeten doen... pffff...
     
  20. lente67

    lente67 Niet meer actief

    Heee meiden,

    Ik was benieuwd of je al terug was Nikita e=met hopelijk geruststellend nieuws. Hoop voor je dat alles goed is.

    Maria, hahahaha flapuit nr 3. Je vroeg hoe het met me gaat. Nou, niet zo erg best dus. Helaas zit mijn traject erop en heeft ivf geen gewenste zwangerschap opgeleverd. Ben vanaf 1 dec thuis en heb tussendoor nog 2,5 week geprobeerd te werken maar dat was geen suc6 zeg maar. Daarbij krijg ik totaal geen medeleven of what so ever wat heet allemaal niet echt makkelijker maakt. De leerlingen en ouder(s) gelukkig wel maar het management:x Zeg maar gerust bloedzuigers. Gelukkig ben ik iemand die voor haar rechten opkomt maar eigenlijk kan ik dit er nu helemaal niet bij hebben.

    Ik ben vanaf 1 dec. via de Wii gaan sporten en veel gaan wandelen en sinds 1 week naar de sportschool. Inmiddels al 4 keer geweest en morgen weer. Was vroeger ook al sportief maar helaas door alle shit en geldproblemen zat het er even niet in. Nu probeer ik weer in balans te komen en ook mezelf helemaal in vorm te krijgen voor mijn sexy trouwjurk voor volgend jaar augustus:D

    Overmorgen je tp, hopelijk gaan er geen cryo's meer voor je verloren. Hoe is het bij jouw op je werkvloer? Je salaris weer gehad?

    Blondje hoe is het op de wachtbank? Helemaal zielig alleen. O wat zou ik graag naast je zitten. In gedachten doe ik dat zeker. Gun het jullie allemaal van harte. Zijn dan ook een beetje mijn kindjes als jullie dat goed vinden. Wordt gewoon de eerste forum peettante:)

    Hahahaha moet alweer om mezelf lachen en dat is een goed teken:).

    Droomprins is nu spierballen kweken voor zijn act op onze trrouwdag;)

    tot later lieverds,

    Lente
     

Deel Deze Pagina