Meiden die in oktober 2009 gestopt zijn met de pil deel 5

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Wen1975, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lovely Me

    Lovely Me Bekend lid

    6 nov 2009
    506
    0
    0
    Rotterdam
    Ingie leuke kaart. Wat fijn dat Pim nu lekker slaapt.
    Beterschap met Joep.

    liefs
     
  2. ingie

    ingie Bekend lid

    8 dec 2006
    604
    0
    0
    Verkoopster
    Twente
    #3942 ingie, 10 mrt 2011
    Laatst bewerkt: 10 mrt 2011

    Het is een schilderij. Canvas doek 30x30
     
  3. Lovely Me

    Lovely Me Bekend lid

    6 nov 2009
    506
    0
    0
    Rotterdam
    Oh sorry nog steeds vind ik het leuk hahaha.


    liefs
     
  4. Chivay

    Chivay Fanatiek lid

    31 okt 2009
    3.552
    0
    0
    Utrecht
    @ Jeanetjuh..
    Wij hebben de philips avent SCD510, als het goed is nu in de aanbieding bij de prenatal... Wij zijn er erg blij mee!
    Geen storing, goed bereik, geluid kan je harder en zachter zetten, en op z'n hardst hoor je zelfs de klok op haar kamertje.

    @ Ingie.. Mooi doek weer! Beterschap met Joep! Hoe vind hij het trouwens een klein broertje in huis erbij?

    Bekijk bijlage 136525
    Nog even een fotootje van Oona...
    Foto van vandaag... ze krijgt echt een bollere toet ;) Al dat eten is z'n werk aan het doen! Ze krijgt ook lekkere spekbeentjes :D
    En volgens mij gaan we een meissie met krullen krijgen! Haar haar groeit zo hard, en steeds vaker lijkt er slag/krul in te zitten.. (groeit echt hard, aan de bovenkant was bijna alles uitgevallen na de geboorte)
     
  5. ingie

    ingie Bekend lid

    8 dec 2006
    604
    0
    0
    Verkoopster
    Twente
    Hij vind het helemaal leuk. Gelukkig!! Als Pim huilt dan zegt hij al, mama mag ik naar boven Pim ophalen. Hij is ook super lief voor zijn broertje.
     
  6. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    21 nov 2009
    3.619
    0
    36
    .
    Nederland
    Wij hebben de Alecto DBX-89 eco en zijn er erg tevreden over.

    @Carpe Wat fijn dat jullie al eerder jullie huis krijgen! Dat scheelt toch weer 3 maanden. ;)

    @Alicia Wat leuk dat de Tripptrapp bezorgd is en dat ze Nina hem helemaal geweldig vindt. :)

    @ego Jenz heeft vanmiddag zijn prikjes gehad en auw wat deed mijn moederhart zeer. :( Hij gilde het af, bleef er bijna in. Gelukkig werd hij daarna snel rustig tot ongeveer 2 uur na de prikjes. Toen begon hij heel erg te huilen en wilde niet slapen, dus heb hem om half 8 toch maar een zetpil paracetamol gegeven. Nu ligt hij lekker te slapen, dus hoop dat hij vannacht ook lekker doorslaapt.

    Ow ja, hij woog nu 5894gr en was 59,5cm. Uhm dan zou hij weer gekrompen zijn... :$ Echt een wonderkind heb ik: groeit, krimpt, groeit en krimpt weer. :D:p
     
  7. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    6 okt 2009
    4.795
    1
    0
    vijfhuizen
    hee meiden

    Jeanetjuh, gelukkig heb je weinig last van de knip, was hier wel anders haha, kon 2 weken niet zitten
    Heb je nog fotos van je mannetje?
    Ik heb een babyfoon van alecto, was 25 euro geloof ik, prima ding

    Lovely wat lastig dat slapen. Ik zou haar geloof ik laten liggen, en helemaal niet bij me in bed nemen.
    Gaat ze huilen of niet?

    Wen, hoe ging je nacht na de prikjes?

    Chivay leuke foto. Oona wordt ook al groot he

    Ben nu 3 dagen vrij, echt lekker.
    Kim speelt alleen nog maar op buik in box.
    Ga vandaag haar bedje een stand lager zetten, vind dat toch eng met draaien enzo, straks kukelt ze toch opeens erover

    xxx
     
  8. Alicia78

    Alicia78 Fanatiek lid

    1 nov 2009
    1.509
    0
    0
    #3948 Alicia78, 11 mrt 2011
    Laatst bewerkt: 11 mrt 2011
    @Jeanetjuh. Wij hebben een philips avent. Echt ideaal. Goed bereik,geen andere mensen erop en je kunt hem harder en zachter zetten. Philips heft nog weleens aaanbeidingen. Wij hebben 'm voor 45 euro gekocht terwijl hij door philips voor ruim 100 euro word verkocht.

    @Lovelyme. Ik zou eerst proberen om haar bij julli in slaap te laten valelen en daarna over naar haar eigen bed. word ze wakker en begint ze weer te huilen,zou ik denk ik doorzetten en har in haar eiegn bed leggen. Het lijkt erop zoals jij het zegt dat z eheel geod in de gaten heeft wat ze wil en dat is bij jullie.

    @Wen. Ja zielig he. Ik kan er ook niet aan wennen, Scheelt ook denk ik dat Nina helemaal over de rooie gaat,zo boos is ze dan,echt gepiekeert als z een spuit krijgt. Ik vidn het zo zielig. Wij gaan altijd met z'n tweeen.

    @Ingie. leuk gemaakt. Verkoopt het een beetje?

    @Carpediem. Lief he dat spelen op de buik.. Wij hebben het ebd van Nina ook al lager gezet. Wij hebben een tussemaat,dus ze ligt nog niet helemaal onderin. ben ook bang dat ze er anders ene keer uitvalt. Ze gaat nu ook steeds meer op haar zij liggen,steunt dan op een arm en komt dan nog verder omhoog. De box heb ik nog wel op de hoge stand,daar zijn we toch bij.
    Zijn jullei al plannen aan het maken voor jullie nieuwe huisje. Voor je het weet is het juli,tijd gaat snel. Willen jullie nog veel gaan doen of alleen even verven? Wat fijn dat jullie toch eerder erin kunnen,heo hadden die mensen dat dan zo.

    Gister heeft nian voor het eerst maar twee slaapjes overdag gedaan. gewoon 2x 2uur,zo lang slaapt ze normaal nooit. 3x 1uur max dan.Wel lekke moet ik zeggen,kan ik iets meer doen en even tijd voor mezelf. Ben benieuwd of ze dat vandaag weer gaat doen.
    Zo meteen visite. Nina vidnt het altijd leuk als er mesnen zijn. Di gaat zich helemaal uitsloven en gek doen om alle aandcaht te krijgen. VAn wie ze dat toch heeft:(;)
    Gister het campingbedje ven uitgeprobeert. Nina snpt er nisk van. Hij is redelijk makkelijk in elkaar te zetten. Wel zwaar z'n bedje en een heel pakket om mee te nemen. Ik vidn al dat je veel mee moet nemen als je weggaat met een kleintej,maar met zo'n bedje erbij mag je wel een aanhanger nemen;) Wij zitten te denken om voor de vakanties zo'n koffer op het dak van de auto te koken. Kun je toch veel meer meenemen. Alleen de kinderwagen neemt al zoveel ruimte in. Mensen ervaring met zo'n ding?
     
  9. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    6 okt 2009
    4.795
    1
    0
    vijfhuizen
    nog een fototje
     
  10. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    6 okt 2009
    4.795
    1
    0
    vijfhuizen
    los zitten
     
  11. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    6 okt 2009
    4.795
    1
    0
    vijfhuizen
    Dit doet ze vaak, zich opdrukken
     
  12. Lovely Me

    Lovely Me Bekend lid

    6 nov 2009
    506
    0
    0
    Rotterdam
    Carpe wat een een schatje!!! Lieve foto.

    Carpr en Alicia ik laat hasr eerst liggen geef eerst der speentje en dan klets ze nog ff verder maar na een uurtje gaat ze toch echt
    huilen en als ik dan niet kom dan gaat ze alleen maar harder huilen en nu ze het gillen heeft ontdekt doet ze dat er ook nog bij! Pittig dametje af en toe ze lijkt op der moeder hihihu. Ik ga haar denk ik na ongv 10 min uit bed halen in slapen laten vallen en weer terug in der bed leggen. Bedankt dames

    Liefs
     
  13. Lovely Me

    Lovely Me Bekend lid

    6 nov 2009
    506
    0
    0
    Rotterdam
    Carpe jeetje wat goed en wat gaat het toch snel ineens!

    Liefs
     
  14. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    6 okt 2009
    4.795
    1
    0
    vijfhuizen
    Lovelyme, ik ben misschien hard, maar ik zou haar toch een tijdje laten huilen.
    Had dat gedonder met Kim toen ook snachts, datze haar speen kwijt was, en werd steeds erger.
    Toen 1 keer een uur laten huilen, en toen vond ze haar duim, en nooit meer gehuild.
    Ik wil gewoon dat ze weet, dat ze snachts moet slapen, en dat er niet zomaar iemand komt

    Alicia, we moeten een nieuwe vloer beneden, wordt laminaat.
    En de muren moeten gedaan.
    We gaan wel 3 juli ofzo verhuizen, even boven leven, en beneden opknappen.
    Veel plezier met de visite zo.

    xxx
     
  15. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    21 nov 2009
    3.619
    0
    36
    .
    Nederland
    @Alicia Wij zijn idd ook allebei met hem meegegaan, volgende keer weet ik het nog niet. En ik heb geen ervaring met zijn "skikoffer" op het dak, alhoewel wij vroeger er ook altijd eentje hadden als we op vakantie gingen.

    @Eline Lekker hoor 3 daagjes vrij, geniet er maar van. Mooie foto's weer van Kim, het wordt al een echt dametje.

    @Lovely Sorry zo ver zijn wij nog niet, dus heb geen tips voor je.

    @all Wat een bikkel is Jenz toch: Hij heeft de hele nacht lekker doorgeslapen zonder problemen en vanochtend lag hij met een big smile in zijn bedje toen ik hem eruit ging halen. :D Hij heeft wel verhoging (37.8), maar inmiddels is zijn paracetamol uitgewerkt dus dat kan. Ik hou het in de gaten en als het nog hoger zou worden dan geef ik hem (denk ik) nog maar een zetpil. Aan de andere kant waarom zou ik het geven als hij er geen last van heeft... Iemand advies?
     
  16. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    #3956 Jeanetjuh, 11 mrt 2011
    Laatst bewerkt: 11 mrt 2011
    @ Wen, heerlijk zeg fijn dat het nu goed gaat:D

    Bedankt voor de tips meiden wij hebben nu een alecto kregen we bij de babykamer maar krijg er allemaal andere kinderen op dus wil een goede. Dacht zelf ook aan de philips dus zal eens naar wat aanbiedingen kijken bedankt.

    Vandaag over gegaan op andere flesvoeding Luuk spuugt soms echt golven ga nu over op voeding speciaal tegen buik krampjes en spugen.

    @ Carpediem, foto's zal eens kijken:D zo 2 weken heftig zeg. Lieve foto's van kim:)

    Liefs
     
  17. Chantal1234

    Chantal1234 Fanatiek lid

    31 okt 2009
    1.062
    0
    0
    Jeetje wat is er veel gekletst:D Heb alles wel gelezen, maar weet al veel niet meer:(

    Ben vandaag ziek thuis gebleven. Voelde me gisteren al niet lekker, maar toch gewerkt. Was blij dat ik klaar was met werken. Gisteravond weer koorts, misselijk enz. Gelukkig zouden Liz en Senna toch al bij mijn moeder blijven gisteravond, omdat ik vandaag ook zou moeten werken, dus kan ik vandaag mooi een beetje uitzoeken. Het gaat gelukkig al heel iets beter, dus dat scheelt. Steek Liz liever niet aan.

    Gisteren heeft Liz toch een spreidbroekje gekregen. Ze moest weer voor controle en de procenten lagen wel binnen de marge, maar het was wel net binnen de marge. Toen heb ik gevraagd of ze dan toch geen spreidbroekje mocht aangezien de linker heupkop wel wat achterstand had met de recht heupkop. De arts vond dit ook een goed idee, maar wilde eerst even aftasten hoe ik er over dacht.Het valt reuze mee. Had me zo'n spreidbroekje heel anders voorgesteld en zelf heeft ze er ook last van en dat is het belangrijkste.

    Jeanetjuh fijn dat alles zo goed gaat. Misschien helpt deze voeding beter tegen het spugen en wat een leuke foto's van jou en je kleintje op hyves:)

    Carpediem fijn dat jullie eerder het huis in mogen. Scheelt toch weer. Valt mee wat jullie er aan moeten doen. Heerlijk zo'n huis voor jezelf.

    Sammy fijn dat jullie dit weekend over gaan naar jullie nieuwe huis. Lijkt me toch best spannend. Veel plezier!

    Loveley me ik liet haar denk ik ook huilen totdat ze weer in slaap valt. Net wat carpediem zegt vaak stopt het dan ook meteen. Nu weet ze dat ze eerst in jullie bed mag en straks went ze daar aan.

    Wendy wat goed zeg van Jenz dat hij de hele nacht heeft door geslapen:D Kan me goed voorstellen dat je trots bent:D Wanneer moet jij eigenlijk weer beginnen met werken? Je zal het verlof er ook wel bijna op hebben zitten of niet?

    Chivay jeetje wat word Oona al groot. En wat veel haar zeg. Probeerde bij Liz laatst ook een staartje midden op het hoofd te maken, maar ze moet nog iets meer haar hebben. De achterkant valt momenteel helemaal uit. En gelukkig blijft het haar voor en aan de zijkant wel zitten.

    Carpediem leuke foto's van Kim. Wat gaat het snel he. En leuke foto ook van dat opdrukken:D

    Ingie mooi canvasdoek:D Ik zal mezelf even toevoegen, want wil binnenkort de klamboe weghalen bij Liz en dan moeten er nog 2 schilderijtjes komen te hangen, misschien dat ik wat leuks bij jou zie:)

    Zo ik ga weer naar mijn bedje:)
     

Deel Deze Pagina