Schrik van me leven!

Discussie in 'De lounge' gestart door bahar23, 23 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fullhouse1981

    Fullhouse1981 Fanatiek lid

    8 jun 2010
    1.903
    0
    0
    Oosten van het land
    @Bebek,
    Klopt veel fake verhalen gingen toen rond. Ook over vreemdgaan, en zelfs zwangerschappen van een drielling. :( Triest is dat altijd, maar wel de waarheid.
    Aangezien ze ook pas op actief is op het forum, heb ik het idee dat ze zich niet beseft (als het waar is) dat ze een topic heeft geopend en dat het ook handig is om hierop te reageren. haha. Misschien is er echt wel wat anders aan de hand, en dat is een kwestie van afwachten.
     
  2. MvS

    MvS VIP lid

    19 okt 2008
    5.563
    1
    36
    Ik zou nooit durven beweren dat iets fake is. Mijn enige 'bezwaar' hier is dat TS al vaker topics heeft geopend over uiteenlopende zaken en daarin vervolgens ook nooit meer heeft gereageerd. Dat vind ik gewoon raar. Dus ik geloof best dat er echt iets is, hoor, daar gaat het niet om.

    @ TS; hopelijk ben je gewoon ter observatie in het zkh ofzo en daardoor niet in gelegenheid te reageren. Ik hoop dat je snel iets laat horen.
     
  3. Carlien

    Carlien Fanatiek lid

    23 feb 2010
    2.133
    1
    36
    Twente
    Ik weet wel dat als je op de zware hartbewaking ligt daar geen telefoon (denk ook geen internet) en geluiden en alles wordt daar weg gehouden, omdat die mensen daar zo kwetsbaar zijn. Daar mogen het liefst maar 1, hooguit 2 mensen op bezoek komen en geen bloemen en weet ik het.

    Dus het ligt er maar net aan wat ze heeft, verder weet ik het ook niet zeker, maar ik weet wel dat de regels extreem streng zijn op de afdeling zware hartbewaking. Dat heb ik toen met mijn vader wel gezien en het is daar echt geen pretje.. Ik hoop dan ook niet dat dit een broodje aap verhaal is en ga daar dan ook niet vanuit.

    Sterkte mocht er echt wat zijn!;)

    Groetjes,
    Carlien
     
  4. san84

    san84 Fanatiek lid

    5 nov 2009
    1.222
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi dames ,

    heb nog niks gehoord helaas .

    (had haar een pbtje gestuurd)

    groetjes san84
     
  5. san84

    san84 Fanatiek lid

    5 nov 2009
    1.222
    0
    0
    NULL
    NULL
    zie net dat ze 27 februari weer online is geweest .

    jammer dat ze niks meer laat horen.

    groetjes san84
     
  6. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Zal toch niet weer een broodje aap verhaal zijn??
    Ik zeg slotje erop want als ze had willen reageren had ze dat allang gedaan.Jammer dat mensen zulke dingen doen.
     
  7. sapje

    sapje Fanatiek lid

    6 sep 2009
    1.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    nou vind niet dat hier maar gelijk een slotje op moet aangezien we niet weten wat er met haar is, want als haar verhaal klopt( waar ik zelf niet echt aan twijfel) is het niet zo raar dat ze even geen berichtjes stuurt!
    en het feit dat ze even online is geweest dat kan natuurlijk ook mischien wel haar man zijn geweest die ging kijken wat die berichtjes voor haar zijn ,
     
  8. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Klopt heb je wel gelijk in, al die broodje aap verhalen op het forum doen je vertrouwen niet goed.
     
  9. sapje

    sapje Fanatiek lid

    6 sep 2009
    1.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    kan me best wel voorstellen dat sommige mensen wat wantrouwig zijn door al die nep verhalen , zou het wel heel erg vindne als dit dan ook nep zou zijn aangezien iedereen zo met haar meeleeft, maar ik denk zelf niet dat het nep is, de tijd zal het leren denk ik
     
  10. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Wel raar dat ze online komt maar niet op pbtjes reageerd.
    Dat ze dit topic vergeten is kan ik nog wel snappen.
     
  11. Kiwi08

    Kiwi08 Fanatiek lid

    30 okt 2008
    1.169
    0
    0
    jammer dat ze niks meer laat horen..
     
  12. belin

    belin Fanatiek lid

    30 jul 2009
    1.477
    1
    0
    NULL
    NULL
    Kwam ook weer ff spieken ...........
     
  13. chantal26

    chantal26 Fanatiek lid

    25 jun 2007
    4.181
    0
    36
    Ik zie dat ze vandaag online is geweest
     
  14. Druif78

    Druif78 VIP lid

    11 feb 2008
    9.724
    1
    36
    Ook ik spiek hier geregeld, maar denk niet dat ze nog iets van zich laat horen, jammer!!
    aangezien ze online is geweest kunnen we denk ik wel concluderen dat het iig niet zo ensntig is ( geweest) dat ze nog in het ziekenhuis ligt. Ik denk dat ze zich schaamt vanwege alle commotie die dit topic teweeg heeft gebracht en daarom niet meer durft te antwoorden?
    Misschien viel het allemaal erg mee en durft ze dat nu niet meer te zeggen nadat iedereen zo enorm met haar mee heeft geleefd?
    Tegenover iedereen zou ze op zn minst even een teken van leven kunnen geven??
     
  15. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    nou sorry maar vind het toch wel apart.

    wel online komen geen pb terug sturen en ook niet reageren...
     
  16. anica

    anica Fanatiek lid

    3 dec 2009
    4.528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    ik wil haar niet beschuldigen maar de topics die ze opent zijn vakk nood kreten van HELP!!! SPOED!! enz

    ik begin nu ook te twijfelen.

    TS sorry als ik je nu vals beschuldig.
     
  17. chantal26

    chantal26 Fanatiek lid

    25 jun 2007
    4.181
    0
    36
    Ja dat viel mij ook al op.
     
  18. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Ik heb haar ook een pb gestuurd dat er een heleboel meiden zijn die graag willen weten hoe het nu met haar gaat en of alles goed is afgelopen, dus ik ben benieuwd....
    Het wordt inderdaad wel steeds vager te noemen dat ze wel online komt maar niet reageert...begin me af te vragen of zij het wel is dan, die online komt?
    Weten de modjes niet hoe of wat en of er iets ernstigs aan de hand is??
     
  19. mamamuts

    mamamuts Niet meer actief

    Misschien was het allemaal net een tikkie minder ernstig dan dat ze ons in eerste instantie deed vermoeden. Ik bedoel... misschien heeft ze het verhaal een ietwat spannender tintje gegeven.
    Niet dat het een broodje aap verhaal is hoor, maar iig niet een heel ernstig iets.
    En omdat wij zo meelevend zijn :D (en nieuwsgierig) weet ze misschien niet hoe ze nu moet reageren.
    Maar we kunnen blijven gissen totdat we eens ons wegen, we schieten er niks mee op ben ik bang als ze niks van haar laat horen.
     
  20. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    23 sep 2008
    8.211
    3
    0
    In de wolken
    Ja maar dan kan je nog wel even laten weten dat alles goed is toch? Ook al valt het achteraf misschien heel erg mee ;) Er zijn een hoop mensen die met je meeleven e.d. Wel zo netjes i.i.g ;)
     

Deel Deze Pagina