Was ik weer ff.. Ben lekker thuis. Maar ben wel ontzettend moe. Kruip nu lekker op de bank onder een dekentje. @Senn, ja C.hris is lekker vrij tot en met maandagmiddag
Zo Niels is klaar met zijn huiswerk zo ver mogelijk hij het af kan hebben. Dus ik ga lekker voor de buis. Trusten voor straks en tot morgen. Heerlijk een dag alleen voor mijzelf.
(en hij zal er wel wakker van worden, want Rick heeft op het moment zo'n giechel-fase en dan onwijs hard en Joost zit in de schater-fase)
ja we aten een beetje laat. dennis zit niet zo goed in zijn vel en moest zijn ei even kwijt. heb nog voorzichtig voorgesteld om eens met iemand te gaan praten, maar daar wilde hij niet aan. vond hij stom.....had ik al verwacht... dus we zaten pas om half 7 aan tafel en dan kan ik justin niet meteen naar bed doen, met volle maag. ach hij slaapt zo vast snel, na ook nog eens koekjes gebakken te hebben vandaag met zijn grote vriend nick!
Ach een keertje wat later naar bed is echt niet erg hoor Hier lagen ze er ook pas tegen kwart voor 8 in (maar hier is het dan ook vakantie )
het gebeurd hier wel vaker maar hij heeft er geen last van ofzo. alhoewel hij vandaag echt niet te genieten was. mennnn wat een seurpiet kan hij zijn zeg. hebben jullie ook zovaak dat je moet dreigen met iets? iedere keer weer: als je dit niet doet dan krijg je geen... oid. wordt er stapel mesjogge van. ik hoorde wel dat het bij de overburen ook zo was dus miss de leeftijd ofzo?
ga zo maar alle papieren voor de belastingaangifte bij elkaar zoeken. ben weer eens te laat zoals gewoonlijk.....
Bij Joost valt dat dreigen wel mee gelukkig....bij Rick heb ik daar meer last van...maar heb tegenwoordig een goed middel: het niet meer mogen computeren (niet op de grote (= wii) en niet op de kleine computer (= ds))
nee das waar maar hoe eerder je het instuurd, des te eerder krijg je je geld! en we hebben ook een zaakje erbij dus dan moet het via de accountant en die doet er ook langer over...