Onze zoon David

Discussie in 'Prematuur' gestart door laravelk, 6 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Wow wat een lief knap ventje zeg, en wat doet hij het toch goed.
    Snap dat het heel zwaar is voor je meid, en heel goed dat je het toch gevraagd hebt. Hoop dat het snel gaat gebeuren, lekker even genieten van je kleintje.
    Dikke knuffel meid!
     
  2. Jipper

    Jipper Fanatiek lid

    22 jan 2008
    2.394
    1
    0
    Mag hij al bijna van de monitor af? :$ Wow!! Goed bezig David!! Dan is het waarschijnlijk nog een kwestie van groeien en leren drinken en dan kunnen jullie al gaan denken aan naar huis gaan. Besef je maar goed dat dat echt heel bijzonder is met deze termijn hoor!! En geniet ervan!! (Hoewel dat lastig is als je in een dip zit. Hou je taai hoor!!)
     
  3. Aleida

    Aleida Fanatiek lid

    9 sep 2007
    1.322
    0
    0
    verpleegkundige
    in de buurt van Groningen
    Hey Larissa,

    Wat fijn om te lezen dat het goed gaat met jullie superwonder!
    Dus binnenkort al van de monitor af?! Heel erg goed zeg!
    Weer een mooie foto van jullie prachtige kereltje!

    Betreft de BV, Doen wat jij denkt dat goed is voor jullie. Kunstvoeding is ook helemaal prima. Daar worden kindjes ook gezond, groot en sterk van. Hij heeft het belangrijkste in ieder geval gehad. Het moet wel leuk blijven.

    Ons manneke heeft meerdere hersenbloedinkjes gehad en was en nog heel lang zichtbaar op de hersen echo's. Langer dan eigenlijk wenselijk is. Uit eindelijk is het toch nog geresorbeerd en meneertje heeft (tot nu toe) nergens last van. Hij ontwikkelt zich zonder problemen en heeft nooit fysio nodig gehad oid. Minimale controles bij de kinderarts e.d.
    De hielprik was bij hem al vóór de 3 bloedtransfusies uitgevoerd en zijn inentingen/vaccinaties heeft hij gewoon op tijd gehad. Die corrigeren ze niet. (hier in Groningen in ieder geval niet)

    Op een gegeven moment heb je het wel gehad he, in het ziekenhuis. Dan wil je rust, lekker met je kleine. Ook omdat hij het nu kan.
    Nog even volhouden, hoe lastig het ook is. Straks is hij lekker thuis bij jullie. In zijn eigen bedje. Zijn eigen box, zijn eigen kinderwagen.

    Hoe sterker je kindje wordt, des te frustrerender is het voor de ouders om dan nog in het ziekenhuis te moeten zijn. Zo heb ik dat toen ervaren.

    Dikke knuff!
    Liefs, Aleida
     
  4. Jipper

    Jipper Fanatiek lid

    22 jan 2008
    2.394
    1
    0
    Dat zijn inderdaad de meest frustrerende dagen/weken uit de hele periode geweest. Zeker als het ook al zo ver is dat je eigenlijk bijna de volledige verzorging van je kindje doet. Maar ook daar moet je doorheen...helaas... Komt goed hoor! David is op de goede weg!! :D
     
  5. mellepel25

    mellepel25 Actief lid

    30 apr 2010
    398
    1
    18
    Wat een heerlijk mannetje is het toch~! en vrijdag al van de monitor af..jeetje wat een sterke jongen is het toch!

    Ik ga voor je duimen dat jullie gauw mogen roomen! Maar als ik zie hoe ongelooflijk sterk jullie mooie kleine mannetje is dan komt dat helemaal in orde!
     
  6. Seertje

    Seertje Bekend lid

    22 sep 2009
    778
    0
    0
    Operatieassistente
    Almere
    Ik ben zo verbaasd over zijn vooruitgangen :$ Hij gaat echt als een speer!! De laatste draadjes kwijtraken en dan weer iets meer vrijheid hebben. Dat lijkt me zo heerlijk. Bij ons gebeurt het ook ergens einde deze week, begin volgende week!
     
  7. laravelk

    laravelk Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.970
    2
    38

    Oh wat fijn!
     
  8. anmiri

    anmiri Actief lid

    15 aug 2010
    462
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje Lara wat doet David het toch goed!!
    Over BV....hier hetzelfde;)we hebben gewoon teveel aan ons hoofd en te vermoeid denk ik om die productie op gang te houden...je hebt je best gedaan!
    Herken ook heel erg dat je het zat bent nooit alleen te zijn, heb het ook heel erg de laatste dagen. Alleen zijn op de NICU kan ik wel vergeten, zet meestal een scherm om ons heen. Ben je niet van de geluiden af maar toch iets meer privacy...
    Waar ligt David nu, high care toch?
     
  9. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    Wauw wat fijn dat David zo snel gaat nu! Logisch hoor, dat je er af en toe klaar mee bent en je je kleintje nu voor jezelf wilt.
    Prachtige foto van jullie miniman, hij verandert! Hij is nu een 'echt babytje' om te zien, niet meer zo prematuur als je begrijpt wat ik bedoel. Hij word met de dag knapper en sterker!
     
  10. Patatje

    Patatje Bekend lid

    1 jan 2011
    768
    0
    16
    Werken met kinderen van 0 tot 4 jaar, in de kinder
    Hoi Lara!

    Ik lees nog iedere dag mee! Het doet me ontzettend goed te lezen dat jullie kleine mannetje het zo goed doet :).
    Ik snap helemaal wat je bedoeld met al die piepjes, lampjes en belletjes... En dan de BV die niet mee werkt... Hou nog even vol en dan mag hij lekker mee naar huis!

    Groetjes Patatje
     
  11. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.659
    1.419
    113
    Wat een heerlijk mannetje toch en wat is hij verandert al sinds het begin. Hopelijk mogen jullie snel een momentje echt samen zijn!
     
  12. MelanieL29

    MelanieL29 Bekend lid

    9 aug 2006
    803
    0
    0
    Ook even een steunknuffel van mij.

    Wat doen jullie het goed en wat zie je het mannetje goed groeien. Prachtig kereltje. Heeft alweer een hele andere gezichtuitdrukking gekregen.
     
  13. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.107
    0
    36
    Van mij ook een steunknuffel. Begrijp heel goed dat jullie toe zijn aan een momentje saampjes. Ik duim dat dat snel zo zal zijn!

    Knap hoor die David, Noah en Maura. Onvergetelijke wondertjes.
     
  14. laravelk

    laravelk Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.970
    2
    38
    Wat een dag! David mocht van de monitor, naar de mc, we hebben even lekker een momentje rooming-in gehad (vanavond ga ik terug) en hij heeft al vier! flesjes achter elkaar leeggedronken. De zuster zei dat we onze plannen misschien maar moeten gaan bijstellen... :D ben zo trots!
     
  15. Seertje

    Seertje Bekend lid

    22 sep 2009
    778
    0
    0
    Operatieassistente
    Almere
    WHOEHOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! Wat een geweldig nieuws!
    Dit kleine mannetje neemt reuzenstappen :$
    Ik ga zo ontzettend hard duimen!

    Bij ons kun je helaas niet in-roomen, alleen 24 uur voor vertrek. Er is jammer genoeg geen ruimte hier.
     
  16. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.107
    0
    36

    Het zijn vast mijn hormonen in combinatie met een heerlijk lente zonnetje buiten maar ik heb tranen in mijn ogen van dit super goede nieuws!!
    Ga ook even een big smile voor jullie neerzetten. :D
     
  17. MamaMaya

    MamaMaya Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.104
    29
    48
    Wat een onvoorstelbaar fantastisch nieuws! De stappen die hij zet op zo'n jonge leeftijd... ongelooflijk... :$

    Geniet heel erg van jullie momentjes samen, en wij duimen allemaal mee voor een spoedige thuiskomst ;)
     
  18. Jipper

    Jipper Fanatiek lid

    22 jan 2008
    2.394
    1
    0
    Wow!! Ik ben helemaal sprakeloos. Geniet van dit geweldige nieuws!!
     
  19. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Wauw wat een superbaby hebben jullie! Volgens mij wordt het tijd om af te gaan tellen..... Toen Simone de smaak van het drinken eenmaal te pakken kreeg was ze binnen een week thuis :)

    Ligt hij nog in een warmtebedje of heeft ie nu een gewoon bedje?
     
  20. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.659
    1.419
    113
    Wat een super goed nieuws!!! Geweldig dat hij het zo goed doet.

    @ Seertje hebben ze ook geen aparte voedingsruimte zodat je toch even een alleen momentje kunt hebben?
     

Deel Deze Pagina