@Ricmar94 Gefeliciteerd! Nu een plakbeeb en lekker genieten! @Truuske Gefeliciteerd en geniet van je zwangerschap!
Zo lekker ff gezwommen Mijn vriendin was net op de koffie en ze vroeg me iets waar ik eigenlijk helemaal geen antwoord op heb Ze had vanmorgen een test gedaan van babyboom (dipstick), er stond een licht streepje op (heb hem gezien) maar nu vroeg ze mij of deze net zo gevoelig is als de kv 2v5 Ze weet niet waar ze precies zit in haar cyclus maar ze heeft deze test gisteren en eergisteren ook gedaan en die waren omowit. Ik dacht zet mijn vraag hier neer er is vast wel iemand die daar antwoord op weet
ja he!! Ik weet het niet meer... Ik dacht van wel, toen weer niet..... mijn kaartje is ook niet erg duidelijk, heb ook geen kruis meer... Snap d'r geen reet van hahaha... We zien wel! Doorklussen en de 21e testen.... Nu gaat het wel snel..... zit bijnaaaaaaaaaaaaaaaaa op de 47 dagen! Hehe..
volgens mij zijn ze minder gevoelig dus morgen of overmorgen een kv van 2 voor 5 er tegen aan gooien..
Oh dank je wel voor je antwoord zal het haar meteen zeggen, ze moest nog naar de stad kan ze ze meteen meenemen
Heb ik vanmorgen een positieve Clearblue in handen, maakt mijn man me weer onzeker door te zeggen dat ie toch wel erg licht is... Hij heeft ook alleen maar de foto gezien. Wat vinden jullie? Te licht? In het echt is ie veel duidelijker hoor! Edit: Het is vandaag dag 10 na een cryo terugplaatsing, dag 15 na eisprong.