Wat word er veel geschreven zegNog effe dan moet ik echt mn wekker gaan zetten om alles hier bij te houden... haha Vica: Gelukkig gaat t goed met t laxeermiddel bij je dochtertje! Wat een opluchting! BramTim: Gelukkig was alles goed, en een positief gesprek Chantico: Gelukkig was je intake positief, je hoor af en toe van die gekke verhalen! Bij mij was t ook heel postitief. Luiers: Alleen nog maar maat 1. Heb toen 6 pakken gehaald van Kruidvat, die gratis... Ik koop pas andere als het nodig is. Heb ik weer een mooi excuus om te gaan wandelen met onze uk dan Gas: Heel de straat is hier afgesloten een week langOmdat ze bezig zijn met gas en waterleidingen.... Mn auto staat aan de andere kant van de wijk!:xBen ik heeel blij mee!! Vriend zn auto staat in de voortuin, maar kan helemaal niet weg, dus hij pakt mijn auto indien nodig. Nouj maar duimen dat ik niet hoef te bevallen. Hele wandeling naar mn auto Mn vriend stond net met de mannen te praten, en onze gasleiding was weer aangesloten,dus dat scheelt weer!! Slapen: Weer heel slecht geslapen!! Om 3 uur sliep ik nog niet, en heb ik alsnog dat slaappilletje ingenomen die ik van de week had meegekregen uit t ziekenhuis. Nouj, wat een pil!? Hielp voor geen meter!! Dus heb maar paar uurtjes geslapen vanacht.... En elke keer wakker. Ach ik word vanzelf echt moe, en dan slaap ik vast heerlijk! Vandaag wil ik alle kleertjes en beddengoed die er nog liggen voor de kleine uk gaan strijken. Dan is dat helemaal klaar en hoef ik daar snachts niet meer over na te denken xx
Mobius: Jij ook al van die lieve ouders. Heerlijk gevoel als ze dat voor je willen doen! Hier is de schoonmaakster net weg.
@FB, Balen van je slechte nacht! Hopelijk heb je snel een hele goede nacht! En wat onhandig dat de straat is afgesloten zeg! @Gratis kruidvat luiers, ik heb die bonnen meerdere keren aangevraagd maar nooit ontvangen. Geen gratis luiers voor mij dus .
@ Luckey, super dat alles goed was! @ Musty, Had al bekkeninstabiliteit voor de zwangerschap maar hier nog niets gehoord over een klein bekken... Kzou flink schreeuwen dan ja hahahaha. En dan maar hopen dat ie niet chagarijnig wakker wordt @ FB, valt het toch nog mee dat je gas er weeral op zit. Ga nu ff m'n bed induiken met m'n nieuwe rugsteun, ben benieuwd!
Ja die heb ik wel gehad maar is eigenlijk ook niet echt nodig want ik voel meneer voldoende. Wel kijken we altijd even naar hartje, ligging, termijn en vruchtwater en alles was helemaal in orde. Dus eigenlijk een droomzwangerschap tot nu toe (op de bedrust en cerclage na dan he)
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh nou ik heb dus nog niks gedaan. Nou ja niks. M'n tafel ontdaan van zwarte stift en m'n dochter dus ook.... had er eigenlijk een foto van moeten maken. Ze had een mouwloos jurkje aan want het is hier 23 graden binnen, lang leve de zon , en dus d'r handen zwart gestift en d'r armen . Pluspunt is dan wel dat de douche geboend is hahaha daar zat ik al een paar weken tegen op. Nu ff rustig zitten en kijken wat ik zo nog doe ben gesloopt pfiew nou ja de was moet echt wel ff opgehangen worden.
Nou ben weer terug hoor, kreeg teveel pijn in rug... Heb wel 4 pakken luiers. (1x maat 1, 2x maat 2 en 1x maat 3) Was het twijfelen of ik 2 pakken maat 1 zou nemen, maar bij Sem heb ik ze niet lang gebruikt.... Tevens nog wat drinkflesjes gekocht voor het afscheidskadootje van KDV, nu even stofzuigen en dan weer bankhangen..... Vica... wat stom dat je ze niet heb gekregen zeg.... Fb.. fijn dat je weer bent aangesloten, maar onhandig dat de straat helemaal openligt... de bevalling zal nu maar beginnen... moet je dat het hele end gaan lopen met weeën.
Hey meiden, Bedankt voor jullie lieve woorden en steun. Helaas gaat het nog niet goed hier. Ik heb gisteren cetirizine tabl van 10 mg gehad. Mag er 1 op een dag en moeten binnen een uur werken. Ik ken die tabl wel want heb ze ooit een keer gehad bij een allergische reactie. Ze werken normaal inderdaad snel alleen nu..... er gebeurd helemaal niets! Ik kan echt wel janken..... Stomme, stomme jeuk!!! Aaaargh! Mijn vk belde tussen de middag om te vragen hoe het ging, ze gaf me advies om gelijk de gyn te bellen dat het niet gaat. Heb ik gedaan. De ass gaat nu overleggen en ze belt me in de loop van de middag terug. Nou ik ga Sven proberen op bed te leggen voor een uurtje, ( die gaat steeds minder slapen en het wordt soms een hele strijd, zal de peuterpuberteit wel zijn ) Dan ga ik nog wat doen in huis. Misschien dat met wat gedachtenverzettend werk ik de jeuk niet zo voel....hoop ik... Laat het jullie weten als de gyn heeft gebeld! Liefs!
Pfff... hier weer drama hoor! Meisie heeft driftbuien en hangbuien! Tegelijkertijd heeft ze op het juiste moment spuitluiers! Heb bijna geen doekjes meer en geen auto voor de deur. Naar de winkel lopen kan ik gewoon echt niet meer! Moeder en zussen gebeld maar alledrie te druk om te helpen. Heeeeeeel fijn als je geholpen wordt zeg!!!! Hubby zou doekjes halen als hij terug komt vanuit zijn werk. Maar die is pas tegen 6 uur thuis. Heeeel fijn! Zo maar even de kleine in bad stoppen en ik onder een hele warme douche gaan staan. Heb een hele nare pijn in mijn bovenrug al een week, wordt elke dag wat erger. Maar liggen, rusten, rechtzitten en rechtlopen enzo helpen helemaal niks! Douche heeft tot nu toe ook nog niet geholpen. Nou weet ik dat het bij zwangerschapsvergiftiging kan horen, maar dan zou het naar mijn idee hoger moeten zitten. Bij mij zit het rond de plek van het bh bandje zeg maar. Hopelijk slaat de douche aan.
Bramtim: heerlijk al dat goede nieuws!! Dat wordt 39+6 weken denk ik hahahahahahaha!! (niet overtijd dus) Sanne: enorm balen zeg, hopelijk komt de gyn snel bij je terug met een oplossing!! Rest wel gelezen maar moet nu echt verder metw erk! Zal vanavond weer posten!
Hoi hoi, Ja hoor ik lees nog elke dag mee, alleen reageer ik haast nooit Gister weer naar de verloskundige geweest, en alles was goed, ons kindje is nog niet ingedaald! Ze dacht niet dat ik ging overlopen, dus dat is wel fijn! Hoe is het verder met jullie? Nog een beetje vol te houden? Kheb mn laatste babywasje heerlijk buiten hangen! Liefs
@bramtim en luckey; fijn dat de controle's goed waren! @sanne; balen zeg, hopelijk heeft je gyn gauw een oplossing! Heb hier het idee dat buik enorme groeispurt doormaakt, tjee was staat tie strak. Heb het idee dat hij elk moment kan klappen. Voelt wel vervelend, zo maar eens smeren kijken of dat wat wil helpen.
Sanne hoop dat de gyn snel belt want dit is geen doen zeg! Sterkte! Vica erg zeg als je niemand in de omgeving hebt die je heel even kan helpen als je het nodig hebt, nog even en dan is je man thuis.....en tot die tijd maar een vochtige washand...... Luiers hier 1 pak maat 1 en 3 pakken maat 2 ( waren een tijdje terug bij makro in de aanbieding.......) Heb bij Isa ook maar kort maat 1 gebruikt, ben snel overgestapt op 2 Hier net alle ramen beneden gezeemd en dat is me een glaspartij....kreeg toen ik bijna klaar was harde buiken dus ben na het ramen zemen weer gekapt met poetsen, morgen wordt t vervolgd. Doe ik iedere dag maar een beetje Heb net de wikkeldeken van snooze baby binnengekregen met voetenzak. Echt een heerlijke deken, superzacht en allemaal labeltjes eraan. Ben helemaal blij hihi
De ass van de gyn heeft terug gebeld. Dr S die mij maandag heeft gezien was nu niet aanwezig. Daarom had de ass mijn dossier aan dr de G laten zien. Er stond echter een heel verhaal dat dr de G er geen uitspraak over wilde doen over hoe nu verder. Dr S is morgen weer aanwezig en zal mij aan het einde van de ochtend bellen. Met dit bericht heb ik mijn vk weer gebeld. Ze vond het heel naar dat ik nu weer moet wachten. VK kan op dit moment niet zo heel veel doen. Morgen belt ze me weer even om te vragen hoe het gaat.
@ sanne: Jeetje wat een toestand zeg.... EN vaag van dat verhaal allemaal.. Is er niet een ander medicijn wat eventueel je jeuk zo kunnen verlichten zodat het nog wel te doen is? Dikke knuffel voor jou!!!
Vervelend zeg pfff hoop dat de jeuk snel weg is! Cetrizine werkt bij mij echt totaal niet... Wat wel heel goed helpt is Zyrtec. Die is wel duur, maar super!! Weet alleen niet zeker of je het mag gebruiken als je zwanger bent. Je kan t gewoon halen bij apotheek. Sterkte ermee xx
Maakt niet uit toch... Straks heb je misschien wat meer tijd! En kan je gezellig meekletsen. Ik heb ook niet altijd zin om te reageren (hormonen)
Even ego, zal zo reageren.. Gelukkig nog geen poepluier meer gehad van mijn meis. Douche was heeeeerlijk! Maar heeft niet geholpen voor mijn rug. Ook had ik al af en toe een flinke kramp sinds gisteren, maar nu gingen ze gewoon door onder de douche! Ongeveer 1 per kwartier en houdt zeker een minuut aan. Maar naar mijn mening niet heftig genoeg voor echte weeen. Oh en mijn kleine meid moest plassen toen ze afgedroogd werdt.. Zegt ze bah bah (zegt ze altijd als ze gaat plassen of poepen).. Dus ik snel 'nee niet bah doen! Zegt ze 'luier'... Dus ik doe de luier om terwijl zij de billen enzo fijnknijpt. Toen ze eenmaal weer stond ging ze plassen in de luier... Uhm.... lijkt erop dat ze haar plas ophoudt!!! Zou toch wel heeeeeeeel vroeg zijn of niet?
jeetje sanne..... wordt lang wachten tot morgen zo t zit jou ook niet mee met de gyns heh? dikke knuffs!
@ vica: Sommige kinderen zijn er al vroeg bewust van, alleen maar stimuleren hoor!!! des te sneller heb je haar uit de luiers!!!