Zo, mn meisjes liggen allebei in bed. Aelinn heeft zich vanavond bijna helemaal van rug naar buik gedraaid, alleen dr armpje lag nog wel onder haar. Maar ze lag echt helemaal op dr buik en kwam ook omhoog. Hmm, kan ik m dan als het moment noteren of telt ie pas als dr arm ook mee is?
Ben alweer sinds kwart voor 6 wakker. Gelukkig lag ik er op tijd in. Duurde wel erg lang voor ik sliep. Lag te dubben over schoonmoeder. Wij hebben haar als zijnde eerste stap in de goede richting als vriend toegevoegd op facebook en dat accepteerde ze. Ik hoopte dat zij dan een volgende stap zou zetten maar nu 2 weken later nog steeds helemaal niks. Baal er zo van dat wij telkens iets ondernemen en zij dan weer helemaal niks. Weet ffniet goed wat we hier nou mee moeten. Vind dat Ivy en Aelinn hun oma weer s moeten zien zo langzamerhand. Vanmiddag weer naar de psych dus straks komt mn moeder weer om op de meiden te passen. Zo dus nog ff verder met opruimen want het is helaas niet afgekomen gisteren.
Komt hier ook geregeld voor. Karsten doe eens een hap in je mond. Nee. Karsten doe nu een hap in je mond. Nee Wil Karsten naar bed? Nee. Dan zal ik maar snel een hap in je mond doen. Nee. Oké dan gaan we nu naar bed. Huilen. Nou snel een hap dan. Ja mama en stopt snel een hap in zijn mond.
Die hebben wij gisteren toevallig verstuurd. Ga straks mijn moeder mailen met welke spullen ik van haar nodig heb dan ga ik zaterdag die van haar doen..
Is het misschien een idee om het verhaal van je sm eens mee te nemen bij de psych? Krijg ook steeds meer het gevoel dat zij ook een onderdeel van je PD is. Misschien kan hij/zij met een frisse blik je wat handvatten aanreiken zodat je wat meer rust voor jezelf kunt creëren.
Ling: van harte gefeliciteerd met je verjaardag!!! Sann: dat klinkt toch wel als een echte draai hoor! Inderdaad misschien dat verhaal ook bespreken met de psych, zoals Senn zegt! Succes met opruimen nog! Senn: lekker toch, dat je op tijd naar bed kon! En dat verhaal van Karsten met het eten klinkt me heel bekend (en dan niet alleen met eten) Heb net Arinde naar de gastouder gebracht en gelijk de taart afgeleverd...de gastouder was er helemaal blij mee Ik ga vandaag eens lekker aan de schoonmaak boven. De bedden verschonen en de kamers een goede beurt geven. Vanmiddag nog even boodschappen doen en de lege flessen voor de actie wegbrengen. Vanavond een vergadering, dus een druk dagje voor de boeg. Maar zo alleen met Joucke thuis moet dat wel lukken denk ik.
Zo, goedemorgen.. Hier een brakke nacht gehad helaas.. E.smée wou bijna niet slapen... Denk toch dat de combinatie van steeds oppas aan huis, ik die weg was, en door anderen op bed gelegd te worden haar teveel was Dus die is van half 2 tot half 6 elke 10 min. tot kwartier wel wakker geweest, hard huilend! Blegh! @Ling, van harte gefeliciteerd met je verjaardag meis!
En E.smee heeft natuurlijk ook wel door dat jij naar het ziekenhuis moest, dat is voor zo´n kleintje natuurlijk toch ook spannend. Ook al beseffen ze het nog niet helemaal. Hopelijk gaat het vannacht beter! Hoe voel je jezelf nu, heb je nog veel pijn? Wel heerlijk dat C.hris tot maandag vrij is!
@Linnielin, ik voel het toch wel als ik iets teveel gedaan heb Dan doet mn lies errug pijn. En merk ook wel met lopen, dat dat niet prettig is. Heel fijn idd dat C.hris tot maandag vrij is. Ik mag ook echt niks tillen van hem, da's heel lief. M.ausje kwam vanochtend even bij me op schoot zitten om te knuffelen en dat ging zeer doen, en dan haalt hij haar er ook vanaf.. Zoo lief!
KK goed om te horen dat je gister ook weer naar huis mocht maar wel balen dat ze niks hebben gevonden ling. van harte gefeliciteerd met je verjaardag meid christiea sterkte meid. ik hoop dat je pa er goed doorheen komt en nog een waardig leven mag leven zonder al te veel pijn en leed, verder ben ik t alweer kwijt. sorry daarvoor zelf ben ik er niet helemaal bij met mijn hoofd, elke nacht komt max erg vaak of heel erg vroeg en dat breekt me langzaam aan erg op. ook op de training gister is t niet zo leuk gegaan, ik train al sinds sept vorig jaar mee met t selectieteam en sinds vorige week traint er ook nog een ander grietje mee, op zich niet erg maar gister was Lidy afwezig en zij mocht op haar plek invallen:x zij weet de show niet eens en de plekken ook niet en ik dus wel wat als gevolg had.... zij liep in de weg en ik stond me rot te irriteren omdat t team er "last"van had maar mij geven ze de kans niet:x ik zet me erg goed in voor dat team en ben er altijd en dan flikken ze me zoiets heb mijn trainster al gemaild dat ik duidelijkheid wil en als zij mij niet duidelijk kan stellen hoe t ervoor staat dan kap ik met dat team want t is toch elke week een 45 min trainen en als t niks voor mij helpt dan ben ik liever 45 min eerder thuis maar ze heeft mij dus gewoon niet geantwoord terwijl ik weet dat ze elke dag haar mail checkt:x we gaan t merken maar ben wel erg teleurgesteld. de kinderen verder gaan goed. max die trekt zich al op aan de tv kast en de kleine tafel en probeert zijn voetje neer te zetten maar dat lukt nog net niet maar t gaat wel enorm hard hoor. Nikita is nog steeds dol op haar broertje maar levert wel de nodige streken haha. hoef vandaag niet veel in t hh te doen dus voor mij een redelijke rustig dagje