Ik wil nogmaals alle meiden hier bedanken voor jullie steun, het heeft ons echt geholpen. We hebben vandaag de uitslag binnen gekregen van de klachtencommissie! Conclusie: De klachtencommissie verklaart de klacht gegrond.
Ik ben blij voor jullie dat de klachtencommissie jullie klacht serieus genomen heeft en ook gegrond heeft verklaard!
Denice , mij ken je niet... maar heb je verhaal best vaak gevolgd. wat ontzettend fijn dat de klachtencommissie je klacht gegrond verklaart! wilde nog even zeggen dat ik het echt verschrikkelijk vind wat er allemaal is gebeurt... Liefs Ella
Denice, Je kent me niet, maar ik heb je verhaal meerdere malen met tranen in mijn ogen gelezen. Wat ontzettend oneerlijk en verdrietig dat jullie je prachtkereltje hebben moeten laten gaan door een fout van een ziekenhuis. Goed dat jullie het er niet bij hebben laten zitten en wat fijn dat de klachtencommissie jullie klacht gegrond heeft verklaard. Ik hoop dat dat wat er komen gaat jullie helpt om het verlies iets beter te verwerken. Liefs
pfff wat een rot ziekenhuis zeg:O Ik weet hoe je voelt een kindje verliezen pfff Tranen staan in me ogen en de kippenvel op me armen Groetjes chantal
wat een mooi kereltje was het. Ik wens je veel sterkte en ik hoop dat jullie na loop van tijd het een plekje kunnen geven!!!!!!
Denice, wat afschuwelijk dat je je lieve mooie Delano moet missen... Het is zo'n mooi mannetje.... Wat zal het ontzettend moeilijk zijn om zonder hem door te moeten. Wat bewonderenswaardig en sterk dat jullie een klacht hebben ingediend tegen het ziekenhuis en wat fijn dat het gegrond verklaard is. Al jullie inspanningen zijn niet voor niets geweest. Dit gaat gevolgen hebben voor het ziekenhuis en hopelijk van dien aard, dat zoiets wat jullie hebben meegemaakt nooit meer kan gebeuren. Jullie krijgen jullie mannetje er niet mee terug, maar ik weet zeker dat hij supertrots op jullie is, nu en voor altijd!
Wat een verschrikkelijk verhaal! :x Ik wilde jullie heel veel sterkte en kracht toewensen..... Liefs!
De commissie heeft onze klacht gegrond verklaard. En dan neemt het bestuur nog contact met ons op, maar we hebben een brief gehad dat het wat langer gaat duren. Lanotje zou as maandag 10 maanden zijn geweest. En het gemis wordt alleen maar groter Wel heeft Lanotje mij alvast een verjaardags kado gegeven. Ben namelijk nu 20wk zwanger en uitgerekend op mijn verjaardag.
Wat erg voor je zeg... lijkt me verschrikkelijk. Ik heb echt tranen gelaten en kippenvel gekregen van je verhaal en wat een mooi kereltje is het zeg. Delano heeft jullie zeker een mooi verjaardagscadeau gegeven; wat een mooi geschenk dat jullie weer zwanger zijn! Ik wens jullie heel veel sterkte en probeer in ieder geval te genieten van je zwangerschap.. Liefs
Wat een mooi geschenk van Delano* Ik kan je nog wel herinneren. Gezien onze kindjes even oud zouden zijn op dit moment.. Hoe gaat het verder met jou?? Delano* zal goed voor zijn broertje/zusje zorgen en er goed over waken!
Da's inderdaad een mooi cadeau! Ik hoop dat je je liefde voor Delano mooi kan overbrengen op het nieuwe kindje! Maar ik vroeg me nog wel af wat het bestuur dan nog kan doen. Je klacht is gegrond, maar je krijgt er Delano niet mee terug. Financieel kunnen ze ook niets goed maken. Ik vroeg me dus eigenlijk af wat je nu nog mag verwachten.... Maar waarschijnlijk maakt jullie dat niet eens zoveel uit. Het is puur nieuwsgierigheid van mij: wat gaat zo'n bestuur nu dan nog doen? Veel sterkte ook met de aanstaande verjaardag (sorry dat ik daar nu al over begin) van Delano, veel plezier ook nog met deze zws en knuff voor jullie!
wat een mooi kado heb je van je zoon gekregen geniet er van meid jeetje alweer 10 maanden het gemis zal nooit meer weg gaan meid succes met alles het ga je goed
We zien het echt als zo mooi geschenk van Lanotje. En kunnen soms best genieten van de zwangerschap. Met ons gaat het redelijk, wat me opvalt is dat bijna niemand heeft het meer over Lanotje en dat vinden we soms best moeilijk. Alsof Lanotje er nooit geweest is. Zelf praat ik graag over Lanotje, want hij was zo mooi en lief! as donderdag zou Lanotje 11 maandjes worden en stel ik vaak de vraag wat zou hij allemaal kunnen en hoe zou hij eruit zien. Op 14 mei wordt Lanotje alweer 1 jaar, we gaan een hele mooie taart laten maken! Ik heb op 1 april het ziekenhuis gebeld, omdat we nog niks gehoord hadden van de brief van 1 februari. Weet ook niet wat het bestuur kan/gaat doen hoop binnen kort een gesprek te krijgen.