Juli mama's 2008- deel 14!!

Discussie in 'De mama's' gestart door Daantje85, 21 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    da's waar............hmmmm misschien dat ik dat wel doe (eens kijken hoe vroeg we morgenochtend klaar zijn met alle voorbereidingen om weg te komen :D)
     
  2. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    ff kijken wat ik onthouden heb hoor, want er stond zoveel.

    @Senn: wat handig een harenvlechtcursus. Ik kan wel vlechten maar absoluut niet invlechten dus zou zoiets ook wel kunnen gebruiken. jammer dat het zo'n eind weg is.
    @Ramoontje: wat een frustratie zeg met die taarten. Je bent wel een volhouder. De aanhouder moet toch een keer winnen.
    @Christiae: wat een leuke foto's van je jongens zeg!
    @Kwebbels: hoop dat je er uit komt met die centjes. Van mij zou ze niks krijgen. Wat een boef is Indy. Zal het aan de begin en eindletter liggen want ze doet me sterk aan Ivy denken. Das ook zo'n draak die je amper een seconde alleen kan laten.
    @Linnielin: haha moet wel lachen om Arinde met het speelgoedboek op schoot.
    @draadjesvlees: heb het wel s geprobeerd maar werd droog en taai. Geen idee wat ik verkeerd deed. Heeft heel lang op laag vuur gesudderd. Misschien verkeerde vleessoort ofzo. Had volgens mij runderlappen.

    Zen heeft zn pillen weer gelukkig. Reed om 10 uur weg en was 12 uur weer thuis. We hebben hem amper 5 minuten gezien en toen moest ie weer werken. Ivy vond het maar raar toen we weer wegreden zonder papa.
    Vanmiddag de kattenbakken schoon gemaakt. Gooi het vuile water altijd in de wc maar ging ff mis dus kiepte er een lading water overheen. kon dus ook nog de wc incl vloer gaan schoon maken. Grrr.
    Oja, lekker handig weer, kreeg vandaag een uitnodiging van het cb voor Aelinn voor 23 maart. Alleen het gekke is ik heb morgen een afspraak staan. Nou gaat daar om de haverklap van alles mis en heb dit bij Ivy ook wel s gehad. Toen dacht ik ik vraag het wel na als ik er ben en kwam ik daart was er niemand. Bleek dat ze me een brief hadden gestuurd (zeiden ze) dat de afspraak naar een week eerder verplaatst werd. Ik had die brief nooit gehad dus kwam niet opdagen dus vandaar een brief weer met een latere nieuwe afspraak. Ik ga dus maar ff bellen voor ik weer voor niks straks die kant op ga.
     
  3. Goedenavond.

    Nou, morgen is het zover. Word om 1 uur opgenomen. Begin er nu toch wel iets tegenop te zien ;) Woensdag ben ik als eerste aan de beurt, dus dat zal zo rond half 8 zijn, of 8 uur. Ik weet het niet zo goed. Wel heb ik die 2,5 dag internet, want anders lig ik daar maar te niksen ;) Dus jullie zijn niet zomaar van me af hoor :D
     
  4. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Heel erg veel succes meis. ik zal aan je denken
     
  5. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    pfff na lang klooien heb i eindelijk internet op mn nieuwe foon aan de praat gekregen. Wel weer een gedoe hoor zo'n nieuw toestel. snap de helft nog niet.
     
  6. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    goeiemorgen,

    Heb een rotavond en nacht gehad dus zit nu als een zombie op de bank.
    Vanmiddag even bij een carnavalsoptocht in de buurt kijken en daarna een stukje verder een kiddyboard ophalen wat ik via mp gekocht heb. Toch eens gaan proberen of Ivy er op wil blijven staan als we het telkens weer proberen. Zou veel handiger zijn als die grote duowagen.
     
  7. als jij je reepjes netjes neerlegd ziet het er netjes uit van binnen :)
     
  8. oven op 180 gr voorverwarmen en dan terugzetten naar 145 als de taart de oven ingaat en dan pas weer op laten lopen ;)
    en waarom maak je je biscuit deed niet gewoon zelf? Er is niets makkelijker dan dat :D
     
  9. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een goed initiatief! Ben benieuwd of het gaat werken! Hoe lang denken jullie bezig te zijn met de voorbereidingen daarvoor?
    En dat doe je op je werk neem ik aan? Heb je weer lekker wat te doen dus;)
     
  10. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Logisch hoor dat je nu wel wat zenuwen hebt!
    Fijn dat je lekker kunt internetten, dat breekt de dag een beetje.
    Waar gaan de meiden heen, of heeft C.hris vrij genomen alle dagen?
     
  11. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier werkt het goed hoor! Arinde staat er op de heen-en terugweg naar het winkelcentrum op. In de winkels mag ze zelf lopen;) Gewoon stug doorblijven lopen...dan komt ze er niet zomaar vanaf:p
     
  12. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier wel een redelijke nacht gehad, alleen wel vroeg wakker. Joucke kwam om half 5 al, die had het koud (was vergeten zijn raam helemaal dicht te doen en de verwarming stond uit:)). Dus die heb ik bij ons genomen en na 5 minuten was hij weer opgewarmd en sliep hij weer heerlijk verder...maar ik dus niet.
    Ben er dus na de fles van 6 uur maar uit gegaan en heb al lekker wat gedaan. Merk dat ik de dagen weer flink wat meer energie heb en dat ik niet meer zo'n last heb van de gebroken nachten. Gelukkig maar!!!
    Vandaag maar eens proberen of ik de keuken schoon kan maken en nog even lekker naar buiten met de kids, want vandaag wordt het nog mooi weer en daarna niet meer geloof ik;)
     
  13. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Hier werkte dat prima en het scheelt je een hoop wagen om mee te sjouwen.:)
     
  14. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    grrr dat stomme rot cb. Bel ik ze net zegt dat mens nee hoor u had een afspraak op 3 maart en bent niet verschenen. Ik zeg nou in mn boekje staat toch echt 8 maart. Nou mevrouw dan heb u het er verkeerd in geschreven. Nou mevrouw dat heb ik er niet in geschreven maar de verpleegkundige (dus hou je grote mond maar trut had ik er bij willen zeggen) Geen afspraak vandaag dus maar pas op 5 april. Grrrrrrrrr
    Zo maar s douchen met Ivy als Aelinn slaapt want ze heeft me na dr fles helemaal onder gespuugd.
     
  15. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Nee dat doen we privé.;)

    Ik weet niet hoe lang we nodig hebben om het op te zetten.
    We moeten kijken wat het gaat kosten en dan nog de mensen vinden die het op willen zetten aangezien ik totaal geen verstand van pc's heb.;)
     
  16. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Na vandaag wordt het idd weer minder.:(

    Lekker dat je wat meer energie begint te krijgen.

    Ik heb mezelf net gedoucht en sta weer aardig shakey op mijn benen.:x
     
  17. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Raar hoor!! Hier schrijft inderdaad ook de gastvrouw de afspraak in het groeiboekje. Maar als je niet komt, bellen ze je gelijk, zodat je eventueel toch nog gelijk kunt komen als je het vergeten bent.
    Balen hoor!
     
  18. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou, dan vind ik het helemaal super van je!!!
     
  19. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    gaat ze in de winkels dan niet van alles grijpen? Dat doet Ivy namelijk wel:)
     
  20. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pfff...het wil bij jou toch echt niet snel beter worden he!
    Krijg je vandaag de uitslag van de scan?
     

Deel Deze Pagina