Oh Linnielin dat heeft Indi ook wel eens gedaan. Maar wat bleek, elke woensdag met schoonmoeders gaat ze naar de kruidvat en die zaten daar samen uit die snoepbak dropjes te snoepen. Toen de medewerkster van de kruidvat erachter kwam dat ze dat elke keer deden. Die volgt hen nu trouw elke woensdag de kruidvat door om ze te controleren en schoonmoeder schept het nu netjes in het zakje (ik hoorde dit ook pas achteraf dus ik baalde stevig)
heb je helemaal gelijk in maar toen bij Ivy stond ik gewoon voor een dichte deur, was het hele spreekuur niet door gegaan ofzo dus daar had ik niet veel zin in
O ik moet vanmiddag ook nog met Maarit voor het eerst naar logopedie. Niet omdat ze niet goed kan praten want dat mondje staat niet veel maar ze haalt verkeerd adem. Als ze gaat vertellen zit haar ademhaling helemaal in haar keel en lijkt het net of ze buitenadem bijna hyperventilerend aan het vertellen is. (Weet even niet hoe ik het anders moet uitleggen ) Dus de logopedist gaat kijken of ze idd een klantje voor hun is of dat ik het zelf op een makkelijke manier kan oplossen.
Dat achteraan rennen is voor haar natuurlijk gewoon een spelletje Kun je haar niet gewoon negeren, of trekt ze echt alles overhoop in de winkel? Arinde blijft ook niet altijd bij me in de winkel, maar ik weet dat ze niet alles uit de schappen trekt, dus ik maak me er ook niet al te druk om. Soms neemt ze wel iets mee, maar dan brengen we het gewoon weer rustig samen terug. Dat werkt hier wel het beste!
ik was m niet vergeten. Denk dat ik dat maar s doe, weten ze ook s hoe het is. Al betwijfel ik of het voor hun even vervelend is als voor mij
Wat een onhandige plek zeg. De kruidvat die het dichts bij mij zit heeft de snoepbakken geloof ik bij de tandpasta staan e.d. dus dat is geen interessant gangpad voor ze om te komen. Karsten zou het denk ik niet zomaar pakken en die oudste 2 waarschuw ik altijd want het is wel heel verleidelijk natuurlijk.
Ik ben er vandoor, wat heb 2 huilende kids. Ga ze maar eens uit bed halen en dan gaan we ontbijten. Tot vanmiddag!
ze grijpt vaak van alles, dus vandaar dat ik er dan achteraan ga. Maar misschien moet ik haar in dat soort winkels waar ik dr niet kwijt kan raken maar s gewoon laten lopen zodat de lol er af gaat inderdaad.
Mijn schoonmoeder is wel ontzettend lief en doet echt van alles met Indi maar dit soort dingen heb ik liever van niet uiteraard Ik kan me er ook zo vreselijk aan irriteren dat ze zoveel te snoepen krijgen bij opa's en oma's! Ik heb wel eens tegen mijn schoonmoeder gezegd ''Gaf jij je kinderen vroeger ook altijd zoveel snoep???''. Nee maar ze was oma dus dan is dat anders Pff heb het ondertussen geleerd om het maar los te laten, dat is het risico als je oma en opa op laat passen.
Ivy ligt lief in de box bij Aelinn. Ze kan wel heel lief zijn oke wel nadat ze eerst een paar tulpen gesloopt heeft
Pfff Indi kwam vanmorgen bij ons in bed liggen en heeft heel sneaky mijn mobieltje gepakt (die ligt op mijn nachtkastje). Heeft ze vanmorgen om 6.30 de belastingman gebeld. Ik hoorde op een gegeven moment ''Dit mobiele nummer is niet bereikbaar''. OEPS! Hij beld om 7.50 terug maar heb niet durven opnemen, zo voor schut
ow das bij mijn moeder ook ja. Die kwam de laatste keer ook weer met een grote paashaas aan en de keer ervoor met smarties enz enz. Bij schoonmoeder, als we er komen dan, is het geen probleem. Die is juist weer heel overdreven de andere kant op en koopt niks waar e nummers ofzo in zitten