Poeh wat is er veel geschreven even denken hoor: @foto wat een mooie kindjes! @nachtvoedingen meestal moeten wij er s nachts nog een keer uit. Vinden we niet zo erg want als Finn dan zijn fles leeg heeft gaat hij ook weer slapen. Gisteren had hij overdag weinig geslapen en gisteravond was hij dus weer niet te genieten. Hij wou zijn medicijnen niet en ook zijn fles nieten ook niet slapen en ook nog eens niet bij ons op de arm. Zijn we maar weer even gaan rijden. Bij thuiskomst om 11 de fles gegeven en vanochtend om 6 uur melde hij zich. Hij was dus moe @haarkleur Finn is hoogblond maar lijkt soms ook net iets rossig. Kan me schoonmoeder niet echt overuitdan zegt ze nee ligt aan de foto. Tja maakt mij niet uit, mooi rood is niet lelijk zeggen ze toch altijd? @sweet Finn gebruikt ook lactulose en hij heeft weinig last van de bijwerkingenwel krijgt hij 4ml per dag en we mogen tot 6ml. @lauwie als je er doorheen zit zit je er door heen. En dan maakt het niet uit hoevaak je kindjein het ziekenhuis ligt of hoe ziek die is of hoeveel die huilt. Jij zit er mee, dan moet je niet naar eenander kijken. Op dat moment is het voor jou heel erg. Kijk ik vergelijk ook niet wat wij met Finn hebben met wat maartje heeft. Dat is veel erger. Maar als Finn een dag helemaal over de toeren is omdat hij zo'n pijn heeft. Zit ik er op dat moment maar mooi mee, en dan kunnen anderen het veel erger hebben dat merk ik op dat moment niet. Nee soms als ik dat van Maartje dan lees denk ik, ik mag niet klagen, wat Finn heeft is niets. Poeh leg ik het zo goed uit? Kom niet goed uit mijn woorden. Verder wil Finn ook geen speentje hij wil alleen zijn handjes, beetje lastig nu de spruw weer terug is. Kan zijn handjes niet uitkoken he Verder is Finn nog niet eenkennig hij weet wel heel goed als hij mij ziet, want dan moet hij lachen en dat doet ie niet naar iedereen. Maar gelukkig maakt het hem tot nu toe niet veel uit. Moet ook eerlijk bekennen dat ik hem ook gewoon het meeste bij me heb (ook als er visite is) @moosey, Tja 5 voedingen dat haal ik ook niet altijd hoor. Kijk als hij doorslaapt wel maar komt hij snachts krijgt ie gewoon een flesje hoor. Wat moet ik dan zeggen ja sorry jongen maar het mag niet? Nee hoor gewoon geven als hij er nog behoefte aan heeft. @mimi Dikke knuffel meid dat is ook niet niks zoveel pijn @ Elif Ja Finn heeft daar ook last van niet te veel op 1 dag doen en ook geen 2 dagen achter elkaar want anders trekt hij het niet en zoals je hierboven kon lezen kan ik dan rondjes gaan rijden (soms verbaas ik mezelf dat ik het ook nog doe heb altijd gelachen als mensen het zeiden) Volgens mij heb ik zo het meeste gehad en als ik iets vergeten ben sorry!
Ik begrijp nooit als mensen zeggen "je mag niet klagen want het kan nog veel erger." Als jij een baalmoment hebt moet je dat gewoon lekker spuien. Ik zeg DOEN dus (over irritante reclames gesproken haha). @ Mimi nee ging niet over mijn onthaalmoeder. Ons zoontje gaat naar kdv en daar moeten we nog afspraken maken over voeden (op verzoek dus) en huilen. Maar ja met 4 baby's op een leidster heeft ie soms pech denk ik.. Meid wat klinkt het waanzinnig heftig en rot voor je! Kan niet anders dan je een dikke knuffel zenden! (bij deze komt hij jouw kant op). @ Sweet: ik zeg honger = drinken. @ Elif heel begrijpelijk dat je dat dieet niet gaat volgen! Het is echt waanzinnig waar allemaal zuivel inzit. Ik zou ook afbouwen als ik jou was. Je hebt het hardstikke goed gedaan en Seyhan heeft toch mooi veel antistoffen binnengekregen via jou! HIer is de maxicosi ook geen favoriet. Ligt hij veels te ingepropt in. @ Prikkels: Hier een baby die dan vooral heel veel slaapt Vannacht een nacht van 23 uur tot half 6, keurig dus. Vandaag krijgt hij een dagje bv uit de fles zodat ik kan kijken hoeveel hij ongeveer drinkt (voor als ik niet meer thuis ben). Maar ik word er helemaal zenuwachtig van haha. Wat als ie nu honger krijgt? Dan moet ie eerst wachten tot het flesje warm is (au bain marie) dat is toch zielig? En hoeveel warm ik op? Wil ook geen bv weggooien.. nou goed daar zit ik nu mee. Met naast me een heel ontspannen kereltje in de wipstoel die aan het trappen is tegen een balletje Waar je je al niet druk om kan maken haha.
@Mimi: Maar goed dat Martin snel thuis kon zijn zeg! Sterkte weer! @Elif: Bij Diede maakt het niet uit of hij een dag wat meer in de maxicosi heeft gezeten of als we weg zijn geweest. Hij kan soms wel iets meer honger hebben. @Juju: Haha, Juju! Herkenbaar hoor. Ik maakte mij ook druk over bepaalde dingen toen Diede zijn wendag had op het kdv. Ik heb met bv opwarmen altijd zo gedaan dat ik eerst 100 cc opwarmde en als hij nog hongerig was, 50 cc extra. Of ik moest zeker weten dat hij 150 cc in één keer op kon. En ja, het kwam weleens voor dat Diede heel hard lag te huilen en hij moest wachten tot de bv opgewarmd was. Maar goed, dat is even vijf minuutjes doorbijten . Ik weet niet hoe jij het opwarmt maar je hoeft niet eerst water te koken. Je kunt bv een grote mok met heet water vullen en daar het flesje inzetten. Dan is het best snel warm. Succes! Hier is mijn voorbeeldige baby van een maand geleden weer terug! Toen hij niet meer in zijn bedje wilde slapen overdag, is het erin geslopen dat hij bijna de hele dag in de box lag (en de halve dag wakker was). En vanaf toen sliep hij ook niet meer door 's nachts. Vanaf gisteren ben ik weer begonnen met voeden, spelen en als hij nog wakker is in bed leggen. En dat gaat tot nu toe prima. En.....hij heeft weer doorgeslapen voor het eerst! Dus het werpt echt zijn vruchten af!!
Heb ik dan alleen een zoontje wat vaker na het voeden direct in slaap sukkelt hih. Althans op mijn arm dan. Hij drinkt dan soms de fles slapend leeg.
Ik heb hem om 11 uur een flesje met 100 gegeven en daarna nog eens 30. Hij ligt te slapen nu maar heb net berekend dat hij met 6 kilo bijna een liter melk mag dus maak me nu weer zorgen dat hij net weinig heeft gehad. Zucht. Wat een gedoe
Juju als hij honger heeft dan meld hij zich wel! geen zorgen. En met afgekolfde bv hoef je nog niet te rekenen als fv heh als hij nog honger heeft gewoon nog wat geven. Zelfs met fv zeggen ze in be dat als ze echt honger hebben en je zit al tegen de 1 liter dat je ze dan toch echt wat moet geven ipv honger laten lijden. Het belgisch cb zegt dat.
De paspoortfoto van Seyhan. Is nog niet zo makkelijk een baby omhoog houden en zijn nekje onder zijn shirtje vasthouden. Hij ziet er dus ook flinker op uit als dat ie eigenlijk is
Schattig Elif Wat een prachtige kindje heb je toch. Ja ik verwacht hem zo weer met trek dus dan maak ik een flesje van 150 ml voor hem.
We hebben tegelijk de fles gegeven Ik verwacht Seyhan ook zometeen weer Rond half 3 denk ik zoiets??? Hij wat net al ff aan het huilen. Ik ga kijken, begint te babbelen enz. En te zoeken naar zijn speen, geef hem de speen valt ie direct weer in slaap haha. Dank je wel voor je compliment Maar jullie hebben ook een prachtig ventje en idd heel mooie ogen!
helemaal eens dat je niet moet vergelijken! maar ik denk wel waar piep ik over. hij is gezond en geen huilbaby, hij valt alleen heel moeilijk in slaap. grappig hoe groot seyhan eruit ziet! mimi, sterkte! juju, je mag het net gekolft 5 - 10u bewaren buiten de koelkast en dan lust ie t misschien wel op kamertemperatuur of is t zo opgewarmd. ik merkte dat jort ongeveer 40cc per uur nodig heeft.
Ja heh Lauwie ineens ziet hij er zoveel groter uit dan in het " echt" Lauwie het is niet miepen als je niet goed in je vel zit altijd van je afpraten! xxx
@Elif: Hihi, wat schattig!! Gaan jullie dan binnenkort op vakantie dat je een pasfoto van hem hebt? @Juju: Ja, nu weet je precies wat hij binnenkrijgt en ga je je daar weer zorgen over maken . Maar ik blijf erbij dat ze het meestal zelf prima kunnen regelen. Als Diede in slaapt valt tijdens een flesje en minder drinkt, haalt hij het meestal wel in gedurende de dag. Misschien een stomme vraag maar jouw nick was toch eerst gewoon Juju?! Of ben ik nou gek haha?! Viel mij opeens op!
Ja Nick aangepast ivm herkenbaarheid MAar houd het maar gewoon op JuJu daar luister ik ook naar Elif: Hier ook om half 3 weer een flesje. Maar liefst 170 ml voordat ik een stralende lach kreeg Minder: ik kolf vandaag ook zoals ik op mijn werk zou kolven (in de lunch en straks om 17 uur, normaal voed ik om 11 uur en om 15 uur en dan om 19 uur, die kan ik als ik werk dus weer 'live' geven). Heb nu alleen een harde plek in mijn borst rechts Hopelijk krijg ik die eruit vandaag (en anders smokkelen en toch aanleggen )
hoe vriezen jullie gekolfde bv in? waarin bedoel ik dan. zijn jullie kindjes ook wel eens eenkennig? (en zou dat door een zh opname kunnen komen?)
Hij heeft idd zijn fases Lauwie Ik gebruik ijsblokjeszakjes (handig met ontdooien) en medelazakjes omdat ik zo de lade helemaal vol kan proppen Trouwens vandaag erachter gekomen dat ik met lunch en om 17 uur kolven meer melk kolf dan de baby drinkt.. dus zit ik met een koelkast vol melk haha.
ff echo: Ben met Finn naar kinderarts geweest en ze was zeer tevreden. Hij woog 5380 en is 58cm. Zijn zantac is opgehoogd en als Finn mnd is moeten we weer heen om over bijvoeding te praten.
Haha oeps dat is dus niet goed gegaan met 4 mnd dan word er besproken over wat voor bijvoeding Finn mag
Goedemiddag dames, Wat is het hier rustig zeg. Hier zit S echt in een sprong jeetje zeg! Huilen, niet stil te krijgen en niet zillen slapen Hij ligt nu net weer 5 minuutjes en weer wakker pfff.