Dees Nee hoor, was maar als grapje bedoeld hoor! Kan me helemaal niks schelen dat Amy bepaalde dingen wel/niet doet. Komt allemaal wel op zijn tijd...
@dees: Same here. Maak me echt totaal niet druk om de ontwikkeling van ons meisje. Niet met lopen, niet met puzzelen, niet met praten, niet met wat dan ook... Zie dat het top met dr gaat en dat ze helemaal heppie is. Dus Beau vooral lekker blijven spammen!
@Lotte; Beau is met zijn verjaardag echt overspoeld met puzzels, heb er echt een stuk of 10. @Collo; Het komt ook wel op zijn/haar eigen ritme, zo zie je maar dat echt ieder kind weer anders is en andere wandelpaden beloopt. @Panos; Als ze maar gelukkig is toch, ben het helemaal met je eens. @hier; Breekt ff de pleuris uit...Beau werd huilend wakker en heeft een ***humeur, en nu ligt Luca ook nog eens wild te krijsen!! Kan ik 1 kind ook ff buiten zetten
Dees ik had ze ook gevraagd maar niet gekregen haha. Jammer! Wil ze wel gaan kopen, want bij mijn vader vond ie de puzzel heel interessant oef 2 lijkt me dan best heftig ja! Helppp ik denk nog maar even niet aan september haha succes!
Hihi en ik had ze niet eens gevraagd Volgens mij staan ze nu ook in de folder bij het KV trouwens Geniet nog maar ff van je rust meid, dat is straks met 2 kids wel ff anders...
Bij mij vroegen een aantal wat ik voor Milan wilde en tegen diegene zei ik een puzzel haha. We kregen er eentje, maar daar zat geluid in en was stuk. Zij heeft m toen terug gebracht en iets anders gekocht jammer genoeg. Oh, ik zal eens kijken op de site vh kruidvat. Als ze volgende week ook nog in de aanbieding zijn dan kan ik even langs. Ja van 1 naar 2 schijnt behoorlijk wennen te zijn hoor ik toch wel veel. Maar ja, het is nog niet zo ver...tegen die tijd is Milan ook alweer een stukkie ouder. We zien t wel. Hier Jeej, zonnetje breekt een beetje door
Hé meiden, ik probeer het een beetje bij te houden met lezen, maar heb momenteel weinig tijd om te reageren. x
@ Dees; gewoon om en om op het balkon zetten? Kunnen ze even afkoelen . @ Lottie; die puzzels met nopjes hebben ze inderdaad vaak bij het kv of de trekpleister voor 2 euro of zo, bij de kringloop zie ik ze ook vaak. Heb ook een soort vormenstoof van het kv, een houten kar met wielen met blokken er in, de deksel heeft de gaten (vormpjes), was ook iets van 2,50 (destijds). Dat zijn in ieder geval bedragen waar je nog eens speelgoed voor kan kopen. @ Collo; hier blijken de puzzelstukken zelfs eetbaar . @ Panos; Amen, als ze maar happy zijn inderdaad. Goud waard als je hummeltje goed in zijn/haar vel zit, dan komt de rest wel goed. Volgens mij gaat dat trouwens eeuwig op . @ Chicken; hooooi! @ Gimena; blij dat ik alleen een fiets heb, die snap ik tenminste en kan ik vaak zelf repareren. Klinkt ingewikkeld en heel vervelend van je auto.
Riti bedankt voor de tip opzich willen we best wel wat uitgeven aan speelgoed, maar puzzels had ik niet meer aan gedacht. Hij had zat voor zijn verjaardag gehad dus al heel lang (ook daarvoor) zelf niks meer gekocht eigenlijk. Maar het is wel tijd voor puzzels nu
zo, die ligt op bed.. zijn humeur was ineens 180 graden gedraaid Niet grappig.. Heeft toch last van de prikjes, linkerarmpje is wat stijf.. Was ook de prik waar hij ziek van kan worden volgende week.. Morgen zal het wel over zijn.. Eigenlijk moet ik speelgoed opruimen en zo, maar de bank trekt toch wel erg haha.. Puzzels heb ze gekregen voor zijn verjaardag geloof ik.. En ja, hier zijn ze ook eetbaar Oke, hier is alles eigenlijk eetbaar geloof ik haha..
@Dees: haha had maandag al gezien hoe slim Beau was Super goed kan hij puzzelen! @gimena: ahhhhh heb je gemist xxxxxxxxxxxx @Puzzels: Hier een stuk of 7, waarvan enkele 4 per doos maar moet er nog meer bijhalen, vanaf een jaar of 4 voor Layla. @Roeltje: ahh leuk knutselwerkje, ben benieuwd naar de foto @Hier: hier gewoon een dagje zoals een normale dag zou moeten verlopen. Niks extra's gehoeven qua opruimen/inrichten enzo, gewoon normaal lekker! Sateliet doet t dus ik ga nu GTST kijken
jahh hier alles goed hoor En hoe is het met jou? Eindelijk internet?? jaaahhh !!! Hoe is het met de verhuizing gegaan? Is alles over nu? Hoe vind Sophie het in dr nieuwe huisje? Oehhh zaterdag testen, spannend!!!!!!!!!!!! Ik duim voor je schat! Efteling datum prikken??
32 ja?? pffff 2 weken terug was t nog 29 euro!! jeetje dat wel heeeeeeeeeeeeel veel, maar moet zeggen dat op Disneyland na dat ik de Efteling toch wel het aller mooiste park vind.
Ja idioot hè? Was op t nieuws alle pretparken worden per 1 april duurder. Wel eens in europapark Duitsland geweest? Die is ook echt super!!
heeey mop goed hoor lieverd sorry dat lucas peter net meer heeft gebeld. hij heeft al op zijn donder gehad die lucas. jaaa hehe eindelijk internet zo dat ik afkicken dat wil je niet weten verhuizing is goed gegaan naar aantal kapotte spullen :S alles is over maar het huisje is niet klaar doen het nu langzaam maar beetje alles afmaken alles nu op zijn tijd eerst geld binnen hallen hahah. jaaa zaterdag testen kreeg vandaag wel veel ongie krampen maar was alleen maar piep vocht, hmmm ja is goed.,idd efteling is nu 32 euro. zag het op op de nieuws zijn meer parken die zijn verhoogt.(belachelijk) ben je in engeland?? hoe bevalt het daar?? hoe gaat het met de kids??? en met je mannetje??? *smak*
Hier weer terug van de huisartstenpost... Kreeg om 17u een telefoontje van de creche dat er een ongelukje was gebeurd met ons meisje. Ze was blijkbaar omver gekegeld door andere kindjes en had daarbij een snee in dr kin opgelopen. Helaas heeft niemand gezien wat er precies gebeurd... Net even naar de huisartsenpost geweest en daar hebben ze het toch gelijmd (snee stond een beetje open). Madame heeft gelukkig nergens last van is zo vrolijk als altijd.... @collo: Kan dus niet zwemmen morgen, want uk mag 3 dagen het water niet in... Balen, het wel zin om ff iets te doen. Vind zo'n hele dag alleen met kind altijd best lang (en best veel kind...).
@Panos: jaa las t net op je hyves, jeetje da's ook schrikken! Arm meisje, hoe is het met haar? Hopelijk gaat t allemaal goed genezen @Gimena: Ahh geeft niet dat Lucas niet gebeld heeft, als het nodig was dan wisten jullie peter te vinden he ja zijn nu in Engeland, peter werkt nu gewoon vanuit thuis en we krijgen nu weer een beeeetje ritme zoals in ons huis in NL. Vooral nu ik de Nederlandse tv zenders weer heb hihihi Kids doen t erg goed hoor, mag niet klagen hoe ist met Sophie? xxxxxxx Groetjes aan je mamsie!