@ MariaC thanks voor de tips ga gelijk thee drinken Ja gek he vind het zo erg dat ik me niet kan vermannen heb nu ook echt buikpijn en zit op me werk gelukkig is het heel rustig.. Hoe is die verder bij jou ?
Heeey Mistery, Maak je niet ongerust. Het lijkt mij positief nieuws! Volgens mij ook logisch dat je eierstokken 2x zo groot zijn (je hebt voor 1,5 jaar aan eitjes in je eierstokken) 10 mooie eitjes en misschien nog een paar kleintjes.. Ik kom denk ik ook wel aan de 20 totaal hoor.. Maar ik begrijp je goed, ik ga me hoogst waarschijnlijk hetzelfde voelen als jij net voor de punctie! Echt meid, ik ben vreselijk bang, maar ik probeer nu voor voldoende afleiding te zorgen en de dag van de punctie ga ik het gewoon proberen over me heen te laten komen. Bij iedereen is het verschillend en in het ziekenhuis zeiden ze bij mij dat het echt goed te doen is. Daar ga ik dan maar van uit. Morfine lijkt me heerlijk, maar denk dat ik dat niet krijg... We zullen zien!! Heel veel sterkte en doe rustig aan!
Thanks wat voor je lieve berichtje, Ja dat klopt ook en idd we zouden wel moeten maar het is gewoon bij mij een opstapeling van bepaalde dingen en ik moet het gewoon relativeren en ik vind het wel goed het met jullie te delen dat scheelt wel hoor. maar afleiding ik moet helaas gewoon werken en s' avonds lig ik uitgeteld op de bank maar wel een goeie om meer afleiding te zoeken... Jij ook heel veel succes jij moet zondag of maandag???? Ga je nog wat leuks doen vandaag?
Op mijn werk is het ook heel rustig en dat vind ik maar nix want dan kan ik veel te veel nadenken.... Ik ga zondag testen. Erg spannend. Als ik dinsdag poitief ben zou ik dan toch wel een heel licht streepje moeten kunnen zien.... Brrrrrr wachten.... XXXXXX
Zal voor je duimen ja erg he daarom ben ik maar veel op het forum voor afleiding Wel spannend voor je zeg
ja heel erg. En idd voordeel van een saaie baan is toch nog altijd dat we veel kunnen 'zwangerschapspagina-en'
Hahah ja idd dat scheelt dat kan niet iedereen, Heb je al zwangerschapsverschijnselen? wat is je gevoel>??? heb trouwens echt pijn aan me onderbuik heb je daar ook tips voor? Mag je trouwens apsrine nemen daarvoor?
Mistery meis het gaat echt goed komen Dormicum en morfine jij gaat bijna niks voelen en wat je voelt ben je snel weer vergeten omdat je half licht te dromen Wauw wat een mooie hoeveelheid eitjes zeg Als ze allemaal goed ijn dat is super meis Denk maar zo dan ben je er voorlopig ook weer van af omdat je er dan zoveel in de vriezer hebt We gaan er gewoon vanuit dat het met 1 icsi klaar is Sterkte meis xxx
Ik voel heel veel maar dat kan overal van komen... utrogestan, naderende menstruatie, zwangerschap? Wie zal het zeggen... Aspirine neem ik niet. Dat schijnt achterhaald te zijn hoorde ik laatst. XXXXXX
Heey Mistery, ik moet vrijdag weer op controle en dan zondag of maandag punctie... En echt, afleiding is het allerbeste.. Ik ben van het weekend al 2x gaan shoppen (dat doet altijd goed) en ik ga er veel op uit naar familie en vrienden. Ook heb ik mezelf 2 dagen echt vrij beloofd na de punctie. 2 dagen verwend worden, liggend op de bank met een seizoen Desparate Housewives... Dus, daar kijk ik eigenlijk ook wel erg naar uit. Punctie komt goed meid, echt! Rustig aan! Ik ga er zo nog even op uit, lekker naar mijn paard en vanavond relaxt op de bank met een lekker glas wijn en een vriendin aan de telefoon..... Gaat het weer een beetje met je? Denk even alleen aan jezelf deze tijd!
Ja heerlijk, alleen duft ik er na de terugplaatsing nooit op... haha Dan maar wat grondwerk. Het is een draver, maar hij rijdt heerlijk. Ook in galop, haha. Alleen dan verzamelt ie niet best. Hij wil snel snel snel....
hihihi.. ik heb een fries! Hij is ook nogal druk en schrikachtig.. Ik denk dat ik er na de terugplaatsing ook niet op durf.. Wat longeren dan maar....
Hey Meis, Ik heb jaren mijn eigen paard gehad maar die heb ik weg moeten doen geef nog wel les en af en toe rij ik nog op de pony van een vriendin voor ontspanning.. Maar je hebt gelijk om even lekker buiten te gaan rijden lekker nergens aan denken... Glas wijn Nou ik ben mega gezond bezig ik rook niet en drink al sinds maanden niet meer... Ja ik probeer weer een beetje te relativeren het is bij mij een opstapeling van dingen maar ik ga ook twee rustdagen nemen en ik zorg vrijdag voor afleiding en nu probeer ik heel rustig aan te doen wil wel van alles maar de arts zei dat ik het rustig aan moest doen.. Ja ik moet werken ben vandaag ook aan het werk maar het is te rustig.. Klinkt wel leuk wat jij allemaal gaat doen en shoppen helpt zeker maar ja geen tijd voor moet werken Thanxs voor je lieve berichtje en het helpt me echt dat ik het met jullie kan delen vanmorgen wilde ik me hart luchten maar ja niemand weet het dus kon niemand bellen en huilden in de auto op weg naar me werk nu doe ik rustig aan probeer me koppie op te houden en denk dat ik om me zelf te verwennen vanavond na een warme douche lekker patatje ga eten
MMMMMMMMMMMMM patatjuuuuuu Ik heb ook jaren gereden, maar sinds ik gevallen ben van een hengst van 3,5 (tijdens mijn stage opleiding dierenverzorging barneveld) is mijn angst zo groot geworden dat ik er niet meer op durf Daarbij wil ik dat een paard niet aandoen nu met mijn gewicht hahaha (arm beest) Al hoewel eens kijken of ik die hengst nog kan vinden die mij er toen vanaf gooide hahahaha Normaal willen mensen alleen maar rijden en weinig verzorgen, nou laat mij nu maar verzorgen en af en toe lekker bij een paard of pony in de stal zitten en knuffelen Wat een rust geeft dat ze Ik heb mijn man gezegt dat ik ooit wel zou willen mennen Maar dat kan pas als we het huis verkocht hebben en meer ruimte krijgen Mijn dochter is ook gek op dieren en speciaal shetlandpony's En ze heten allemaal Betty (eerste pony waar ze op heeft gezeten hihihihi) Leuk dat we allemaal interesses delen
We switchen inderdaad van onderwerp: van Icsi naar paarden..hmmm.. maar wel eens goed om over iets anders na te denken. @ Mistery: Wat zwaar heb jij het zeg. Heb je het echt niemand verteld?? Mijn vader, zusje, peettante en 1 vriendin weten het.. toch wel fijn.. Zo kan je toch een beetje je "ei" kwijt.... Maar dat is natuurlijk ieders eigen keuze. Praat hier dan maar extra veel en vaak van je af! En goed naar de arts luisteren, rustig aan en helemaal voor jezelf gaan, laat de boel de boel, dat komt straks wel weer. Jij bent nu even belangrijk! Ik ben 2 weken geleden gestopt met roken en ik moet zeggen, het gaat goed! (vergroot de slagingskans toch weer iets..) maar s'avonds een wijntje vind ik toch wel lekker hoor Wat leuk dat je les geeft en af en toe nog paardrijd! Heerlijk he! Geniet van je douche en patatje! Gewoon jezelf verwennen! @ Marieke: Oei, kan me voorstellen dat je schrik hebt om weer op het paard te klimmen.. Leuk dat je dochter ook weg is van paarden.. Hoe is het verder met je?
mistery: tuurlijk ben je bang voor de punctie, is toch ook niet niks..   maria: oh dat word nog spannend voor jou zeg, gaan duimen hoor.   kimmie: jezelf 2 dagen vrij beloofd, nou geloof me die heb je echt wel nodig hoor. bij de 2de keer heb ik bijna 1 hele week nog napijn en last gehad ervan.. bij de 1e keer niet hoor.   paarden: vind super leuk om paard te rijden, en kan t ook wel hoor.. maar om op les te gaan enzo.. mm nee doet maar niet.
Lieverds, even een zwaai en knuffel naar jullie. Paarden zijn leuk, maar alleen als kind wat les gehad.