Ik wil overgana naar 4 flessen maar bij mijn dochtertje gaat echt het lichtje uit rond 7 uur.... Nu zou ik dan om 7 uur de laatste fles geven, maar ik zie hier heel veel mensen die hem om 20:00 of 21:00 geven.... Hoe doen jullie dat want jullie kindjes blijven toch niet zo lang op of maken jullie ze wakker of zo ?
Ik zou gewoon eens proberen om om 19:00 uur de laatste fles te geven. Kijken of ze het redt. Dan natuurlijk wel de flessen ophogen, aangezien ze er dan eentje minder krijgt.
Bij ons begint de dag om 8:00 en gaat dametje om 20:00 naar bed. Ze krijgt haar fles om 19:30 en gaat daarna dus naar bed (is zo sinds ze 18 weken is)
Ik geef haar de laatste fles om 21.30 en haal haar dan slapend uit bed en dan als ze de fles heeft gehad leg ik haar terug in bed en dan wordt ze om 6.30 weer wakker en beginnen we de dag weer. Dit doe ik ook in het weekend, dus elke dag starten we om 6.30. En ik geef haar 5 flessen van 180=200ml.
Nou, heb haar rond 19:15 fles gegeven en vanochtend werd ze wakker om 07:15....heerlijk !!! dan ga je toch altijd net iets meer van ze houden .....
wij hebben onze kleine nooit wakker gemaakt voor de fles. geeft zelf aan hoeveel ze wilt en komt vanzelf in een ritme. erg vreemd maar ineens wilde ze rond acht de fles en slaapt ze tot ongeveer 8 in de ochtend.. misschien gewoon even wachten. kleine geeft uiteindelijk zelf een ritme aan hoor (lang leve de natuur)
Hier was het tot een week geleden: 07.00 - 11.00 - 15.00 - 19.00 uur. Fijn dat ze zo goed heeft geslapen!
Nog een vraag.... Omdat ze een flinke meid is heb ik haar flessen verhoogt naar 210 + 7. Maar ze was een beetje verkouden en als ze hoest komt er echt een golf terug. Normaal met 200 cc kwam er nooit wat terug. Ook niet als ze hoestte, Zou ik het gewoon even afwachten en als ze steeds blijft terug geven dat ik dan bv mijn ochtend en avondfles op 210+7 hou en de 2 middagflessen op 180 + 6 ? Of anders helemaal terug ga naar 180+6 ?
Ga maar eens terug naar 4 x 180/6. Je merkt snel genoeg of ze nog trek heeft en wanneer (dan kun je die specifiek fles nog wat ophogen). Mijn dochtertje is nooit verder gekomen dan 180/6
ik merk ook dat mijn dochter meer spuugt als ze flessen van 210 ( totaal 230/235)krijgt......... misschien is het toch teveel
Tycho krijgt flessen van meer dan 180+6 ook niet weg.... Lijkt me ook niet gek, het is echt een enorme plons voor zo'n klein buikje. En vooral omdat het in 20minuten naar binnen gaat... xxxx