@suus veel plezier bij de echo vandaag!! hopelijk zie je een mooie baby! @ iedereen.. fijne dag vandaag Ik zal weer gaan werken van half 8 tot half 6 geen zin!!
Suus, veel plezier vandaag met de echo! Ben erg benieuwd!! Geniet ervan! @ de rest: Werkze, thuis of op werk
Je hebt gelijk! Hopelijk gaan de dagen snel ! @suus: Veel plezier bij de echo! @allemaal: ik ga ook weer aan de slag dadelijk, fijne dag allemaal!
Sandra jij heb vandaag toch ook je echo? Geniet ervan! Norah, ik heb dat indd ook. Overdag kan ik ook zo 3 uur achter elkaar heerlijk slapen, maar snacht's lukt het me nog geen uur :x winnie, wat een lieve collega, hopelijk helpt het. Je zei dat je geen zere borsten heb en last heb van maagzuur en misselijkheid....ik hoop dat die dingen een goed teken zijn! Ik had namelijk ook geen zere borsten en ook last van maagzuur Anita, suc6 met werken! Mout heb je al een idee wat voor kamertje jullie willen, kwa kleur en vormen? Hip, fijn dat die kuur geen kwaad kan, hopelijk kanp je er snel van op. Ik hoop voor je dat die droom waar is. Ik had me laaste cyclus ook geen (nieuwe) puisten tussen me ei en nod, en je weet het resultaat. Ik duim voor je! (en voor derest natuurlijk) Samantha hoop voor je dat je verkoudheid niet doorzet....alvast beterschap voor nu. Ik Heb weer een rot nacht achter de rug, moet er echt iets op verzinnen, want zo krijg ik niet genoeg slaap en rust. Ook heb ik steeds meer last van misselijkheid hopelijk is dat snel weg. En waar ik het meest misselijk van word is van de geru van koffie!!! Bah bah bah....en ik moet het drinken (als ik bij ouders of zus ben) want als ik niet neem weten ze gelijk hoelaat het is. Ben blij dat ik het zondag me ouders ga vertellen. Moet alleen de zaterdag nog ff door komen (verjaardag zwager) Owja en me lief en ik zijn vandaag 4 jaar samen.
Meiden bedankt voor jullie steun! Ik ben net geweest en alles gaat goed! Ik ben zo blij en opgelucht. Hartje klopte super en armpjes en beentje waren druk aan het bewegen, zo gaaf! Ben 2 dagen minder ver, 9 weken en 6 dagen vandaag. Even kijken of ik mijn banner kan aanpassen. Mijn vriend gaat straks even de echo foto hier neerzetten want ik weet niet hoe het moet.
patriesjuh gefeli met juliie 4 jaar samen Suus fijn dat alles goed was met de echo.. ben benieuwd naar je foto pff mijn hoofd loopt beetje over deze week. ik onthou niet veel sorry meiden! vanmiddag terug met de rat naar de dierenarts voor controle.. ze heeft dr koppie nog steeds wat scheef :S
Hai die hai, ook wij hebben idd vandaag de echo gehad, wat super is dat zeg!!! Onze beeb lag heerlijk op zn ruggetje met de benen over elkaar.. (te zonnebaden) Ook bewoog hij/zij wat heen en weer, echt leuk om te zien! Ik ben 3gn terug gezet, ben nu dus 9wkn en 5dgn. Uitgeteld op 8oct. Ook ik zal ff proberen een foto'tje up te loaden. groetjes
suusjuh mooi echo! Fijn dat alles goed is. Nu het kamer inrichten haha. tazzie veel klusplezier Patriesjuh we wachten rustig af. Maagzuur had ik bij de eerste ook alleen niet in het begin. Toen alleen zere borsten. Nu vooral in de avond maagzuur en vlagen van misselijkheid ook vooral savonds. En mega veel steekjes links. Echt allemaal nooit gehad. Maar ga er niet vanuit. Dan word ik ook niet terleurgesteld kan het alleen maar leuker worden. Toch Nog steeds snotverkouden.... Gatver haha.