Dat duurt allemaal nog wel even Maar we hopen met je mee.... (al denk ik echt wel dat hij/zij goed gaat plakken)
Hopelijk mag ik ook snel een posi test in m'n handen krijgen...... Met mijn vorige zwangerschap testte ik positief nadat we een paar dagen weg waren geweest Nu zei mannetje gister,.. dat ie wel zin had om een weekje weg te gaan. Hij had al vrij geregeld als verrassing Waar we naartoe gaan, weten we nog niet.... Maar we denken wel weg te gaan.. Hopelijk mag ik dan erna, als we terug komen een posi test hebben??
wnr verwacht je nod? op chart zie ik dip (ei?) op CD16 en vervolgens een 2e dip (innestel?) op CD 24 en een 2e stijging. ziet dan wel goed uit
Ik heb m'n NOD op 21/3 staan... Duurt nog even .. Ik zelf d8 eerst CD 16 mijn ei te hebben gehad. Nu zeiden andere meiden van niet, dat het niet kon...... Dan zou mijn temp. flink er bovenuit zijn gekomen? En nu denk ik dus CD 24...... Das ook een klein dipje, dus misschien ei...... ? En nu is temp. best mooi, hij moet alleen nog veel hoger
Ik heb dus 21/3 geteld....... 40 - 55 - mk..... ? Dus gemiddelde 47,5...... dus heb ik 47 van gemaakt... En die heb ik geteld, die 47...
Mijn man heeft gisterenavond na zijn werk toch nog een test gehaald, niet goed naar me geluisterd hij heeft een CB plus test mee gebracht. Maar vanochtend dus toch maar gedaan en er verscheen heel snel een plusje. Het verticale lijntje is licht van kleur maar de streepjes zijn wel net zo breed. Ik ben 2 dagen over tijd nu, dus ga er vanuit dat ik toch zwanger ben! Ik ga vanmiddag even proberen het op de foto te krijgen.
Mooibuikje: ik zie wel iets in de verte ja, is wel vaag maar zie wel wat met name als ik mijn scherm helemaal kantel... spannend! Aowyn: wauw dat is een mooie test!! Lovelylonnes: Gefeliciteeeeerd!!
@ Ichtus en Lydia: Bedankt dames!! Vriendlief was redelijk overrompeld,maar wel blij!! Het is zo'n ongelooflijk mooi wonder!! Gisteravond naar mijn ouders gegaan,die sprongen een gat in de lucht, champagne door mn paps erbij gehaald (ik proosten met fruitsap haha) Helemaal leuk!!: Grappig dat we plaatsburen zijn Ichtus Grtjes
Ja zou je zeggen he ik kan me wel van mijn dochter herinneren, 1e kindje. Dat de test toen ook heel licht potitief was. Een week later kleurde de CB toen met dikke lijnen. En ik deed toen mee aan moeders v moeders en ik was zo bang dat die test negatief zou uitslaan toen die dame hier was . Ik doe dus zowieso volgende week nog een keer een test omdat dit met die lichte test toch wat onrust geeft voor mijn gevoel. Ik heb mijn ei gevoeld dus ben er van overtuigd dat ik nu 2 dagen over tijd ben.