Als ik niet werkte zou ik nooit zonder mijn kind ergens heen gaan, of papa moet thuis zijn. Maar als we allebei gaan, dan als gezin. Op een kdv als de ouders moeten werken noem ik geen dumpen, je snapt ook wel wat ik bedoel, want veel mensen moeten werken. Die opmerking ging gewoon helemaal verkeerd bij mij, ook in mn omgeving wordt ik als debiel gezien omdat moppie gewoon altijd meegaat en avonddingen gaat 1 van ons. Ik vind het gewoon niet nodig om hele weekenden zonder haar te zijn, ik heb de bewuste keuze voor haar gemaakt. ik vind het ook grof dat er gezegd wordt dat het niet gezond is om zonder je kinderen ergens heen te gaan. ladouce, dat kan.
het is een beetje overdreven term, maar hopelijk snap je hoe die bedoelt is. Het is nu heel modern om heel vakanties zonder je kinderen te houden. Ik zal daar nooit iets over zeggen, dat is ieders eigen keuze, maar nu wordt ik gezien als ongezond omdat ik dat niet doe, dat is voor mij de omgekeerde wereld en daarom een beetje overdreven term.
jeetje zouden zoveel van jullie het echt een punt vinden om driekwart dag van je kinderen gescheiden te zijn zodat je vrienden een ontspannen leuke dag van hun HUWELIJKSDAG kunnen maken.. Tjje waar hebben we het over. zara lekker die mensen persoonljk aangeven we doen het zonder kids.. je hebt mijn stukjes al gelezen.. dus je weet hoe ik het zou brengen en klaar. Ik vind het echt bewonderenswaardig hoeveel van juulie je op de teentjes getrapt voelen als je niet als voltallig gezin word uitgenodigd of er verwacht word om de kids thuis te laten. Jullie roepen welleuk mijn kinderen gaan mee.. maar vinden die kinderen dat wel altijd zo leuk?? en eeh kids dumpen.. ja ik dump mijn kind liever bij zijn opa en oma waar hij kan spelen, hij mag slapen als ie moe is, waar het om hem draait i.p.v. dat hij 3 kwartier stil moet zitten en stil moet zijn, niet teveel mag rennen, stil zitten daarna aan een tafel en hem daar dus geen plezier mee doe.
zou het ook gewoon zeggen hoor dat er geen rekening gehouden word met de kinderen en op de kaartjes dus ook echt alleen hun namen zetten en gene fam oid. mijn vriendin had het liever ook niet en snap het volkomen nu zagen we het zelfo ok niet zitten hoor om van smorgens vroeg tot savonds laat met de kids bezig te zijn op hun bruiloft en de kids hebben het waarschijnlijk ook beter naar hun zin bij opa en oma. het is wat anders als het je naaste fam is, dus de kids van je broer of zus zelf zou ik het wel raar vinden als je die "weigerd" zeg maar.
Ik kan er ook niks aan doen dat jij in je omgeving als een debiel wordt gezien. Ik onthoud mij verder van commentaar.
Wat zeggen toch veel mensen 'als mijn kind niet mag komen, kom ik ook niet'.. Wat denken jullie dat jullie kinderen hebben aan de hele dag een 'decadent' feestje, met etiquetten en alles. Ik denk dat je ze meer plezier doet met een dagje bij oma.. Ik vraag me af hoe jullie dat voor je zien.. Wij hebben een hele lieve, rustige meid. Maar zelf in dat geval ben je vrijwel de hele tijd met je kind bezig bij zoiets. Zou ik zelf ook niet relaxed vinden.
@tulip:ik snap je hoor, maar zou graag willen dat die discussie sowieso niet zo gevoerd werd. Ik vind jou niet ongezond, en mezelf ook niet als we over een jaartje een paar dagen nar het buitenland voor een danscongres war mup zich stierlijk zou vervelen. Opa en oma staan te springen om op te passen, dus die doen we er ook een plezier mee. Ik vind het jammer dat dat door sommige vrouwen als dumpen gezien wordt.
helemaal mee eens!!! Ik zou mijn kinderen echt geen plezier mee doen om ze bijv naar een lange ceremonie mee te nemen, dat vinden ze echt geen 'drol' aan. Ik doe ze wel een plezier mee om ze een paar uurtjes met opa te laten dollen en rondrennen. Dan is de keuze snel gemaakt. Overigens vind ik het anders gelden bij een pasgeboren baby die volledig afhankelijk van de moeder, maar heb het nu over dreumessen/peuters en alles wat erna komt.
Het zou al de helft schelen als het fatsoenlijk en netjes gevraagd zou worden, en waaruit blijkt dat mijn kinderen gerespecteerd worden. Want dat ontbreekt in de openingspost van TS, en later geeft ze aan dat ze het ook zo bedoelt. Daar gaan mijn haren recht van overeind staan, dan heb ik direct gegeten en gedronken en ben ik er klaar mee. Als er zo respectloos over mijn kinderen zou worden gepraat, dan hoeft het van mij echt niet. Als het me gevraagd zou worden, gewoon netjes en respectvol dan heb ik er echt geen probleem mee.
dan maar einde vriendschap. als je goede vrienden bent geven ze ook om jou kinderen en zijn de kinderen even veel waard als de ouders zelf. je bent als een gezin gelijk. iemand had eerder ook een antwoord gegeven
Ik zie dat ook absoluut niet zo, maar werd heel erg boos omdat ik het ieders eigen keuze vind en ik wordt dan meteen ongezond genoemd.
Dat zei ik omdat ik ben opgevoed met de gedachte dat je een goede gastvrouw hoort te zijn en dat houd in dat je gasten eigenlijk belangrijker horen te zijn als jijzelf, zelfs op je trouwdag, dat je het zo kunt regelen dat je allebei happy bent is prima maar wat heb je aan duur eten als je je vrienden pijn doet omdat je hun kinderen vervelend vind?
Maar er is wel een verschil tussen 'willen' en 'echt niet gaan zonder kind'.. Ik 'wil' mijn dochter altijd overal mee naar toe nemen, maar dat gaat niet altijd.
sorry maar meen jij dit echt serieus? Dus als iemand in jouw vriendenkring iets organiseert wat nou eenmaal niet geschikt is voor kinderen, neemt ie jouw kinderen niet serieus, respecteert ze niet, en is automatisch geen vriend meer? Nou lekker dan. Ik zou zulke vrienden dan niet eens durven vragen om een keer mee naar de bios te gaan, stel je voor.....
Precies, kijk het zou wat anders zijn als het in de avond zou zijn (duidelijk volwassenen only) echter overdag vieren neem je het risico mee dat er kids mee komen omdat dit nu eenmaal ook bij je familie en vrienden hoort, maar TS vind deze kinderen duidelijk een last en ziet deze niet als haar familie / vrienden maar een vervelend aanhangsel..