Ow trouwens, Finn heeft over 2 weken de provocatie test in het ziekenhuis, twee dinsdagen wordt hij dan voor een dag opgenomen.. Maar nu ben ik aan het denken om zelf eens Nutrilon te gaan proberen, want op de pyjama papjes van de Nestle geeft hij ook geen reactie, dus volgens mij heeft hij helemaal geen koemelkallergie..
Ja toch? Ik ga dat denk ik maar eens gewoon proberen.. Want die Neocate wat hij krijgt is echt goor.. Kan me voorstellen nu dat hij smaakjes begint te ontwikkelen en te herkennen dat die de melk gewoon niet meer lekker vindt..
Hoe lang geef je die nu dan? Want ik heb het zo geleerd bij Sepp: in het begin als hij een hele tijd geen koemelk heeft gehad en hij krijgt weer iets van koemelk dan reageert zijn lichaam niet meteen maar als ik het dan een week volhoud dan zie ik bij hem de eerste vlekken in zijn gezicht weer komen en daarna het eczeem in zijn knieholtes. Maar idd het hoeft geen KMA geweest te zijn.. Het blijft toch een heel apart verhaal toch wat er nu precies allemaal aan de hand geweest is. Nou ik zou denk ik als ik jou was niet die provactietest doen maar nog even een paar maanden wachten tot jullie echt een paar maanden heerlijk van de "rust" hebben kunnen genieten want jeetje jullie en Finn hebben al wel genoeg te verduren gehad! Dikke knuffel en wat fijn dat het toch goed gegaan is vanacht. Oh ja ik ben nu sinds 2 dagen Izzy niet meer aan het wakker maken 's avonds en ze wordt 's morgens gewoon om dezelfde tijd wakker misschien een opsteker voor je
@blinky ach lieverd wat een narigheid! Kan me voorstellen dat je hier erg verdrietig van wordt! Ik heb geen tips voor je maar wil je wel een dikke knuffel geven!~ @cindy Hmmmm vers gemaakt Ijs!! Klinkt heerlijk! Fijne avond! @michelle Hmmm een massage klinkt OOk geweldig !! Jij ook fijne avond @Hadassa Hoe is het gegaan vandaag? Hier nog steeds flink pijn in mijn nek en nu heb ik door het rare bewegen ook nog last van mijn rug gekregen ik kan wel merken dat ik de 30 gepasseerd ben
Dat laatste geeft moed, Finn slaapt vanaf vandaag dus ook niet meer in zijn wiegje het snachts, maar gewoon op zijn kamertje.. Helpt misschien ook in het doorslapen.. Tja over die provocatietest, ik ben deze week op controle in het zk geweest en ze willen perse de test binnen een paar weken doen, ook verloopt mijn vergoeding van de Neocate over een maand, enne 70 euro per pot .. Finn heeft ook geen echte eczeem gehad, een paar kleine plekjes maar, en gekke vlekjes heb ik hier ook niet gezien.. Het blijft gewoon een raadsel wat het nu geweest is.. Kon je Sepp wel gewoon potjes fruit en groente geven toen? Want dat krijgt Finn namelijk ook al een paar weken en ook daarop geen reactie.. Wat lekker voor je trouwens dat Izzy lekker de nacht doorhaald.. Zit je nu op 4 flessen dan?
Wij houden van massages geven en krijgen, dus we doen dat vrij vaak. Althans 1 of 2x in de week, niet super vaak dus. Is goed voor ons contact en zo blijf je lekker soepel en ontspannen met die 2 van die kids
Heb je eerste vraag geen eens beantwoord.. De Neocate krijgt hij vanaf december en vanavond het eerste pyjama papje helemaal leeg, van de week ook geprobeerd maar toen liet ie 100 staan van de 200..
@ Mamavanseppenizzy: wat lekker dat ze doorslaapt... En wat balen dat je nek nog pijn doet, misschien je man lief aankijken
Nou dat kan zeker helpen hoor dat hij lekker op zijn eigen kamertje ligt! Maar hoe is moeders er onder? Ja ik kon sepp wel fruit en groente geven. We zijn daar met 5.5 maand mee begonnen en eigenlijk op bijna geen enkele reactie alleen banaan in het begin daar kreeg hij ook uitslag van. Wij zijn met koemelk weer begonnen met 1 jaar maar wat ik al schreef na 1 week weer eczeem en vlekjes in zijn gezicht dus toen maar weer gestopt. toen zijn we met 2 jaar weer begonnen en toen is het een paar 6 maanden goed gegaan maar toen toch weer mis. Dus nu maar weer koemelkvrij (hij is ook gelijk minder verkouden en bronchiaal) Nee nog steeds geen 4 flessen het zijn er nu 4 en een half ze krijgt een potje fruit (maar dat eet ze maar voor de helft op) en dan gelijk daarna een halve fles zodat ze toch het gevoel heeft een hele fles gehad te hebben en zo hoop ik de fles binnen kort eraf te kunnen halen. Pff 70 niet normaal meer tja kan me voorstellen dat je daar niet op zit te wachten!
Nou zeker!!! Houdt dat erin zou ik zeggen Hier helpt manlief mij alleen maar van de wal in de sloot met een massage dan kan ik de volgende dag niet lopen van de pijn in mijn rug hahaha
Dan zou ik het nu eerst even aankijken met alleen dat pyamapapje en zien hoe hij het doet na een week etc .. Hoe is zijn ontlasting nu? Gisteren nog hard toch? Kan best zijn dat je het daar ook aan kan erken als er een reactie komt. Dan wordt het iets meer diarree achtig.
Idd wel lekker dat die avondfles eraf is, hoeven we daar geen rekening meer mee te houden. Ze krijgt nu dan wel om 19.00 uur een fles van 210 met pap (mag officieel pas vanaf 6 maanden maar daar heb ik lak aan hoor )
Ja, ontlasting is echt hard, gebruik al roosvice laxo door de fles maar helpt niet echt.. Vanmiddag had ie een figuurtjes in zijn pamper.. Manlief had het zelfs voor me bewaard, ik moest maar even na het meesterwerk kijken, was idd een mooie piramide vorm, manlief vond het errug bijzonder, vond het echt schattig..