Wie nog meer 35+?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Iris 2, 16 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    He bah S. wat vervelend dat je je zo beroerd voelt.
    Huil maar lekker en ziek even goed uit, lekker veel vers fruit en sapjes, dan kan je lichaam er over een paar dagen wel weer tegen.
    Beterschap, meis!
     
  2. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Xon: hé meid, ik kan me voorstellen dat het je onzeker maakt. Al dat roze maakt dat idd ook niet minder. Het blijft voor mij ook iedere keer weer lastig of ik iets moet schrijven over hoe ik me nu voel nu ik zwanger ben en wat ik dan wel of niet voel.Dan kan ik me voorstellen dat jullie zouden denken: ja, maar jij bent tenminste zwanger (dus niet zeuren). En dat begrijp ik ook nog helemaal.
    Maar wat Ricmar zegt, het gaat goedkomen, hoor! Al moet ik eigenhandig die eigenwijze zaadjes bij jou de wegt komen wijzen! Zeer binnenkort ga jij ook op roze, daar ben ik van overtuigd. Komt je donor nu nog een keer na maandag?
     
  3. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Sneeuwmees (en alle anderen die dat ook denken) voel je alsjeblieft niet geremd om het over je eigen zwangerschap en zwverschijnselen te hebben.
    Ik twijfel dan zelf ook weer of ik er moet opzetten dat ik me daar onzeker over voel omdat jullie je dan misschien geremd zullen voelen om blij, enthousiast over je zwangerschap te zijn.
    Laten we gewoon lekker alle leuke, positieve, verdrietige, zeur en weet ik wat voor berichten erop zetten.
    Dat hoort hierbij. Er zijn ups en downs!
    En als ik ooit een keer roze kleur, dan wil ik dat natuurlijk ook blij en vrolijk tegen jullie kunnen zeggen.

    En sneeuwmees, nee na morgen komt mijn donor niet meer.
    Ik hoop serieus ook niet dat het nodig zou zijn, aangezien mijn ei dan bijna de proporties van een groot chocolade paasei (komt natuurlijk al wel in de buurt dat Pasen) zou moeten hebben!
    Ik ga vanavond nog een keer testen en hoop dat de test dan positief is!
     
  4. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    xon hoe groot was je ei bij de laatste meeting en op welke dag?

    ben het even kwijt, dementie slaat hier al toe
     
  5. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    vrijdagochtend vroeg was mijn ei 19 mm (normaal gesproken springt het rond de 20). per dag groeit het 2 mm.
    Gister dus 21 mm, vandaag 23 mm en morgen 25 mm!!!!
    Weer een joekel van een ei dus!
    Ik heb ook al de hele dag zo een zeurderige pijn, ben er helemaal misselijk van en heb al twee paracetamol op! Maar wil in dit stadium niets sterkers slikken!
     
  6. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    xon dan zou hij echt vandaag of morgen moet springen.
    mag je ook weer progesteron laten prikken?
    mijn duimen draaien
     
  7. barbeestenboel

    barbeestenboel Actief lid

    20 mei 2007
    381
    0
    0
    Ik was hondentrimster, nu thuisblijfmam.
    ricmar, bizar meid, jij ook zwanger!!Gefeliciteerd,hartstikke fijn!
    Is dit nu al nummer 5 in 3 weken? of zelfs 2?
    En voor de rest van de meiden, dit jaar wordt ons jaar, allemaal zwanger!
    Waar is het lijstje gebleven?
    Bar
    Oja, vandaag opeens heel onzeker of het deze keer niet weer een miskraam wordt. Totaal geen reden hoor, maarja, bijna 5 weken, en rond die tijd ging het de vorige keer ook mis. Heb echt het gevoel dat aankomende week heel cruciaal is. Stom, want het kan altijd mis gaan. En dat gaat gewoon niet gebeuren nu!!!
     
  8. barbeestenboel

    barbeestenboel Actief lid

    20 mei 2007
    381
    0
    0
    Ik was hondentrimster, nu thuisblijfmam.
    Weet niet of ik het goed heb gedaan,maar iedereen is verhuisd:)

    NOD-WACHTBANKJE:
    23-02 Pimmetje 38 - ronde 5 - 1e kind

    28-02 Justme 35 - ronde 9 - 1e kind
    03-03 Maureen 39 - ronde 2 - 1e kind
    08-03 Alice - ronde 10 - 1e kind
    11-03LaFemme 36-ronde 5- 3e kind
    ??-?? San40 40 - ronde 1 - 2e kind
    14-03 Mama van zoon 36 - ronde 4 - 2e kind
    16-03 Sayen 35 - ronde 2 - 1e kind
    21-03 Xon 37 - ronde 8 - 1e kind
    23-03 Niala 37 - ronde 3 - 3e kind
    27-03 Sillysa 37- ronde 7 -4e kind
    27 03Impie 35- ronde erg veel - 2e kind
    31-03 Secondlife 36 - ronde 8 - 2e kind
    29-03 Maureen 39 - ronde 3 - 1e kind


    IK WEET HET NIET BANKJE:
    Annemiek1975 36 - ronde 31 - 1e kind Afwachtende hoe cyclus loopt na MA op 17-01-2011

    ZWANGER:
    Adora(ZWANGER!!!)
    23-02 Guapetona37 - ronde 9 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    28-02 Sneeuwmees 39 - ronde 4 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    28-02 Barbeestenboel 39 - ronde 5 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    06-03 Almika 36 – ronde 3 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    08-03 Ricmar94 38 - ronde erg veel - 1e kind KI(ZWANGER!!!)

     
  9. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Bar dank voor het opsporen van het lijstje.. wat een mooi gezicht wie is de volgende??
     
  10. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Bar: die onzekerheid herken ik ook wel. Het is allemaal zo onwerkelijk. Af en toe breekt bij mij ook wel eens even paniek uit. Ik heb zelf praktisch geen enkele klacht, daardoor wil het ook maar niet echt doordringen. Maar vanmiddag ineens een paar hele zere tepels. Autssjjj! Daar heb ik mijn vorige zwangerschap zoveel last van gehad in de eerste maanden. En Bar, natuurlijk gaat het deze keer goed! Nog een week of 7 dan zijn we de gevarenzone uit en kunnen we opgelucht(er) ademhalen!
     
  11. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    @xon, jouw ei springt nu snel hoor!! duim al hard voor je!

    @maureen, lastig he al emoties..... alles loopt nu vast door elkaar en wat is dan wijsheid. kan alleen maar zeggen, volg je hart! die zit er vaak niet zo ver naast.

    hier weer bruin en vanochtend weer wat rood maar ongi nog niet doorgebroken. volgens mij doet mijn lijf nu een wedstrijdje, hoe rekken we de ongi zo lang mogelijk.... hou het wel een beetje bij, anders weet ik echt niet meer hoe het allemaal zit bij een volgende ronde.
     
  12. barbeestenboel

    barbeestenboel Actief lid

    20 mei 2007
    381
    0
    0
    Ik was hondentrimster, nu thuisblijfmam.
    Hier ook nog niet veel klachten. Sinds gister beetje zere tepels en voel me soms wat misselijk. Oja, veel prikkelbaarder....
    bar
     
  13. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    ik ben juist helemaal niet prikkelbaar vorige zwangerschap was ik poepie chagrijnig. nu helemaal niet .. normaal voor NOD begint het al, nu ben ik gezellig vroeg wakker.. en vrolijk
     
  14. impie

    impie Actief lid

    30 dec 2010
    312
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Ricmar: wat een geweldig nieuws lees ik hier! Zwanger!
    En jongens.... dit is onze voorbode! wij worden ook heel snel zwanger. Het gooien met hcg tjes heeft toch geholpen!
    En nu nog maar vangen!

    Hier druk weekendje gehad, veel weggeweest, dus vanavond lekker bankhangen en morgen weer an die arbeit!
    Maar.... nog een paar maanden en dan wellicht zwangerschapsverlof! We gaan ervoor!!
     
  15. Maureen

    Maureen Niet meer actief

    Hi dames,

    @Secondlife: Beterschap meid. Dat is wel dubbel hè, én ongi én buikgriep. Blijf maar lekker thuis morgen, rust maar uit en kom maar bij. Het komt goed.

    @Xon: deze ronde is het misschien wel raak voor je joh!!! Ik denk het echt hoor. Zet hem op morgen! (of nouja de zwemmers dan, want jij hebt alles eraan gedaan om het te laten slagen deze maand)

    @Bar: Moeilijk hè de twijfel? Kan me er wel iets bij voorstellen hoor. Hoop dat je snel kan genieten van je zwangerschap en dat de tijd voorbij vliegt voor wat betreft de zogenoemde gevarenzone.

    @Ricmar: Wat heerlijk nou toch hihi. Ben zo blij voor je.

    @Impie: Je hebt gelijk hoor, eind zomer? zwangerschapverlof voor ons :p Vanaf wanneer mag je ook al weer met zwangeschapsverlof?


    Vandaag was al 'n hint naar de lente hè dames? Heerlijk dat zonnetje. Ben lekker buiten gaan lopen. Genieten van het weer en nadenken. Denk dat ik deze maand maar over moet slaan i.p.v. er panisch aan vast houden. Komt tijd komt raad zeggen ze wel eens. Ben alleen wel iemand die kan malen. Dus iets moet me eruit halen en dat proces doorbreken hihi. Maar ik ga ook wel op mn gevoel af dus tja. Wie zei dat over tips en tops (en flops)? Sneeuwmees jij? Ja ik heb dat begin vorig jaar ook op post its op het scherm van mijn desktop geplakt hihi. Maar eigenlijk waren dat alleen de flops. Ik ga morgen en/of overmorgen met 'm lunchen en zal mijn twijfel rustig uitspreken. Niets overhaasten maar gewoon open en eerlijk zijn.

    Ons lijstje ziet er leuk uit hè? Het NOD lijstje wordt korter en het roze lijstje langer. Precies zoals de bedoeling is. Ik heb hem even weer gekopieerd omdat ik er dubbel op stond. We zijn allemaal blij met het roze nieuws en alles wat erbij hoort hoor. Zoals Xon zegt: laten we gewoon alles blijven opschrijven hier.

    NOD-WACHTBANKJE:
    23-02 Pimmetje 38 - ronde 5 - 1e kind
    28-02 Justme 35 - ronde 9 - 1e kind
    08-03 Alice - ronde 10 - 1e kind
    11-03LaFemme 36-ronde 5- 3e kind
    ??-?? San40 40 - ronde 1 - 2e kind
    14-03 Mama van zoon 36 - ronde 4 - 2e kind
    16-03 Sayen 35 - ronde 2 - 1e kind
    21-03 Xon 37 - ronde 8 - 1e kind
    23-03 Niala 37 - ronde 3 - 3e kind
    27-03 Sillysa 37- ronde 7 -4e kind
    27 03Impie 35- ronde erg veel - 2e kind
    31-03 Secondlife 36 - ronde 8 - 2e kind
    29-03 Maureen 39 - ronde 3 - 1e kind


    IK WEET HET NIET BANKJE:
    Annemiek1975 36 - ronde 31 - 1e kind Afwachtende hoe cyclus loopt na MA op 17-01-2011

    ZWANGER:
    Adora(ZWANGER!!!)
    23-02 Guapetona37 - ronde 9 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    28-02 Sneeuwmees 39 - ronde 4 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    28-02 Barbeestenboel 39 - ronde 5 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    06-03 Almika 36 – ronde 3 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    08-03 Ricmar94 38 - ronde erg veel - 1e kind KI(ZWANGER!!!)
     
  16. Secondlife

    Secondlife Actief lid

    17 aug 2010
    361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hé hoi,

    Daar ben ik nog even weer, ga zo lekker met mijn man bankhangen en even TV kijken. Vandaag lekker rustig aan gedaan en net even weer wat warm eten gehad. Dat valt nog wel goed moet ik zeggen. Hopen dat het vannacht ook allemaal goed gaat. Ik ben liever snotverkouden dan dit hoor. Gatver!

    Wat een heerlijk gezicht zeg, die mooie roze lijst onderaan ons lijstje. En nog-niet-zwangere-dames, we gaan er gewoon weer voor hoor! Allemaal oop ROZE dit jaar! Het moet gewoon zo zijn.
    We hebben elkaar niet voor niets gevonden hier. Toch?

    Bedankt voor jullie lieve berichtjes, voel me al een stuk beter nu.
    Morgen nog maar even lekker uitzieken. Lekker helemaal alleen thuis, denk dat ik lekker lang in mijn warme bedje blijf liggen slapen. En dan ben ik hopelijk dinsdag weer fit.

    Fijne zondagavond meiden! Tja, wat moeten we nu kijken, nu er geen BZV meer is... :(

    Liefs,
    S.
     
  17. la femme

    la femme Fanatiek lid

    16 jan 2007
    1.576
    0
    0
    @ Ricmar: Wow yeah...eindelijk. Jij had het toch wel heel erg verdiend. Super gefeliciteerd. Wat een geweldig donor :D
    @ Almika: Gefeliciteerd met je zwangerschap. Hopelijk lost de thuissituatie zich snel op.

    Verder klachten voor naderende ongesteldheid.
    We wachten af wanneer het door gaat zetten.

    Femme
     
  18. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    NOD-WACHTBANKJE:
    23-02 Pimmetje 38 - ronde 5 - 1e kind
    08-03 Alice - ronde 10 - 1e kind
    11-03LaFemme 36-ronde 5- 3e kind
    ??-?? San40 40 - ronde 1 - 2e kind
    14-03 Mama van zoon 36 - ronde 4 - 2e kind
    16-03 Sayen 35 - ronde 2 - 1e kind
    21-03 Xon 37 - ronde 8 - 1e kind
    23-03 Niala 37 - ronde 3 - 3e kind
    27-03 Sillysa 37- ronde 7 -4e kind
    27 03Impie 35- ronde erg veel - 2e kind
    31-03 Secondlife 36 - ronde 8 - 2e kind
    29-03 Maureen 39 - ronde 3 - 1e kind
    02-04 Justme 35 - ronde 10 - 1e kind

    IK WEET HET NIET BANKJE:
    Annemiek1975 36 - ronde 31 - 1e kind Afwachtende hoe cyclus loopt na MA op 17-01-2011

    ZWANGER:
    Adora(ZWANGER!!!)
    23-02 Guapetona37 - ronde 9 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    28-02 Sneeuwmees 39 - ronde 4 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    28-02 Barbeestenboel 39 - ronde 5 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    06-03 Almika 36 – ronde 3 - 2e kind (ZWANGER!!!)
    08-03 Ricmar94 38 - ronde erg veel - 1e kind KI(ZWANGER!!!)

    zo, ik ben vandaag op rood gegaan, niet erg, eigenlijk wel blij mee. heb er volle vertrouwen in dat ik nu snel zwanger zal zijn, vraag me niet waarom.... positive thinking denk ik!
     
  19. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Dames, even een ego berichtje van mijn kant.
    Gister natuurlijk inseminatie gedaan, wist dat het best beetje vroeg was, en zag ook maar een heel licht streepje op de ovutest. Vanochtend tot mijn grote verbazing eigenlijk nog een lichter streepje op de ovutest. Ik had echt de hoop, toen ik net thuis kwam een mooie streep te zien, maar hij was spierwit!!!!
    Hoe kan dat nou???
    Die kv testen zijn bij mij altijd twee dagen roze gekleurd, de 1e dag dan gelijk aan het controlestreepje en de 2e dag echt superknalroze! Ook de clearbluetest kleurt niet.
    Ik heb de hele dag zo een pijn rondom mijn eierstokken gehad, eind van de middag met een asprientje ging het een beetje weg, nu is het nog lichtjes aanwezig.
    Hoe kan het nou zo zijn dat ik geen positieve ovutest heb? Bahhh, ik baal echt enorm.
    Komt morgen mijn donor misschien wel helemaal voor niets!


    He bah justme, toch doorgezet!

    Pimmetje, hoe is het met jou?
     
  20. Maureen

    Maureen Niet meer actief

    Hi Xon, dat is vreemd. Het is dat je zegt dat je ei elke dag 2 mm groeit en dat je daarom nu wel tegen je eisprong aan moet zitten qua grootte. Maar als je dat niet had verteld en alleen op de ovutesten af zou gaan dan zou je zeggen dat het te vroeg is misschien? Dus ik zou dan denken dat je later een donkerdere teststreep zal krijgen en je eisprong dus later is dan je dacht. Maar dan zit je misschien toch nog goed met je donor morgen. Toch? Als je eisprong dan 2 of 3 dagen later is dan zit je nog goed.
     

Deel Deze Pagina