Welke mobile is het leukste om boven de box te hangen? Kan niet echt kiezen, dus hoor graag jullie ervaringen!
de symphony in motion is niet echt heel mooi vind ik, maar er zitten verschillende muziekjes op en de knuffeltjes hebben ook felle kleuren wat erg leuk is voor de baby, schijnt ook erg goed te zijn voor de ontwikkeling.
ik heb zelf Tycho zijn mobile boven de box net weg gehaald. Hij ging eraan hangen in plaats van er naar hangen Het nichtje van mijn vriend had een hele mooie met een soort van klassieke muziek en beestjes die versprongen als de mobile draait zeg maar. Ik weet alleen even niet meer welke dat was... xxx
http://www.drogisterijtoppers.nl/product_thumb.php?img=images/products/fisher-price/speelgoed/fisher10.JPG&w=210&h=201 wij hebben deze
Wij hadden ook die hierboven (boven haar bedje), maar ik was er niet heel enthousiast over...projector stelde niets voor, er was amper iets te zien op de muur/het plafond, hoe donker het ook was, en ik vond de muziekjes erg 'kunstmatig' (of hoe noem je dat?). We hadden ook een mobiel met schaapjes van de Prénatal (in de woonkamer in de box). Was ook geen heel mooi muziekje, maar de mobiel zelf vond ik mooier. Ik zou iets nemen waarvan het muziekje leuk klinkt en iets wat je gewoon mooi vindt qua hoe het er uit ziet.
hier ook woezel en pip. Leuke felle kleurtjes, leuk muziek. Verder geen poespas ofzo, maar daardoor goed betaalbaar . Ik moet bekennen dat ik die met klassieke muziekjes en lichtjes etc ook wel érg mooi zou vinden hoor. Maar oke, woezel en pip is hier een groot succes, dus voldoende.
Wij hebben de Tiny Love, Symphony in Motion, Sweet Island. De beestjes draaien rond en verdraaien dan zelf ook nog eens op het hoogste punt. Vind onze jongedame bijzonder interessant. Ze kan er echt heel lang naar liggen kijken, begint te mopperen als hij na 20 minuten automatisch stopt (gelukkig heeft ie afstandsbediening). Muziekjes zijn oke bevonden door mijn man (heeft opleiding in de klassieke muziek, haha) en gelukkig kun je het geluid hard of zacht zetten, dat is wel erg fijn. We hebben ook zo'n projector-ding gekregen, maar die kan maar op 1 stand muziek en dat is me toch hard, kind schrikt zich wezenloos als die aangaat!
Ik heb er twee op mijn lijstje staan. Die van woezel en pip en de v-tech magisch lichtmobiel. Ene komt op het kamertje en de andere boven de box.
Wij hebben de Tiny Love - Symphony in motion Blue Serenade. Deze heeft 4 klassieke muziekjes, de beestjes die eraan hangen verschuiven wanneer ze rondgaan, er zit een blauw lampje in, er zitten schijfjes aan die ook bewegen en geluid maken en er zit een afstandsbediening bij. Echt een ideaal ding, Jesse vindt hem geweldig. Hij is niet goedkoop, maar zeker het geld waard vinden wij.
Ik vind de meeste van Tiny Love wel erg leuk, hebben er zelf ook een (weet zo ff niet hoe deze heet). Ik zou iig niet voor een mobile gaan waar je zelf elke keer moet draaien om hem op te winden. Die wij hebben druk je op een knopje, en dan gaat ie gewoon 20 minuten door. Er zijn er ook die een afstandsbediening hebben, maar die luxe hebben we hier nog net niet
Nijntje en dan die met boederijdiertjes.... Hij hangt nog niet omdat de kleine nog ff moet blijven zitten in mijn buik, maar ik vond h'm heel schattig en ik hoorde ook dat felle kleurtjes leuker zijn voor de beeb!
Deze hebben wij ook, ik vond hem leuk maar die kleine vond er niets aan! Heb toen zelf hele simpele hangertjes gemaakt in primaire kleuren en dat vond ze veel mooier. in ieder geval dus felle kleuren om naar te kijken
JA deze bedoel ik! Ik heb zelf de woezel en pip... sorry vergeten te melden zie ik nu hahahaha. Tycho vond woezel en pip helemaal geweldig. En op ene gegeven moment kon hij heel makkelijk de figuren te pakken krijgen, dus extra motivatie om ernaar te grijpen (terwijl hij op zijn rug lag)
Boven de box de rainforest mobiel van Fischer price Boven zijn bedje een visjes hanger van de Ikea. Hier zit geen muziekje in hangen visjes aan een plexiplaatje
wij hadden een woezel en pip maar ik vond het muziekje heel kort. En helaas begaf het muziekdoosje het te snel. Daarne hebben we er een gekocht met leuke gekleurde beestjes. Geen idee hoe die heet maar die was een groot succes.
Oke, bedankt voor de reacties! Ik ga ze allemaal even bekijken. Denk dat ik er dus toch eentje met felle kleurtjes moet.. Helaas!
Wij hadden zelf de Nijntje Holland mobile, die was erg leuk. Het maakt niet zo heel veel uit welke je kiest maar ga wel echt voor de felle kleurtjes, want dat is een van de eerste dingen die je kindje straks kan onderscheiden en des te eerder hebben ze er dus wat aan.
Wij hebben de muziekmobile van Woezel & Pip, leuk muziekje en die leuke felle kleurtjes zijn het helemaal. Beau vond het de 1e maanden helemaal geweldig, Luca is hem nu langzaam aan het ontdekken.
Wij hadden ook die van Nijntje. Baby vindt hem geweldig. Moet hem wel zelf opdraaien maar dat vind kik geen probleem, mooi excuus om mijn baby meteen een kusje te geven en even te genieten van hoe blij hij naar de draaiende knuffeltjes kijkt. Volgens mij is veel gedoe helemaal niet nodig (en bovendien erg duur) als ik zie hoe onze vent geniet van zijn simpele Nijntjes en de boerderijdieren.