En Mees, wauw al op de helft, das ook super!!! Hoe is het met Vlekje??? Ben heel benieuwd! Misschien heb ik dat ook wel gemist vandaag??.........
Sorry? Whahahaha....ben al best buikerig ja. Zal zo een klein fototje plaatsen in mijn fotoalbum! @ Finne: vind het eigenlijk niet zo leuk dat ik mijn halve zwangerschap hier vier terwijl dit jou momentje is.... Sorry zullen we 'm delen? De taart?? xxx
Hoezo dat lieve Mees??? Dit is net zo goed jouw zwangerschap als de mijne gekkie!! 20 wk is geweldig!! Ik deel heel graag mijn momentje en TAART (mmmm) met jou hoor lieverd En met alle andere meiden!
Mees, wat een heerlijke buik al!!! Ik kan niet wachten, ik wil dat ook!! Maar hij is flink voor 20 weken of niet?!
Dames, ik hou het al voor gezien vanavond. Ik ga lekker op bed. Morgenvroeg weer zwemmen met Vera en morgenavond ehbo cursus van het werk. En misschien, hopelijk, morgenmiddag op kraambezoek bij mijn schoonzusje. Dus wordt een drukke lange dag morgen en die kan ik momenteel niet zo goed hebben merk ik.......Dus vroeg op bed is het beste wat ik dan kan doen! Trusten voor straks allemaal en een fijne avond! X
Ja goed idee. Ik ga ook lekker rustig aan doen nu. Morgen werken en vrijdag zwemmen en verjaardag, zaterdag ook verjaardag... Ik hoop voor je dat die kleine snel komt!!!
Ikke!!! Ik wil die buik! Die past namelijk het best in MIJN buik momenteel! Godnogantoe, zat ik vanmiddag onder mijn werk bij te lezen zag ik alleen; broode warme geitenkaa's Broodje zalm Danarolles (ook nog met foto!!! God%^&*&^*mme) Carpaccio met parmezaanse kaas enz enz WILLEN JULLIE DAT NOOIT MEER DOEN!!???? Ik zat me toch een partijtje te watertanden!!!! Niet normaal!!! Anyway.... @ Finn fijn dat je het zo ziet, weet niet of je Friends ooit hebt gevolgd? (You steel my thunder!!) Heerlijk genieten nu van je 'frupsel' @ Vlek; was je nou al ongie of wordt je nog steeds in onzekerheid gelaten. Oh meis, ik hoop dat er snel duidelijkheid voor je komt, kun je verder stappen ondernemen. @ Quint: fijn dat je temp weer zo mooi omlaag geschoten is! (mooie chart) Zo kun je weer goed zoeken, en lekker klussen als de tijd (ei) rijp is. Beter dan dat rottige wachten van laatst he. @ Maible/Giraf/Madelief/Meis/Jadore/LM (vergeet ik iemand?): jullie schieten ook op hoor! Ik zie nog die banners met 4-5-6-7 weken staan! Voor jullie het weten zijn jullie ook bij de 20! @ Rasp: voel je je gewoon vandaag klote of is het net als gisteren, een rottigere periode qua zwnagerschapskwaaltjes waar je bij Vera ook last van had? Beterschap! @ Nemo: petje af voor je meid, toch maar alles alleen doen als ML weg is. En je hebt geen makkelijke tijd achter de rug he, met het kiss syndroom van je mannetje! Ik geloof daar dus wel heilig in he, en ken meer dames die zo hun kindje hebben zien veranderen na 'therapie'. @ Woflje: eindelijk op de wachtbank! Spannend. Hopelijk is dit dan de laatste, en kun je daarna languit op de stretcher in de zon i.p.v. op dat harde vochtige winterbankje! x @Vinkje: ben zo benieuwd naar je huisje! Ik ben even kwjt hoe ver je nu bent in de zwangerschap, dalijk even je (mooie)banner checken! Lig nu lekker op de bank, ga zo snaaien...even bedenken wat! (na de taart dan he!)
Dat hopen wij ook, we zitten nu toch echt in spanning, ze is al 9 dagen overtijd nu dus het mag nu echt wel hoor. EN daar komt bij dat ik het zo graag wil vertellen aan mijn ouders en schoonouders en daar wachten we dus mee totdat ze bevallen is dus in dat opzicht mag het ook wel opschieten haha.
Oeehhhh Rasp, dan zit jij net zo op hete kolen als je sz! Hopelijk mag jij gauw je nieuwtje melden!! Ben benieuwd wat het wordt bij je sz!
@Mees, ik voelde me vandaag slechter, meer misselijk/gammel maar dat komt denk ik ook omdat ik heel moe ben, Vera weer meerdere keren wakker vannacht en vanmorgen om 6 uur al weer wakker. Maar komt goed allemaal, hoort erbij!