Juli 2011 mama's DEEL 3!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Rono, Jan 26, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jac

    jac Fanatiek lid

    Nov 12, 2010
    1,027
    0
    0
    binnenvaartschipper.
    aan boord van een schip
    marloes. wat balen zeg van je werk. kan er nooit zo goed tegen, tegen dat achterbakse gedoe. gaat bij mij altijd goed, totdat de druppel de emmer doet overlopen haha, en dan krijgen ze de wind van voren. Meestal ook niet goed dus. haha

    kimm. ooh dat heb ik ook weleens. vervelend is dat he! idd lekker een sjaal dragen. helpt altijd wel iets.

    nina. gelukkig weer wat opgeknapt.

    baal hier als een stekker. reisje budapest is voor 99% rond. blegh echt geen zin in. manlief heeft het al een beetje te verduren hier. wil garanties dat we niet meer terug gaan naar de donau totdat ik bevallen ben!! Gelukkig snapt hij dat ook wel. maar ja moet ff kunnen klagen he.
     
  2. nina1982

    nina1982 Bekend lid

    Dec 30, 2008
    742
    0
    0
    amsterdam
    @ kimm: ja ik zou ook denken dat het niet zonder reden is dat ze dat doen. en ze doen het ook echt niet snel!

    @ Jac: balen!!!!!!!

    @ marlous: hou vol!!! Neem lekker lang pauze!

    Ja voel mij wel weer beter maar het lijkt wel of elk virusje wat er rond dwarrelt dat ik die oppak! Nu moet het wel weer even klaar zijn hoor! Geen zin meer in!
     
  3. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    Jul 1, 2007
    4,257
    0
    0
    sorry niet bijgelezen..

    Claudia: gecondoleerd met het verlies van jullie meisje :( wat ongelooflijk oneerlijk :(
    Sterkte!

    HIer nog steeds beroerd, moe en hoofdpijn..

    ben net bij de Arbo geweest... Ze willen dat ik per ditrect weer VOLLEDIG aan het wek ga!!!!! :( Dat gaat mij echt net lukken.
    Heb net de ha maar gebeld voor een afspraak, kijken wat hij er van zegt! Als ik thuis niet eens goed kan functioneren, kan ik dat dan wel op mijn werk? Bah!! wordt daar zo boos om! Ze vond dat ik lichamelijk niks mankeerde (en de moeheid dan na de operatie, en de harde buiken als ik werk??)
    Kunnen ze dit echt van mij eisen?
     
  4. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Zonnebeertje, dit heb ik dus precies zo meegemaakt. Naja hoefde dan niet volledig aan het werk, maar wel 6 uur per dag! Vond die dag zo lang en zwaar vermoeiend. Ik zou zeker even naar de huisarts gaan, maar ik denk toch dat je voor je werk bij de arbo moet wezen. Tenzij de VK zegt dat je echt minder moet gaan werken!

    Dikke knuffel voor je! (en voor iedereen trouwens:)!)
     
  5. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    Nov 19, 2010
    2,066
    0
    36
    tja, dat is lastig om over te oordelen, ik ken de situatie niet goed genoeg... Natuurlijk hoort een kind bij de moeder te zijn, maar als de moeder heeft bewezen dat zij dit niet kan, is jeugdzorg er niet voor niets... Ik vind het dan altijd wonderlijk dat er 'gewoon' nog een kind bij komt...
     
  6. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    Jun 19, 2007
    2,888
    0
    36
    West-Friesland
    Bapsie fijn dat het goed was.

    MNM leuk zeg huizen bekijken :D

    Ennas hihi het was mijn eigen moeder die ramen heeft gelapt :D Als mijn schoonmoeder dat moet doen dan moet ze uit Guinee komen das een beetje ver weg ;)

    Jac kan me voorstellen dat je daar geen zin in hebt zover weg. Kunnen jullie een beetje zelf beslissen waar jullie heen varen?

    Belliebel lekker zeg dagje voor jezelf!

    Marlous ik pas voor je baan :D Wat lief van je schoonouders zeg! Ohh je gaat naar Madrid lekker zeg geniet ervan!

    Nina welkom terug van je griepje!

    Kimm ze zullen het toch niet zonder reden doen jeugdzorg!




    Ik heb gister trouwens eventjes het hartje van de baby gehoord. Ik had er op 1 of andere manier een raar gevoel over van de bloedtransfusie en hartkloppingen. Stond ik daar bij de gyn moest ik met toch een partij huilen :) Maar ik was weer blij en nu gerust gesteld dat het allemaal goed zit! Ze hadden ook gezegd dat als ik ongerust ben dat ik altijd eventjes even langs kan komen om het hartje te luisteren :)

    Zoooo tis weer lekker weer vandaag, heb alleen geen was in de machine gedaan want nu pas schijnt het zonnetje :x Ga zo eventjes het balkon aanvegen en dan hopen op mooi weer morgenochtend :D

    Zometeen lekker de stad in met mijn beste vriendin :D Eventjes wat inkopen doen :D
     
  7. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    Nov 19, 2010
    2,066
    0
    36
    Jac, dat is zeker balen!

    nina, wat denk je dat ik hier doe??? :D:D:D
     
  8. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    Nov 19, 2010
    2,066
    0
    36
    Als jouw vk zegt dat je minder moet werken, hebben ze daar weinig tegenin te brengen. Dus aandringen bij je ha en vk lijkt me slim :)

    Mijn baan lijkt ineens weer minder erg... ;)
     
  9. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    Sep 1, 2010
    3,169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Even snel tussendoor :) Net bij de fysio geweest om heupklachten voor te zijn. Toch wel weer apart om te zien dat 1 heup veel hoger zit dan de ander. Verder gelijk een afspraak gemaakt voor acupunctuur. Schijnt te helpen tegen de misselijkheid. Ben benieuwd!

    Zometeen naar de vk. Eerste keer zonder vriendlief. Die is zojuist heel zielig en sip het bed in gedoken. Hij is nooit ziek en als ie het al is, is het na 1 dag over. Dus nu hij al twee dagen thuis zit is het heel erg :D Heb toch wel beetje medelijden met hem hoor, maar moet me vooral inhouden niet te zeggen: "Zo voel ik me nou de afgelopen 17 weken!" :D
     
  10. Rono

    Rono Niet meer actief

    Hoi dames,

    Belliebel: Wel lekker hoor en middagje vrij van kind haha. Ik heb noelle ook weggebracht.. ff rust..

    Kim: Zoiets zo bij mij ook op t puntje van de tong liggen... ze doen het echt niet voor niets.

    Zonnebeertje: Wat belachelijk!! Zorg maar eerst dat t ECHT goed gaat! Klote Arbo.. Als je morgen niet kan komen door dat gezeur maakt niet uit hoor dan een ander keer.. ik hoor het wel :)

    Ik ga zo kluiten uit de grond trekken.. naja eerst met de schop en daarna met de bijl.. Hoe sneller de tuin klaar is des te beter..
     
  11. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    Dec 23, 2008
    1,469
    0
    36
    Ik ben op zoek naar een leuke bikini.. kan echt niets vinden. Ze 'mankeren' allemaal wel wat vind ik :p
     
  12. Sherry

    Sherry Niet meer actief

    Dit blijf ik altijd zo grappig vinden... Arbo artsen zijn 9 van de 10 keer geen echte artsen. Hebben ook geen inzicht in dossiers bij andere specialisten. Ze kunnen er net zo goed een secretaresse neerzetten.

    Gewoon kijken wat de huisarts er van vind :) En laat je niet gek maken!
     
  13. schildje

    schildje Fanatiek lid

    Feb 4, 2008
    1,665
    0
    0
    Huisvrouw
    Gelderland
    Nee dit kunnen hun niet eisen. Als jij nog steeds heel erg moe bent en thuis niet goed alles kan doen dan kan dit ook niet op je werk. Goed dat je naar de dokter gaat. Lichamelijk kun je misschien wel een beetje in orde zijn maar moeheid hoort hier ook bij dus dat vind ik een beetje slordig van de arbo om dit zo maar te zeggen. Ze trekken zich dus niks van jouw aan. de kans is wel als je weer gaat werken dat het straks helemaal verkeerd gaat en dat je helemaal thuis komt te zitten en dan zijn hun nog verder van huis.
     
  14. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    Goedemiddag!
    @ Marloes: mijn vk wees me erop dat zwangere recht hebben op 1 uur langer pauze (staat op www.fnv.nl) Ik doe hier zelf officieel niet aan (wel stiekem btje onofficieel want zit veel vaker te zpen dan normaal haha).. Dit kan je aankaarten bij je baas!

    @ zonnebeertje: He dat is zuur van die arbo! Idd slim om met vk of ha te overleggen.. Zodat die invloed op advies van arbo kunnen geven..

    @ Kimm: ik plaats zelf regelmatig kinderen uit huis. Soms vrijwillig, soms gedwongen (naja als het gedwongen is, dan heb ik een melding bij de raad vd kinderbescherming gedaan, maar komt het wel door mij dat t kindje utihuis geplaatst wordt)
    Er moet zoveel mogelijk gedaan worden om kindje thuis te laten houden.. Maar als dat allemaal niet werkt, is er soms maar 1 oplossing.. Helaas..
    Ik heb toevallig nu weer een meisje van 14 wat weer weggelopen is.. Om moe van te worden :( Zolang zo'n meisje weg is, kunnen we niets, omdat we niet weten waar zij is...
     
  15. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Marlous, nog 3 uurtjes ;)

    Kimm, nee hoor dit heeft niks met hormonen te maken. Ik dacht het ook gelijk toen ik het las. Ze plaatsen echt niet een kind zomaar uit huis.

    Nina, hier nog steeds harde buiken. Vandaag heb ik een slechte dag. Dus maar extra veel rust houden, lig nu ook in bed.
    Hopelijk heb je het nu wel gehad met de virusjes.

    Jac, je mag best balen hoor, wat een klotezooi, zou ik ook niet blij van worden. Schrijf het hier maar van je af. Wanneer moeten jullie dan vertrekken?

    Zonnebeertje, kan me niet voorstellen dat ze dat kunnen maken hoor. Ziet die man/vrouw dan niet dat je je nog steeds slecht voelt? Ik zou zeker voor een doktersadvies zorgen. Sterkte meis.

    Danitjuh, logisch dat je je zorgen maakte, gelukkig ben je nu weer gerustgesteld. Aaaah heerlijk even shoppen, veel plezier.

    Henrieke, hopelijk gaan de fysio en de acupunctuur je helpen. Je kan het maar geprobeerd hebben.
    Jaaaa mannen zijn zo zielig, gewoon om moe van te worden. Succes bij de vk.

    Rono, klinkt als een heftig werkje, succes in de tuin.

    Ennas, wat voor iets zoek je? Ik heb de vorige keer bij de prenatal een mooie gevonden en ik heb een tankini erbij van livera.
     
  16. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Heftig werk heb jij zeg
     
  17. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    Nov 19, 2010
    2,066
    0
    36
    mamatien, jeetje, dan zul je in je werk wel veel meemaken! Ik wist niet dat ik recht had op meer pauze... maar ik zit sinds ik zwanger ben ook in de baas zijn tijd lekker mee te kletsen, dus denk dat ik wel aan dat uurtje kom :)

    MNM, lief dat je zo meetelt! nog 2 uur en 35 minuten, het begint op te schieten! :D
    je ligt in bed, poeh dan heb je echt een slechte dag... rustig aan doen!

    Schildje, heb je een nieuwe banner? Mooi roze!

    henrieke succes bij de fysio (en met je zieke man!)

    Ennas, bij de wehkamp misschien?

    Rono, doe je voorzichtig? Met bijl en schop door de tuin heen :$

    Ik word de hele dag geschopt! :D maar wel lieve duwtjes en schopjes, als het zo blijft wordt het een lief kind :p
     
  18. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    Apr 7, 2008
    2,727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Hallo allemaal,

    Wel wat bijgelezen maar niks onthouden....
    Las dat er een paar meiden een dikke knuf kunnen gebruiken, bij deze!!

    Ik heb vanmorgen alweer een potje urine bij de dokter gebracht. (in een leeg zilveruitjes-potje :D) Werd net gebeld door de stagiare van de huisarts, dat ze me graag willen zien omdat er eiwit in de urine is gevonden. :(
    Dus straks maar even erheen..... weet ook nog steeds niet of ik nou wel of geen blaasontsteking heb.
     
  19. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    grrrr Laptop ging uit zichzelf opnieuw opstarten:x Leuk die updates maar nu ben ik dus kwijt wat ik allemaal wilde reageren..

    Zonnebeertje: Jeetje zeg wat een K*T arbo arts! Goed dat je naar je huisarts gaat!

    Ennas: Ik had laatst een hele leuke bikini bij de primark. Was een tientje hahaha. Vriendlief sprong zowat een gat in de hemel(Laatste was van D&G en iets duurder als 10 euro:p ietsje maar hoor:D)

    Jac: Hier lekker van je afschrijven meid! Logisch dat je baalt

    Mamatien: Dat klinkt als een heftige maar wel afwisselende baan:)


    Marlous: Jij bent alweer 26 weken joh:D Bijna 30!! Haha

    Rono: voorzichtig in de tuin he:D

    Henrieke: beterschap met je vriend! Heb je veel last van je heupen?

    Voor iedereen die een meid krijgt. Ik heb nog rollen creme kleurig behang met roze bloemetjes en creme met roze gestreept boven liggen. Is van de oude logeerkamer geweest haha. Zag er zo vrolijk uit:D Dus wie wilt laat maar weten, ik hoef er niets van te hebben hoor. Het is van graham & brown, papierbehang.

    Controle gyn wat trouwens goed. Bloeddruk is gedaald:D maar eiwitten zijn gelijk gebleven. Het rust houden heeft dus effect!
     
  20. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    Sep 1, 2010
    3,169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Zo, vk zit er ook weer op. Kleintje loopt ietsjes achter op schema. Maar niets om me druk over te maken. Hartje luisteren ging iets moeilijk omdat de kleine goed raak wist te trappen. Die uk heeft iets tegen artsen en apparaten! Gaat direct in de aanval. Zelfs mijn vk was onder de indruk :D

    En nu lekker wat eten en het rustig aan doen. Later vandaag mijn mail van werk maar eens controleren. Eens zien of mijn baas nog iets te melden had en anders zie ik hem morgen wel. Maar eerst: rust!
     

Share This Page