Vanavond hebben we onze echo! Ik ben zooo benieuwd .. voel me net een klein kind dat vanavond haar cadeau'tje mag uitpakken hihi! De zenuwen gieren door mijn lijf
Ik ga het gewoon aan iedereen vertellen, de beeb op zich is al speciaal genoeg.......en heel cliche, als het maar gezond is. Het is ook wat praktischer qua kamertje, kleertje en cadeautjes. Wij hebben vanavond de nekplooimeting, zien we eindelijk het frummeltje weer, gisteravond nog wel even het hartje gehoord, het blijft prachtig
Een leuk idee om een echo van zijprofiel van de kleine beeb in het nub-topic te plaatsen (bij echo's).. er zijn meiden die vaak het geslacht juist raden adhv de nub (geslachtsdeel van je kindje tussen 12 en 14 weken) Wij hebben vanmiddag de echo.. het is zeker spannend
ik hoop dat ze idd een fototje kan maken van de zijkant, ben benieuwd........ ik mag om 21.00 vanaaf pas hoor dus dat duurt nog heel lang
Ik heb het idee dat mijn buik sinds gisteren weer aan het groeien is. En ik heb JEUK !! Steeds op een andere plek. begint op mijn buik, dan een plekje ergens op me been, dan me rug en dan weer me buik. Grrrrrr. Iemand die dit herkend ?
Ja, jeuk jeuk!! Dat is de huid die uitrekt lekker smeren! Maar neem iets neutraals anders krijg je misschien net als ik uitslag!
Leuk, allemaal echo's vandaag! Gebakje, dat herken ik heel erg! Ik heb veel jeuk op mijn scheenbenen, dan jeukt het zo dat ik het wel kapot kan krabben! Gisteravond kreeg ik ook ineens jeuk op mijn buik, en er ontstonden ook kleine bultjes! Ik ben toen maar gaan slapen en vanmorgen was het over.... Ik smeer dan met cetomacrogol (dikke witte zalf op basis van vaseline) van de apotheek, werkt perfect bij een erg droge huid en hiervoor ook best goed.
Ik heb ook best veel last van jeuk, dat is je groeiende buik! Jammer genoeg helpt smeren helemaal niet! Je krijgt straie of je krijgt het niet .. niets aan te doen :'(
Ik hen ook zo"n jeuk op mij scheenbenen pff.. Ik smeer er ook een vette crema op vaseline met lanette creme.. Helpt goed bij mij..
Mijn vorige zwangerschap had ik ook jeuk.. vooral gesmeerd ivm met droge krassen maar gelukkig geen strieae
Ik jammer genoeg wel .. niet erg veel, maar ze storen me toch! Net voor mijn bevalling vielen ze niet op omdat ze aan de onderkant van mijn buik zaten .. TOT na de bevalling
Ik heb wel weer striaea overgehouden uit mijn pubertijd! Op mijn billen... die zijn wel wit geworden maar vind ze zelf heel duidelijk!
Smeren helpt zeker niet nee ik smeerde vanaf ik wist zwanger te zijn en dat twee keer per dag. Tot 29 weken een prachtige huid en toen *pats pats* ze schoten erin! En echt mijn buik zat heeeelemaal onder niet normaal! Spannend allemaal echo's ben benieuwd naar de nubjes!
Ik heb die bbbb-creme van vsm puur mama, en het verzacht wel iets,maar niet helemaal. Toch is dat gek, ik heb nu jeuk op me schenen, en bij mijn enkels, en naar mijn idee groeit dat toch helemaal niet. Kijk je buik wel natuurlijk, dat gaat van maatje normaal naar maat enorm toe dus kan begrijpen dat dat gaat jeuken. Maar ben blij te horen dat ik niet de enige ben die er last van heeft.
Ik heb twee keer geen striae gekregen, dus heb goede hoop... En ik heb helemaal niet gesmeerd, dus inderdaad, je krijgt het of je krijgt het niet... En nu we het over jeuk hebben begint het bij mij ineens behoorlijk te jeuken op mijn onderrug. Ook niet echt prettig... Ik denk dat ik mijn zinnen zo maar even moet gaan verzetten!
Ik heb trouwens ook een verschrikkelijke vette huid op het moment! Gezicht, borstbeen en rug met allemaal pukkeltjes BAH lijk wel een puber hihihi
Hier ook tot 32 weken een mooie gladde huid en dan begon het! Eerst een paar boven mijn navel (die vind ik nu het ergst, mijn navel lijkt nu zo verrimpelt) Gelukkig hebben we er iets moois voor in de plaats gekregen hé Lottie! @aichaatje Ik had bij mijn dochter net een erg droge huid in het begin, nu heb ik er geen last van!
Hahaha, daar heb ik ook een beetje last van op mijn gezicht. Jammer dat je dat er dan allemaal bij krijgt he?