@hier even een tijdje afwezig geweest. Maar verder gaat alles goed.. De kleine man gaat voortaan op maandag en donderdag naar de creche eerst vond ie het leuk, en nu wilt hij mama niet meer los laten als ik weg wil gaan, dan word t dus huilen even door zetten dan komt t wel helemaal goed! @nessa wat leuk trouwen!! Proficiat! Wel weer een mooi hoogtepunt.. Hoe gaat het verder met je. @iedereen hoe is het met jullie? Nog wat gedaan t weekend
Laika, wat vervelend dat je kleintje het nu zo moeilijk heeft met wegbrengen op de creche! Idd even doorzetten en hopen dat het snel over gaat. Meestal stopt het huilen snel als je weg bent? Maar het geeft je zelf wel een rotgevoel kan ik me voorstellen om je kleintje huilend achter te moeten laten. Hier gaat het goed, volgens mij heb ik al vruchtbaar slijm en dat zou betekenen dat mn cyclus deze keer een stuk korter is. Mag ook wel :-D! Hier een lekker weekend verder gehad, geen carnaval zoals ik bij velen lees, maar gewoon lekker met vrienden!
skaya, het geeft echt een rot gevoel ja om hem zo achter te moeten laten, dan breekt mijn hartje.. Maar zodra ik weg ben is hij wel stil gelukkig! Het gekste is de eerste keer had hij hier geen last van maar de keren die erna volgden wel. Idd ff doorzetten. Zou wel fijn zijn als je een kortere cyclus hebt! Dus dat word klussen dan Ik blijf duimen voor jullie!!!
Agos, dat huilen zal je indd wel aant hart gaan. Hoop dat hij snel weer met een grote glimlach afscheid kan nemen Hier gaat het wel goed, druk bezig met mn bruiloftplannen en lekker voorjaarsschoonmaak aant houden dus druk aant soppen en boenen.
lekker he de voorjaarsschoonmaak, hier vorige week gedaan.. zo heel veel was het niet. we wonen net 3 maanden hier heb toen al alles helemaal afgesopt hier lijkt me een leuke bezig heid om de bruiloft te plannen. een van de mooiste dag in je leven! ben je ook al aan het zoeken voor een trouwjurk?
Ja ik heb al aardig wat pagina's doorgebladerd en heb al een beetje een idee van wat ik wil Ook al een mogelijke locatie gaan binnenkort bekijken. En volgend weekend gaan we naar de love and mariage beurs in utrecht om alles eens te zien en lekker in de stemming te komen.
Ik wil het liefst iets wit met rood...Ben niet het type voor een hele witte jurk. Zoiets: View attachment 135663
Hoop het, ga vrijdag met een vriendin voor het eerst op stap voor een jurk. Pure orientatie om te kijken wat voor jurk me staat. Heb namelijk geen flauw idee en dat wil ik graag weten voor ik verder ga kijken op internet enzo...Want met een maatje meer zullen er best wel wat dingen zijn die afvallen Vind het wel spannend allemaal! Hoe ist bij jullie? al zicht op een eventuele zwangerschap?
Ben benieuwd welk model het uiteindelijk zal worden. Mocht ik ooit trouwen wil ik ook sprookjesjurk met een heel wijd uitlopende rok en ook rode tinten... Volgens banner over 3 dgn mn ei, maar heb m volgens mij al gehad...verwacht een korte cyclus.
O er zijn wel jurken in mn maat hoor kan alles krijgen wat ik maar wil. Zo bedoelde ik het niet Bedoelde meer dat sommige modellen niet zo flateus zijn als je een buikje hebt. Maar ben wel heel benieuwd...vroeger wilde ik altijd simpel nu neig ik steeds meer richting echte prinses Wie weet ben ik wel zwanger tegen die tijd *droomt nog even verder*
Ik had een corset + rok. Het corset was bewerkt en de rok was gewoon normaal wijd uitlopend. Nu heb ik maat 34 (nog wel ) maar dat model staat eigenlijk bijna iedereen wel! Mijn jurk was speciaal voor mij gemaakt. Foto's staan in mijn album.