Welkom Juffie!! Aichaatje Wat zijn die momenten dan soms zo moeilijk dat je ff een knuf wil van je fam! Hierbij dikke knuf van je buuf! Hoe laat heb je je afspraak vandaag?
Heftig zeg... doe maar rustig aan.. goed dat ze het gaan nakijken Is je bloeddruk wel goed dan? Ikzelf heb zelf een te lage bloeddruk, mijn gynaecoloog zegt dat ik rustig aan moet doen als ik duizelig wordt want je kunt er flauw van vallen... (vaak heb ik het met kleine dingen zoals bukken, mijn dreumes tillen, stofzuigen)
Adora Ja, dat vind ik kort en zonde hihi. Dan gaan wij toch maar voor n ledikantje erbij weer. Denk niet dat de kleine al in een gewoon bed kan met 21mnd...
Ik weet het, maar dat eruit gaan gaat de eerste tijd moeilijk na een buikoperatie van de keizersnede gelukkig heb ik een lieve man die er altijd voor me is De eerste weken kon ik vorige keer niet eens mijn baby dragen, vanwege de buikwond Mijn man blijft dan ook de eerste 6 weken thuis na de bevalling
Lottie, de oudste heb ik met 2 en een half jaar in een groot bed gelegd, dat ging goed... maar de jongste blijft lekker nog in zijn bedje tot 3 jaar (dan kan de kleine in het aanschuifwiegje) als de oudste 3 is dan krijgt hij een peuterbed (150cm lang)
Adora Ik denk dat ik maar via marktplaats een bedje zoek ofzo, heb echt geeeeeen idee haha. Hoorde al iets over bedjes waarbij je de spijlen eruit kan halen in het midden enz.
Nog even spannend dus Aichaatje.. ik duim heel hard dat je baarmoeder weer gesloten is en de operatie niet nodig zal zijn
Van t weekend de "rommel" kamer leeggehaald. Dit wordt de babykamer... Pff wat kan een mens een zooi hebben. Hahaha en we zijn net 2 jaar geleden naar dit huis verhuisd. Moet je nagaan. Maar goed grote schoonmaak, hoop weg. Stonden een stapel dozen, allemaal leeg hahaha... Kamertje is nu leeg op de commode na, die hadden we er al neergezet, met oog op de toekomst. Niet wetende dat het wat langer zou duren allemaal... echt leuk... heb enkele doosjes naar beneden gehaald van de zolder, hoop neutrale kleertjes van ons dochtertje. Zodra we weten wat het wordt, kunnen we t verder uitzoeken. Maar wat klein zeg. hihihi mt 50 en zelfs nog setjes mt 44 en 46 gevonden. Ons meisje is klein geboren en mt 50 was dr tee groot. Haha en nu is ze ruim 4 en heeft ze mt 98. Heerlijk dat kleine spul allemaal... kijk er echt naar uit. Merk van mezelf nu we er wat meer mee bezig mogen zijn, iedereen het weet, de onzekerheid beetje bij beetje wegkruipt. Zit vandaag op mn werk pfff geen zin, weekend was veel te kort... hihi... Zo in mn pauze maar even een stukje wandelen met collega's even frisse neus halen... Nou meiden, tot vanavond, dan ga ik even bijlezen hier..
Juffie Wat erg! Ben je daarna nog weer flauwgevallen? Adora Hier ook lage bloeddruk, balen is dat! Aanschuifwiegje lijkt me geweldig, hier slapen ze toch meestal de helft van de nacht bij ons in bed. Een ledikant vind ik zo groot voor een kleine baby. Denk ik eraan dat dat die kleintjes 9 maanden heerlijk veilig in ons buikje hebben gezeten en dan opeens in zo`n (voor hun) heel groot bed. Lottie Je hebt ook peuterbedden voor je peutertje.
Oef die zwangere hersenen, hebben jullie ook zulke dingen dat jullie in de war zijn? Nog maar 1 dagje buuf!!
@Adora, thanks @Starlady, leuk he al dat kleine spul! @Breastmommy, mijn kleine meid stapt snacht's ook nog over naar mijn bed!
Breastmommy Ik zal eens kijken, dank je. Ons zoontje sliep gelijk perfect in een ledikantje hoor. Als je t laag opmaakt en evt een opgerolde handoek aan bijde kanten legt, dan liggen ze toch nog lekker ingesloten en "veilig".
Ja mijn geheugen is ook waardeloos! Zwangerschapsdementie! Ik heb zelf na je berichtje even gecheckt of het toch nog geen dinsdag was
Wij hebben een ledikantje dat je kunt omzetten in een peuterbed, dat is zo handig! Nu slaapt m`n dochtertje sinds 3 maanden ongeveer in een groot bed, en grote broer slaapt d`r boven (=stapelbed). We hebben maar 2 slaapkamers. Ze heeft wel zo`n verhoogde bedrand.
@ Adora Ja bloeddruk schommelt wat en was iets wat aan de lage kant.. Maar ga morgen een afspraak maken bij de HA voor nog een keer onderzoeken.. Vertrouw het gewoon niet.. Ik kan nu niet werken want ik sta voor de klas, en dat vind i het vervelendste.. Ik was vorige week bijna in de rij bij AH weer flauwgevallen..Voelde alles weeer draaien ben gaan wiebelen lopen, maar niet stilstaan.. Werd ook weer helemaal klam...Echt erg! @ Lottie Ohh dan schelen onze dreumessen niet zoveel @ Starlady Lekker opruimen dus Heerlijk!! ik heb net even gestofzogen, nu weer even zitten.. voel me bejaard haha!