Algemeen tempkaartjes topic (voorheen 1-1-2010) Deel 2

Discussion in 'Temperatuurkaartjes' started by kim1990, Feb 8, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    3,502
    0
    36
    Almere
    @Ricmar: vervelend dat je je niet lekker voelt..en WOW dat is een daling ineens :$ duim voor je dat het een innestelingsdip is :D
    @Lala: hoe gaat het met jou, had je nog bloed laten afnemen?

    @All: temp. is weer iets gedaald vandaag..dus denk dat ik mijn eitje later krijg...verder niet veel te melden..vandaag lekker vrije dag en vanavond uit eten met collega's en naar het casino :D
     
  2. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    May 2, 2010
    2,559
    0
    0
    Goede morgen

    @Ricmar: Jezus dat is wel een enorme daling zeg, hopelijk is het een innesteling en geen kapotte thermometer ;)

    @Mommy: Ik hoop dat je temp morgen weer wat hoger is, hoe lang is normaal je LF? Of weet je dat niet?

    @Pindakoek: Ben benieuwd wanneer je ei zal zijn maar het is nog vroeg.

    Hier vandaag voor het eerst een buikfoto gemaakt, kan ik die in mijn 9 maanden boekje plakken. Slaat nergens op zo vroeg maar dan heb ik straks wel vergelijkings materiaal. Was wel grappig om er eentje te maken, tig hoeken uitgeprobeerd om zo mijzelf het voordeligst op de gevoelige plaat te zetten ;)
     
  3. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    3,502
    0
    36
    Almere
    @Ikke: laat zien die buikfoto :D:p grappig je hebt de intake bij de VK op mijn verjaardag..word ik 29 alweer :( het is nog vroeg maar hoop dat ik snel mijn eitje krijg...
     
  4. Onewish

    Onewish VIP lid

    Jul 15, 2010
    8,373
    0
    36
    OneLoveOneWishOneHeart
    Nee de assisitente moest nog overleggen he hihi hoor t vrijdag wanneer en of t kan :D
     
  5. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    May 2, 2010
    2,559
    0
    0
  6. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    3,502
    0
    36
    Almere
    Mmmmzz..ok! Vind het zo balen voor je dat je een mk hebt gehad. maar je hebt tenminste ervaren hoe het is om zwanger te zijn..helaas ik nog niet :(
     
  7. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    3,502
    0
    36
    Almere
    Mooi figuur hoor :D bij mij zitten er wel wat vetrolletjes dus denk dat je dan pas iets kan zien als ik 3 a 4 maanden ben whahaha..;) Zie nog niet echt iets van een buikje bij je...:p
     
  8. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    May 2, 2010
    2,559
    0
    0
    Onder mijn navel zit wel een verdikking maar dat komt omdat er gas zit daar, is soms keihard en voelt pijnlijk aan maar dat had ik al voor de zwangerschap, heel irri.

    Thanks voor de compliment trouwens :D
     
  9. Onewish

    Onewish VIP lid

    Jul 15, 2010
    8,373
    0
    36
    OneLoveOneWishOneHeart
    Idd mooi slank ikke!:)
    Ik had ook al zo'n buikie alleen dan met een soort bolling erin , heel raar vormpje hihi ... helaas trekt t al weg Mja hoop toch snel weer dat mooie gevoel mee te maken..
    Je voelt je anders dan anders ,happy de peppy...
     
  10. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    May 2, 2010
    2,559
    0
    0
    Happy de peppy is wel het goede woord ja ;)
    Ik hoop ook zo dat je snel weer mee kan praten over dat gevoel
     
  11. Onewish

    Onewish VIP lid

    Jul 15, 2010
    8,373
    0
    36
    OneLoveOneWishOneHeart
    Ja lief van je meid! ik hoop t ook..
     
  12. Onewish

    Onewish VIP lid

    Jul 15, 2010
    8,373
    0
    36
    OneLoveOneWishOneHeart
    Me temp is vandaag trouwens weer naar 36.8 gegaan.
    vorige ronde ging die telkens 1 dag met 0,1 naar beneden..

    Maar zal missch ook wel met men mk te maken hebben.. we wachten t af , vond t wel vreemd ...
     
  13. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    May 2, 2010
    2,559
    0
    0
    Je lichaam zal wel een beetje van slag zijn nu. Ik had trouwens wel een behoorlijk schommelende temp. Hopelijk komt alles snel weer op gang
     
  14. lily26

    lily26 Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    1,009
    0
    0
    @pindakoek, kan best dat hij alsnog morgen stijgt..gaat bij mij ook nooit in 1 keer. Maar wat is je gem. eidag? En heb je er ook al slijm naar?

    @ikke...nou mooi slank hoor!;)

    @lala, hoe is het meid? Ben e al een beetje over de grootste schrik heen?


    @all..lees heel veel dat sommige ook graag een mk willen om te ervaren hoe het is om zwanger te zijn...maar geloof me"' het maakt je emotioneel kapot.." het is als een kind een snoepje geven en het weer afpakken.

    Ik begrijp echt wel dat het fijn is om te weten dat je wel zwanger kunt raken..maar er zijn ook vrouwen die 3 mk achter elkaar krijgen...er kan ook iets mis met je zijn waardoor innesteling niet werkt.

    Ik heb toch de voorkeur om liever gewoon te menstrueren als het dan zover is (en je toch niet zwanger blijft/blijkt)..dan eerst gelukkig zijn en vervolgens een klap in je gezicht te krijgen..
    Al kan ik er nu wel goed mee overweg en heb ik het naast me neer kunnen leggen..maar bij de eerste keer..kon ik dat dus niet)

    *ego*Sorry dit moest ik even kwijt...(al begrijp ik jullie echt wel hoor..;))
     
  15. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    May 2, 2010
    2,559
    0
    0
    Snap het lilly, het is ook zoo dubbel allemaal. Hopelijk word je snel weer zwanger en zal niemand je dat meer afpakken ;)
     
  16. lily26

    lily26 Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    1,009
    0
    0
    Ja dat hoop ik ook..maar dat geld voor veel meiden hier..gun het hun ook van harte!!

    WE MOETEN GEWOON ALLEMAAL OP ROZE!!!:D:D
     
  17. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Nou ik denk niet dat die meiden (en ik) een miskraam willen. Maar sinds ik over de 12e ronde heen ben gegaan en nog geen één teken van zwanger kunnen raken gehad heb. Denk ik soms wel eens: al had ik maar een miskraam gehad, dan wist ik wel dat het kon! Maar natuurlijk wens je niemand en al helemaal je zelf een miskraam toe.
    Zeker nu ik van zo dicht bij met me buuf mee gemaakt heb wat het allemaal met je doet... pfff!! Nee dankje... Maar het is meer het gevoel: dat je een teken hebt gehad dat het WEL mogelijk is (zonder hulp)

    Ennuhmz verders: Ikke jeetje meid wat ben jij slank! Pfff.... daar kan ik van dromen;) Mijn buikje is zoals een darmen buikje vaak begint bij jou hihi..... maar er is "al" 4cm buikomvang vanaf! dus we gaan de goede kant op:D

    Pindakoekkie.. succes met het vinden van je eitje;) Ennuh jij ook al zo lang bezig zie ik.... moeilijk ff soms he!

    en ieder die ik vergeten ben zwaai ik even naar:D
     
  18. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    May 2, 2010
    2,559
    0
    0
    Thanks voor de compliment :D :D
    Was ook veel zwaarder hoor, als bewijs heb ik nog een mooi wit zebra printje op mijn benen staan ;)
     
  19. lily26

    lily26 Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    1,009
    0
    0
    BB hoop niet dat je boos bent dat ik dit schreef?:(Ik zeg ook dat jullie wel begrijp...

    Ik heb hier een vraagje..ik heb net ovu test gedaan en nu is hij echt al donker(niet posi, maar volgens mij duurt dat niet lang meer).
    Nu zit het zo dat wij vanaf morgen 2 dagen in het vliegtuig zitten en dus niet kunnen klussen..nou ja ook al is dat een fantasie van velen :p...dat is echt geen optie met kleine erbij..hahha

    Wanneer denken jullie? Wanneer zal hij echt donker zijn?

    haha..ik wilde graag een vroege ei..maar dit is net 2 dgn te snel..:p;)
     
  20. Ikke81

    Ikke81 Fanatiek lid

    May 2, 2010
    2,559
    0
    0
    Dat gaat de goede kant uit :)
    Aan de klus jullie ;)
     

Share This Page