Februari 2011 mama's - deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door smartie1980, 30 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    30 jan 2010
    3.635
    524
    113
    pluutje: ik ben er ook bang voor.. alles is er klaar voor alleen de weeën blijven uit. en ik heb ook niet echt het gevoel dat mijn vliezen een keer gaan breken uit zichzelf. zou dus best kunnen jou verhaal. maargoed dan zullen ze me moeten inleiden of de weeën moeten toch ineens op gang komen..
     
  2. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    12 nov 2008
    8.094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Neem je hem mee naar de MAC patje ;)
    Als ik morgen begin van de avond nog niets heb gehoord, ga ik wel ff stalken ;)
     
  3. patje20

    patje20 Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.871
    13
    38
    Vrouw
    Ergens in de polder
    Goedemiddag dames,

    meld me ff met een ego berichtje...
    hebben de eerste nacht erop zitten, was vreselijk. Jari had krampen en is uiteindelijk rond 5 uur vanmorgen pas in slaap gevallen bij mij op schoot.. ik was ook in slaap gevallen.. ben helemaal kapot. lig de hele dag zo wat op bed. BV gaat super, heb wel wat kapotte tepels, en zijn heel gevoelig maar drinken doet ie helemaal goed.
    Kraamzorg is ook super, vind haar geweldig! En ze doet zoveel.. voel me echt bezwaard dat ik een beetje in bed lig te hangen hahaha.
    Met mij wel oke, Jari is uiteindelijk gehaald met vacuum en knip. Heb er zelf geen last van gelukkig. Hij net na de geboorte ff.
    Waar ik wel last van heb, en heb het al met de kraam overlegt is aambeien.. jezus wat doet dat zeer zeg.. heb ze heel de zwangerschap niet gehad, en na de bevalling mn hele kont doet zeer.. das ook het eerste wat ik zei.. OH mn kont!!
     
  4. Sjalleke

    Sjalleke Fanatiek lid

    21 okt 2005
    2.158
    405
    83
    Hmmzz... Patje & Niki voor 03-03 en hier nog niks aan het handje..
    Alhoewel die handen natuurlijk ook niks hoeven..
     
  5. Pluutje

    Pluutje Fanatiek lid

    3 jun 2010
    1.059
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hahaha, nee dan mag 'ie niet mee! Ik zou even een andere leuke vent uitkiezen, eentje zonder strafbaar verleden ;):D
     
  6. Sjalleke

    Sjalleke Fanatiek lid

    21 okt 2005
    2.158
    405
    83
    Btw: het viel me ergens in een ander topic op dat Mispoes bevallen is van een zoon (Willem als ik me niet vergis...) Hoezo tijd over?????
     
  7. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    @pluutje, dan neem ik Pim maar mee!!

    @lovingmom, mag best wel eerder hoor, ik ga gewoon voor 12 uur klaar zijn......

    @sjalleke, jij gaat ook gewoon mee voor morgen!!
     
  8. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    12 nov 2008
    8.094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Ik wil jullie ook niet tot last zijn hahaha
    Je man zei ook al dat ik anders jou maar moest smsen want ik had meer contact met jou hahah
    Heb gezegd dat ik het niet op mijn geweten wil hebben als de telefoon door de verloskamer vliegt ;)
     
  9. McGyver

    McGyver Niet meer actief


    ff snel: curanol tabletten EN zalf online nu bestellen, morgen in huis!!!
    helpt! ik gebruik t ook!!!
     
  10. Blondie3

    Blondie3 Fanatiek lid

    15 apr 2007
    2.869
    1
    0
    Truckdriving Woman
    Brabant

    Haha, hoe waar kan zoiets zijn.
    Toen ik aan het bevallen was had mijn man zijn telefoon gewoon aan staan.
    En nog op zijn allerhardst ook.
    En dan als ringtone: oh oh cherso. ;)

    Die ging dus een paar keer af tijdens mijn heftige weeen.

    Echt waar... als ik dat ding in handen had gehad, had ik hem door de verloskamers heen gesmeten :x

    BTW: Loving mom, gefeliciteerd met je zwangerschap :D
     
  11. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    @patje20: wat balen dat je een rotnacht achter de rug hebt, maar voel je niet schuldig als je lekker de hele dag in je bed blijft. ( ik kon niet anders dan 10 dagen op bed liggen na de bevallingen....)Kraamzorg is er niet voor niks, ze gaan heus niet denken dat je een luie donder bent.
    Ik hielp op een gegeven moment gewoon met de was opvouwen op bed, kleine dingen maar dan voel je je toch een beetje nuttig.
    En aambeien.....ik heb ze nu al, hebben ze heel goed spul voor, weet zo de naam ff niet maar vraag het maar aan je vk of HA.
     
  12. Pluutje

    Pluutje Fanatiek lid

    3 jun 2010
    1.059
    0
    36
    NULL
    NULL
    Lieve Patje20, allereerst nog van harte gefeliciteerd met de geboorte van Jari (hopelijk wordt 'ie net zo knapperd/leukerd als Jari Litmanen, ten minste die vond ik altijd wel erg leuk om te zien)! Vreselijk he? zo'n drama nacht! Maar grote kans dat het vannacht al een heel stuk beter gaat! Ik denk niet zo zeer dat hij al krampjes heeft, maar eerder dat hij zijn bevalling aan het verwerken/ herbeleven was. Ten minste dat is mij verteld als reden van de onrustige eerste nacht(en). Ga maar aanstaan: jij denkt dat jij wat hebt mee gemaakt tijdens de bevalling, maar die kleine is gewoon met een dop op zijn kop zo de wereld in getrokken, die heeft ook wat te vertellen. Naast een flinke hoofdpijn is het best even wennen zo op deze wereld te zijn. En feitelijk was vannacht pas zijn echte eerste nacht, want die nachtelijke uurtje direct nageboorte lag 'ie natuurlijk redelijk voor pampus als gevolg van de bevallingsactiviteit, dan zijn ze vaak echt heel moe.
    Bij mijn zoontje vond ik de eerste nacht thuis (hij was toen 5 dagen oud) zo heftig, alleen maar huilen niet stil te krijgen, dat ik 's ochtends letterlijk overstuur en in tranen de kraamhulp in de armen ben gevlogen. Ik was helemaal stuk en moedeloos. Maar na die ene nacht ging het meteen een stuk beter, dus ik ben heel benieuwd hoe het jullie vannacht vergaat!! Ik denk en hoop echt beter!!
     
  13. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    Ach, adje verveelt zich vast weer;)
     
  14. Pluutje

    Pluutje Fanatiek lid

    3 jun 2010
    1.059
    0
    36
    NULL
    NULL
    #3694 Pluutje, 2 mrt 2011
    Laatst bewerkt: 2 mrt 2011
    Hahaha, meneer Pluutje had een keer tijdens het maken van een echo in het zkh zijn telefoon aanstaan. Die ging dus ook af (met een bescheidenere ringtone), de vk hem er heel vriendelijk er op wijzend dat de tel. uit moest. Maar meneer Pluutje was zo in gedachte (niet bij de echo, dat was duidelijk) dat hij gewoon zijn voicemail ging afluisteren en heel subtiel antwoordde: "sst, ik versta het niet..." Als het toen aan de vk had gelegen, had meneer Pluutje door de kamer gevlogen inclusief telefoon.
    Dat hebben wij bij de bevalling even anders geregeld ;)
     
  15. Champy

    Champy Fanatiek lid

    26 sep 2007
    2.533
    0
    0
    N.V.T.
    Jeetje laatste meiden, jullie dragen ze letterlijk uit! Nog even, duimen draaien hier voor jullie!!
     
  16. siske89

    siske89 Niet meer actief

    *breekt even in*

    Hallo iedereen,

    Eerst en vooral wil ik jullie allemaal proficiat wensen met de geboorte van jullie kleintjes! Hopelijk kunnen jullie genieten van een zorgeloze kraamperiode. Aan de paar mama's die nog moeten bevallen: veel succes hoor!

    Mijn vraagje aan jullie: Ik verzamel geboortekaartjes en zou het erg fijn vinden moesten er meiden onder jullie mij kunnen helpen met een geboortekaartje van jullie kleintje. Je mag me altijd een privé-berichtje sturen en dan stuur ik je mijn adres terug.

    Alvast heel erg bedankt!

    *breekt weer uit*
     
  17. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel

    Ik draag hem idd letterlijk uit....net de 42 weken niet:D

    Yeah, heb het fotoboek klaar!!!
    Nu manlief hem even na laten kijken en dan bestellen maar.

    Ik ga nu even de tas klaarzetten voor de zwemles van Femke. (moet ik niet weer de pyama vergeten.....;))
     
  18. trishka

    trishka Fanatiek lid

    6 mrt 2009
    4.621
    0
    36
    patje spannend meid, alvast superveel succes! pfff hoop dat de ziekenboeg hier snel voorbij is, wil weer kunnen meekletsen hoor!
     
  19. smartie1980

    smartie1980 Niet meer actief

    helaas ook aambeien. Maar let op: veel zalf NIET bij bv! Zit aak lidocaine in (kindje ook verdoofd en minder alert!!!).
    Sperti mag wel.
     
  20. Suzannes

    Suzannes Fanatiek lid

    20 nov 2009
    1.130
    3
    36
    thanks! het is ook echt een heerlijk meisje en we zijn echt verliefd op haar.
    Wel heeft de bevalling flinke aanslag gehad, lang verhaal, maar is allemaal erg heftig geweest en uiteindelijk ontzettend veel rupturen ( 2 uur lang gehecht door 2 man...). Uiteraard is ze het allemaal waard, maar voelde me zo gehandicapt. Ook blaasontsteking erbij, dus lekkere onderkant nu ;)

    Ben alleen wel gesloopt, ze is nu een week oud , maar nog maar 2 nachten een beetje redelijk geslapen. Ze had een omgekeerd dag en nachtritme ( klokslag 22:00 tot 7:00 was het drama met madame en zodra de vogeltjes gingen fluiten, ging ze slapen). Daardoor ook nog niet echt goed kunnen bijslapen van bevalling. Vannacht was het weer feest, spuugje hier, krampje daar en veel zuigbehoefte ( ik geef trouwens kv), waardoor het steeds drama is als haar speentje uitvalt. We hebben nu een puck a baby, dat helpt al iets. Merk dat ik er emotioneel wel beetje opdonder van krijg van slaapgebrek en dat ik haar niet altijd kan troosten, maar goed, denk dat het even een moeilijke periode is waar we doorheen moeten. uiteraard is het het allemaal waard en willen we haar nooit meer missen.
     

Deel Deze Pagina