wij hebben een 2 en 3 zits leer... maar willen de volgende keer ook kleiner. leren hoekbank klein met een hocker en een bijzet stoel ofzo
ik hoop het honden. gaat ff weer goed begint de ellende weer hé. liever dit dan zijn knieband nu naar de kloten, wat elk moment ook kan gebeuren. ik vind jouw honden echt lollig net katten zo in de vensterbank. blij dat de mijne dat niet kan. ziet ie een echte kat ligt de raam er zo uit denk ik. hahahah... mag alleen op de bank en op bed
@ pris ga je ons nog mooie foto's laten zien hahah. ben blij dat je nu goed in de gaten word gehouden (ik knijp hem voor volgende week vrijdag)
zo soapie begint zo beetje eten maken. en op na grunn. oftewel 45minuten slapen in de auto en dan de trug weg nog hihi. eten makkelijk vlees opgebakte aardappels en groente.. nu hopen dat vriend op tijd is.
Senna wat schattig die hond! Hier ff kort, want ga zo eten maken. Ik geloofde mijn oren niet: er zat al een hele groep collega's van een andere afdeling te lunchen in het restaurant, dus ik ging erbij zitten. Na een minuut of 20 vroeg eentje me: "ga je in juni ook naar dat congres?" Ik: "nee, want dan heb ik als het goed is net mijn baby". Zeggen er 3 tegelijk: "Wát?? Ben je zwanger? Gefeliciteerd!!" Uhmm.... SORRY hoor, maar ik ben toch echt niet altijd zo dik als nu Zie foto van vandaag en oordeel zelf! Dit is toch niet te missen?
@Sandra, jij ook alweer lekker in slaap gevallen. Dat is dan weer een voordeel als je niet hoeft te werken. Hier vanavond ook zwemmen, daar heb ik nou wel weer zin in. @Priscilla, gelukkig was alles weer goed. Moet je nu standaard om de zoveel tijd aan de ctg scan? @MendieC, ik heb vaak, wanneer ik op het toilet zit, dat mijn benen gaan slapen doordat de zenuw aan de voorkant afgekneld wordt. Ben benieuwd wat je vk morgen zegt. @Lovely, schaambot voelt hier ook regelmatig beurs. @Hester, heel eerlijk .zou niet perse zeggen dat je zwanger bent. (mijn man ook niet haha) Net bij de fysio geweest. De pijn in de zitknobbels hangt inderdaad samen met de bekken en komt waarschijnlijk omdat ik zondag gevoetbald heb. Gaan we dus maar niet meer doen Gaat nu wel weer nu hopelijk was dat even éénmalig. Zo meteen ook weer lekker zwemmen.
zomaar: wat een leuk borduursel! hester: goed geregeld 3 weken extra vrij, toch een relaxed gevoel senna: leuk he nesteldrang haha, hier ook erg veel last van, wel een schoon huis zo! alleen ik baal dat ik het niet krijg zoals ik wil, natuurlijk nog weken wachten op de meubelen waardoor het hier nog erg rommelig is kiwi: hier ook geen haast met de kaartjes....volgens mij kan dat ook nog wel later sandra: ja misschien is het ook de horrormonen bij mij hoor dat ik zo zwaar reageer erop.....hij heeft iedereen (family en friends) lopen te vertellen hoe zwaar z'n werkdag was en hoelang het wel niet duurde en blabla bla, hij kreeg natuurlijk van iedereen sympathie....voel me nu net zo een heks, nu ik het niet gegeven heb momeera: fijn dat je iets beter gaat, doe nog maar rustig aan pris: oordopjes in en genieten van het uitzicht sandra: fijn dat je mannetje aan de babykamer gaat beginnen, ik zou ook wel willen beginnen met inrichten ervan, maar eerst moet de huiskamerkasten gedaan worden pris: gelukkig weer naar huis, hebben ze ook gezegd hoeveel ze inschatten dat je eerder bevalt? senaa: haha grappig gezicht,maar vind je dat niet vervelend zo een grote hond in de vensterbank? lovelyengeltje: afscheiding,ja hier ook meer dan normaal....zal er wel bijhoren denk ik dan... zomaar: sterkte met je harde buiken hester: nou wil je niet voor het koppie stoten maar als je niet zwanger zou zijn zou ik het ook geloven nou hier is de situatie wel wat rustiger geworden omdat ik het maar heb laten varen....hij doet alweer alsof er nooit wat gebeurd is ,maar ik kan dat niet echt.... vandaag ook een echte rotdag omdat mijn vader 7 jaar overleden is en mijn vriendin vanochtend opbelde dat haar veulen (en mijn petekind) gestorven is aan een hersenbloeding en ineens dood in stal lag
Felice, gevoetbald? Dat is wel heel fanatiek! Als je kalm aan doet knap je ws wel weer op, tenminste dat is wel mijn ervaring, voel me nu al heel veel beter dan begin deze week! Hester, lief buikje! Ik vind het wel een zwangerschapsbuikje, maar zou nooit raden dat je al zo ver bent! Pris, fijn dat het allemaal goed was vandaag! Zo hier weer weekend, jippie Goede dag gehad vandaag en voel me ook goed! Helemaal fijn Ons meisje ligt alweer in bed want die had ook een heftig dagje gehad geloof ik vandaag, was helemaal moe! Morgen maar lekker knuffelen
Mendie: ik herken dat niet, maar het is vast een zwangerschapskwaaltje. Ik heb nu heel erg vaak kramp in mijn voet, heel irritant! Ook zo'n zwangerschapskwaal. Felicee: dat verklaart dan je bekkenpijn. Haha, ik zie je al helemaal voor me voetballen met je dikke buik! Hester: eerlijk gezegd zou jij mij ook voor de gek gehouden hebben. Het is een zwangerschapspbuikje, maar ik kan me voorstellen dat je met sommige kleren het niet eens ziet en zo ja dan zou ik denken dat je niet zo ver bent. Ach, dan heb je achteraf minder schade weg te werken, moet je maar denken. Pris: fijn dat alles goed was. Odess: fijn dat je zo'n goede dag had vandaag. En geniet van je meisje morgen. Sandra: oh wat goed dat je man eindelijk aan de babykamer begint. Het gaat ongemerkt zo snel dat het zo ver is voordat je het weer. Hier weinig nieuws. Vandaag lekker vrij geweest en lekker rustig aan gedaan. Behalve kapper voor kaj en boodschappen doen was er weinig op de agenda. Kaj begint heel af en toe zijn middagslaapje over te slaan. Dit is inmiddels zo'n 3 keer gebeurd de afgelopen maanden. Vandaag was het ook zover en ik moet er even aan wennen. Ben zo gewend dat hij 2,5 a 3 uur ligt te slapen overdag en dat ik ook even tijd voor mijzelf heb. Maar goed, de komende tijd zal hij sowieso iedere middag op bed liggen of hij slaapt of niet. Zo krijgt hij ook rust. En hij vind het ook wel prima. Vanmiddag zij wij uiteindelijk lekker in ons bed samen gekropen en toch weer een beetje rust gehad. Verder weinig te vertellen. Nog 4 weekjes werken!
avond meiden @ mendie ja omdat het al beetje bij beetje aan beginnen is zeiden ze het zag er wel goed uit maar ik heb veel harde buiken waar ik nu ook last van krijg. ik heb dat ook dat ik dan niet even zo snel kan lopen @ zomaar ja ik dacht omg wat hoor ik nu haha @ senna toen ik aan de ctg lag ik lag echt in een deuk om me eigen haha @ zomaar ik zal ze morgen eens posten @ felicee ja as maandag ook weer mits ik dit weekend weer niet aan de bel moet trekken. @ bb ja moeilijk is dat he.mannen somsen wat erg van dat veulentje joh!! @ odess lekker he weekend @ kiwi rustig dagje gehad dus kan ook weel eens lekker zijn he!! @ hier in ziekenhuis belde de babydump ook 24 maart komen onze spullenen ik moet eerlijk zeggen mis me clienten wel.want om half 9 kreeg ik te horen vandaag in de ochtend van de arbo arts dat ik dus niet meer mag werken ene kant baal ik andere kant beste voor mij.ga wel op de koffie nog bij de clienten.mits me lichaam het toe laat.
@ Priscilla, fijn weer goed nieuws. Ben even nieuwsgierig had je bij Xander ook last van dezelfde klachten? En ben je toen te vroeg bevallen? @ Hester, ik ben jaloers op je buik. Hier beginnen de meelijwekkende blikken alweer als mensen horen hoeveel weken ik nog moet. Had ik bij de eerste ook en dan voel je je al snel een zeekoe haha. @ Kiwi, middagslaapje werd vanmiddag bij Coen ook niets. Terwijl ik mezelf ook een keertje had toegestaan om in bed te gaan liggen s'middags. Was dus even balen. Maar net als jij daarna lekker samen bij mij in bed gaan liggen doezelen en dat was erg gezellig en maakte het helemaal goed. @ dvd's, wie heeft er een leuke tip voor kinderen van 2 jaar. Bumba hebben we al???
Bloesem: ja, gezellig is het dat he, lekker samen in bed. Oh, dan kan ik alleen maar verliefd en zwijmelend naar dat mannetje kijken. En als hij zijn kleine armpjes om me heen slaat en zijn gezicht in mijn nek begraaft dan smelt ik compleet Dvd-tips. Zandkasteel is hier al een jaar een van de favorieten. Ik vind het ook stiekem erg leuk om naar te kijken. "De droomtuin" was tot een paar maanden geleden ook nog een groot succes. Mickey Mouse Clubhuis is ook een grote hit hier, maar dat pas sinds kort. Hiervoor was hij iets te jong voor.
@Kiwi: Ik heb vorige keer ook pas kaartjes ontworpen nadat Ameera al geboren was. Ik wilde er namelijk een foto van Ameera op en een gedicht geschreven door mijn vader en hij heeft dat gedicht geschreven na de geboorte. Dan wachten mensen maar wat langer op het geboortekaartje. Ik probeer me zo min mogelijk druk te maken, het valt nog niet mee, ik moet zeggen dat het vandaag best goed ging. Bedankt voor je lieve bericht. @Odess: Ik ben ook niet heel streng met tv kijken. Ameera krijgt er vanzelf genoeg van, ze speelt meestal liever. Alleen als ze moe is of ziek dan kijkt ze wat liever tv. Bedankt voor je knuffel, deed me goed. Priscilla en Sandra: Ook dank voor jullie berichtjes. @MendieC: Oh bij jouw werk is het dus ook al drie keer niks? Wat kunnen vervelende collegas het werk voor je verpesten he? Hopelijk vinden we allebei iets veel leukers. @Felicee: We hebben bericht dat het in behandeling is maar dat kan tot drie maanden duren voordat we er iets over horen dus we moeten nu geduldig zijn. @Priscilla: De ctg poe daar kun je zo genoeg van krijgen. Lijkt me trouwens wel vervelend als je iemand anders hoort krijsen. @Senna: Dat lukt je dan nog aardig als je nog veel poetst enzo. Ik heb ook wel last van nesteldrang maar kan het lichamelijk niet opbrengen zeker niet naast mijn werk. Wel balen nu zit ik op de bank me te ergeren aan de zooi. @Felicee: Wat raar dat je zo lang moet wachten op de uitslag van de HB. Bij de dokter hier zien ze het altijd gelijk na het prikken. Hopelijk heeft het er wat mee te maken maar het kan natuurlijk ook dat de spanning van je werk je opbreekt en natuurlijk zwanger zijn kost ook aardig wat energie. Goh Pris, hoe komt dat nou toch die harde buiken? Fijn dat je weer naar huis mocht. Doe je wel heel erg rustig aan meid? Nu moet de baby toch nog wel even blijven zitten hoor. @Senna: Hahha Honden kunnen ooit zo lang heel stil naar iets zitten kijken, net alsof ze tv aan het kijken zijn. @Zomaar: Ben je al wel bij de VK geweest met al die harde buiken? Wat zeggen ze ervan? @Hester: Draag je veel wijde kleding ofzo? Je hebt wel een klein buikje hoor, ik vind dat wel mooi staan. Maar kan me voorstellen dat er mensen zijn die denken dat je gewoon ff lekker gegeten hebt. @BB: He wat rot zon dag. Wat zielig voor het veulen. Kan me voorstellen dat dit geen goede dag was. Hopelijk voel je je snel wat beter. @Kiwi: Dat lijkt me erg wennen als je kind ineens zijn slaapje over slaat. Ameera slaapt heel slecht en als ik wil dat ze overdag slaapt dan ga ik meestal zelf ook ff slapen. Maar als ze dan een dag niet slaapt mis ik het ook hoor, dan mis ik mijn slaapje. @Priscilla: Dubbel gevoel is dat als je niet meer mag werken omdat je inderdaad de clienten ook mist. Ik ken dat wel. Maar je bent het verplicht aan je kindje moet je maar denken, je ziet je clienten vast snel weer. @Bloesem: Ameera keek ook veel naar Zandkasteel op de leeftijd en niet te vergeten Sesamstraat!! Hier: Vandaag weer gewerkt, heeel rustig aan. Maar ik moest wel op en neer om met Ameera naar het peuterbureau te gaan. Ze moest vandaag haar laatste prikje, zo zielig. Maar ze heeft het heel erg goed gedaan dus ze heeft van mij ook een kadootje gehad, had ze wel verdient vond ik. En ik moest haar na het peuterbureau ook weer terug brengen naar het kinderdagverblijf want ik moest weer werken dus dat vond ik ook wel sneu, Ameera vond het ook maar niks. Verder, excuses voor het onsmakelijke, ontzettend veel last van urineverlies. Soms haal ik de wc niet op tijd. Eerder verloor ik alleen urine bij hoesten, niezen en rennen enzo en heel soms een druppeltje, sinds ik ziek ben geweest is het heel erg. Eigenlijk plotseling ineens. Misschien moet ik toch maar eens informeren bij de gyn hoe dat zo ineens kan. Nou ik ga ff wat eten en dan naar bed toe, heerlijk ik kan niet wachten tot ik mag slapen hihi. Trustuh
@ bloesem nee helemaal niks geen klachten.en xander was te laat geboren.hmzz leuke dvd's dan moet ik even goed nadenken me geheugen is een zeef @ momeera graag gedaan.ja echt ik kreeg wel even de kriebels ervan.en rustig aan doen is me straf nu.ik mag echt niks van me vrienden ja harde buiken ik zit gewoon rustig joh en toch krijg ik ze en moet ze dan gaan timen als ze gevoelig gaan worden.en hoop dat de baby gewoon even lekker binnen blijft.en zal morgen me favo client eens bellen en als ik aan kan op visite gaan.eerst me rust pakken gewoon. en zielig is dat he de prikjes mijn vriend mag dat doen ik ga dan altijd huilen zie nu al op tegen de hielprik. zo hier sta secret story op me vriend ook op de bank hondjes slapen kleine man ook.ben nog langer niet om maar me hondje is aan het stinken
Zo net voor het eerst wezen zwangerschapszwemmen en ik vind het wel wat, zeker het bubbelen in het bubbelbad na afloop Volgende week weer! @Momeera: Ik zou het zeker gaan aangeven bij de Gyn. Je hebt speciale bekkenbodem fysiotherapeuten die je daar mee kunnen helpen. @Kiwi: Je verlof gaat opschieten. @Felicee: Voetballen is geen sport voor een zwangere vrouw hihi @BB: Wat ontzettend verdrietig van je vriendin haar paard, sterkte! Hier heb ik maandag een afspraak op mijn werk om wat administratieve dingen te gaan doen, dus ik ben nog niet helemaal vrij. Ik vind het prima, zo blijf ik nog een beetje betrokken en bouw ik het langzaam af tot 34 weken.
hello, wij zijn weer trug. ergenis in de mediamarkt. zoveel personeel maar degene die op de afdeling babyfoons enzo hoorde. peerder hem steeds. oftewel zo weg gegaan zonder babyfoon. langs de babydump geweest. muggennet hebben we en ook een babyfoon gekocht. dat ook geregeld. was zo woedend maar mannetje ook lag niet aan de hormonen hahah @ hester hihi je hebt wel een buikje hoor. hebben ze niet goed gekeken hahaha... mooi trouwens @ felicee hoe was het zwemme? @ bb thnx ben al weer wat verder met borduren wat een raar mannetje heb je. twijfel je nog steeds of ie vreemd gaat? zou het zelf wel hebben.. a bah je hebt een echte rotdag zeg. sterkte meid!!!! @ odess heerlijk weeeknd, ga je nog iets doen? @ kiwi joehoe 4 weekejs zijn zo voorbij. en heerlijk dat jullie nog ff gerust hebben @ pris doe es gek met de foto's hahah @ pris ow nog ffies en de beebspullen komen joehoe @ momeera. ja volledig bedrust. mag bijna niks. beeb loopt week achter op groei. dus volgende week vrijdag weer langs komen met echo. hoop dat het dan beter gaat met um. weltrusten en zou je misschien een blaasontsteking kunnen hebben? @ sandra ook lekker gezwommen dus fijn dat je het leuk vind. en leuk dat je nog wat in jewerk blijft doen tot je verlof. blijf je er tussen
hij heeft ook vele goede kanten hoor anders was ik allang pleitus geweest...... maar ik ben door al m'n exen belazerd geweest en toen hij het destijds wist ik het zeker: er bestaan geen monogame mannen al zeggen duizend vrouwen van wel, ik geloof er geen snars meer van....... nou moet ik zeggen dat ik normaal gesproken dingen ook wel doordrijf op de spits en terug pak met eigen materieel.... alleen kan dat nu natuurlijk niet met m'n zwangerschap maar in zijn tijd van vreemdgaan, ben ik openlijk met andere mannen gaan chatten en daten....en toen werd ie boos en heb ik hem even wat voor zn voeten geworpen... laat ik het zo zeggen: we zijn 2 apartelingen bij elkaar maargoed daarom denk ik ook al die 18 jaar verliefd op elkaar
Wij hebben nu een 2 en een 3 zits, maar de 2 zits staat op de kleine slaapkamer, zodat we meer ruimte hebben beneden...vandaar dat we nu voor een 3 zits gaan met een losse hocker En idd ook van leer...ons bankstel is nu van stof...pffff wat een rot werk om schoon te maken
pfff jij hebt dus nooit echt een super relatie gehad. altijd denken van tja gaan ze vreemd. als je nu es weer gaat chatten en je laat betrappen expres. zal hij dan niks zeggen erover? ja idd jullie zijn apart maar snap jou echt zeker wel hoor.... kop op