Meiden die al langer dan 1/2 jaar bezig zijn opzoek naar een bevrucht ei???

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door bezigbijtje, 30 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    @MBTC
    MOOIE ECHO!!!!!
    Wat leuk en fijn voor je meisssss. Geniet er lekker van!
    Nu lekker uit kijken naar de 16 weken hartje luistere.. en je gesprek op je werk natuurlijk.

    @BB
    Nou meis ik heb werkelijk geen idee waarom je ongi zo verloopt.
    Misschien vragen aan de vk hier op zp?

    @Pien
    ja ik ga weer ovu's gebruiken.
    Ik gebruikte idd die van KV... ik heb die van zwanger en kids besteld dus moeten binnen komen maar heb ze nog niet en zit nu op dag 11 na ongi... ow moet nu in gesprek ben nog op werk...

    tot laterrrrrrrrrr

    xxx
     
  2. Pien15

    Pien15 VIP lid

    12 okt 2010
    5.789
    191
    63
    Goedzo. Nu maar hopen dat ze snel komen. Zou lullig zijn als je ei net geweest is... die van mij sprong vorige ronde ook zomaar ineens 3 dagen eerder dan normaal. Maar jou cycli zijn redelijk lang toch? Dan zal het wel wat meevallen. Succes met spotten alvast ;)!
     
  3. Pien15

    Pien15 VIP lid

    12 okt 2010
    5.789
    191
    63
    Vreemd ja... ik denk ook wel eens dat het bijna over is en dan begint het soms weer een beetje... en bij mij stopte het eigenlijk de laatste 4 maanden vervolgens helemaal niet meer tot ongeveer 3 dagen na de eisprong... dus ja aan mijn ervaringen heb je nu ook weinig ;). Is je temp wel gewoon laag gebleven? Of is het vanavond toch weer verder doorgezet?
     
  4. mbtc

    mbtc Fanatiek lid

    9 nov 2010
    1.811
    0
    0
    leidster kinderopvang
    velsen
    @bb, vaag hoor, moet wel zeggen dat ik dit ook een keer heb gehad.
    maare ff tussendoor 9u een tampon in houden is ook wel erg lang!!

    idd zou je t de vk op de site kunnen vragen. vragen kan geen kwaad.
    of is het inmiddels wel doorgezet??


    @sjors, dank je wel! we zijn er zelf ook heel erg blij mee!!

    @wherona, nog 5 dagen en dan ga je ook je beeb zien!! spannend!!

    liefs
     
  5. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    @MBTC
    Graag gedaan hoor meis, en ik geloof graag dat jullie er idd zelf ook heel blij mee zijn!

    @Pien
    Ja idd niet hopen dat ei geweest is. Maar moet zeggen we hebben dinsdag geklust (dus dag 11) en woensdag ook (dus dag 12) dus zonder ovu's wel al 2 dagen geklust... ik ga zo maar in de winkel ovu's kopen want ben bang dat ik anders niks heb en niet kan spotten. Morgen moeten we naar de gyn en dan is dag 14 dus benieuwd of hij echo gaat doen en of hij iets kan zien.

    xxx
     
  6. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    11 feb 2010
    4.258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland

    sterkte morgen bij de gyn. Hopelijk kan hij/zij zien of je eitje gaat springen
     
  7. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    **zwaait even naar iedereen:)**

    ben moe en hoofdpijn, morgen h10 medicijnman voor accupunctuur... zal maar eens aangeven dat ik hoofdpijn heb!
     
  8. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    *zwaai terug naar bb* hahaha ;)

    @Wheroon dankje meisssssssss, ik laat weten hoe het is gegaan.
     
  9. Pien15

    Pien15 VIP lid

    12 okt 2010
    5.789
    191
    63
    @sjors: en hoe is het gegaan bij de gyn? Hoe ist met je eitjes? Kon hij wat zien? (moet ik toch ook ff aan al die paaseieren denken die al in de winkels liggen, lekker ;):D). Ik hoop voor je dat ze mooi springen deze ronde en hopelijk niet al te laat!

    @BB: sterkte met de hoofdpijn meid!

    @ All: Mijn schoonouders komen dit weekend langs en blijven 2 nachten slapen... wel gezellig hoor.

    Heb nu 2 dagen primolut geslikt. Merk er gelukkig niet veel van. Maar mijn ongi is toch nog niet over. Dacht maandag dat het al bijna over was, maar woensdag was het ineens weer wat meer... Nou ja. Maakt ook niet zoveel uit deze ronde. Als het de volgende ronde na de primolut maar beter is!

    Goed weekend allemaal!

    Liefs, Pien
     
  10. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    @ALL
    Nou wij zijn vanmiddag dus bij de gyn geweest en het was niet echt super.

    *ff voor de meiden die het niet weten of niet meer weten* voor de zwangerschap/mk hebben wij al eens een zaadtest laten doen en daar was de beweeglijkheid 0%. Onmogelijk dus dat die uitslag klopte omdat we wel (spontaan) zwanger zijn geraakt NA die uitslag.
    Dus er moest een nieuwe test gedaan worden toen we die uitslag kregen maar dat was dus weer ineens niet nodig ivm de spontane zwangerschap. Nu na mk hebben wij dus een maand geleden bij de na controle aangegeven dat we verder willen en dus hebben we een nieuwe zaadtest moeten doen (nou ja ''we'' vriendlief bedoel ik).
    Verder was mijn cyclus mega onregelmatig en als ik dan eindelijk ongi was ging dat samen met veel bijna ondragelijke pijn, veel prop verlies en duurde de ongi 7 tot 8 dagen. Later bleek bij de gyn na wat onderzoeken dat ik dus vaker GEEN dan wel een eisprong heb en dat ik baarmoederhalsslijmvlies buiten de baarmoeder heb vandaar de pijn.

    *Nou dit even voor de meiden die niet weten of niet meer wisten hoe het ook al weer zat*

    De uitslag van zaadtest was positiever dan de vorige keer.. er was beweeglijkheid maar helaas maar 5% (dat is echt TE weinig voor een reële kans op spontane zwangerschap) Het zou wel kunnen (dat blijkt wel uit de zwangerschap laatst) maar de kans is heel klein en kan zomaar heel lang duren.

    Daarnaast zit ik vandaag op dag 13 na 1e dag van me ongi.. en zou ik in of bijna in eisprong tijd moeten zitten. We hebben een inwendige echo gedaan en daar was te zien dat mijn baarmoederslijmvlies flinterdun is. De vorige keer (dus VOOR mk/zwangerschap) was dat op dag 12 na 1e dag ongi ook te dun maarrr toen liep ik ongeveer 4 á 5 dagen achter... nu zeg maar MEGA alsof ik gister ongi was.

    Het kan nu dus zijn dat mijn schildklier niet of niet goed werkt. Dit heeft te maken met aanmaak slijmvlies enz. De gyn vroeg ook of ik vaak moe was enz (antwoord: ja) en dus heb ik daar bloed voor moeten prikken om nog eens speciaal te kijken naar de schildklier. Als blijkt dat hij gelijk heeft (tis een vermoeden hé) dan zijn daar pillen voor. Ik krijg volgende week de uitslag. Verder moet ik mijn volgende ongi afwachten... als deze huidige cyclus langer is dan 35 dagen dan gaan we officieel IUI in. Hij heeft al uitleg gegeven hoe en wat IUI is en gaat enz.. ook over chlomid en evt spuiten enz.
    Nu dus afwachten.

    Nou lang verhaal... maar dit is dus m'n update.

    xxxLiefs een beetje telleurgestelde Sjors
     
  11. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Jeetje meid, zo gaat het allemaal heel snel en onverwachts!
    Benieuwd wat de uitslag zegt! Ik lees er meer over dat het met schildklier te maken kan hebben! Ik laat me er zelf zeer regelematig op prikken omdat vele tegen mij zeggen dat ik schildklier problemen heb... zien ze aan mijn ogen:( Maar voor als nog niet eruit gekomen, dit schijnt per dag/uur te wisselen!

    Succes ermee lieverd!
     
  12. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    @BB
    Dankje meis.
    Tja de gyn had al eerder verteld over mogelijk een niet of slecht werkende schildklier maar konden er niet op prikken omdat ik toen al zwanger was en dan de uitslag en werking anders is. Dus vandaar nu pas.

    Maar goedde IUI hangt niet af van schildklier uitslag maar of me cyclus langer dan 35 dagen gaat duren. dus ongi voor 9 april dan nog even uitstel IUI en 9 april ongi of daarna dan is het IUI. en dan ook meteen in april.

    xxx
     
  13. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    11 feb 2010
    4.258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland
    @Sjors we hadden een beetje gehoopt om wat beter nieuws meid, maar gelukkig worden jullie wel snel geholpen dat is dan wel weer prettig. Nu even de uitslagen afwachten van je schildklier, gelukkig staat dat dan niet in de weg voor IUI. Mijn moeder heeft schildklier problemen en daarom laat ik me ook regelmatig daarvoor testen iut angst ervoor maar gelukkig tot nu toe geen problemen er mee. Moeder kreeg het ook op latere leeftijd. Nou meid hoop dat je een niet al te lange cyclus zult hebben.
     
  14. Pien15

    Pien15 VIP lid

    12 okt 2010
    5.789
    191
    63
    @Sjors: jee meid wat een verhaal weer. Ik kan me voorstellen dat je teleurgesteld bent, de uitslagen zijn niet echt super nee... Maar gelukkig is er wel hoop en zijn er mogelijkheden zat om alsnog jullie wens in vervulling te laten gaan! Ik heb ook wel gehoord en gelezen dat de schildklier erg belangrijk is bij zwanger worden en zwanger zijn. Afwachten natuurlijk wat de uitslag zal zijn, spannend... Jullie gaan weer een onzekere periode tegemoet, maar gelukkig is er hulp en begeleiding en wie weet hoe snel het dan toch nog kan gaan! Sterkte ermee meid!
     
  15. Pien15

    Pien15 VIP lid

    12 okt 2010
    5.789
    191
    63
    zwaai zwaai, joehoe! Tis weer stilletjes hier :(.

    Hebben jullie nog wat kunnen genieten van het mooie weer van afgelopen weekend? Ik heb er van genoten hoor!
    En we hadden een mooi huis op funda gezien afgelopen vrijdag, oh.... maar nu al te horen gekregen dat het verkocht is, balen!! Niet dat we haast hebben ofzo, maar kijken al een tijdje rond en eindelijk zagen we iets moois voor een mooie prijs in een mooie buurt, maar ja, we waren niet de enige ;).

    En ik merk dat ik de pest begin te krijgen aan hyves: alleen maar moedertjes die over hun kindertjes rapporteren: tandjes komen door, mijn zoontje heeft eindelijk doorgeslapen, etc. etc... een en al babyfoto's... en hoeveel weken zwanger ze zijn.... nou ben er eventjes klaar mee :p. Maar ik snap het wel hoor, misschien zou ik het zelf ook wel doen :cool:.

    Verder weinig nieuws.... een van jullie misschien?
     
  16. mbtc

    mbtc Fanatiek lid

    9 nov 2010
    1.811
    0
    0
    leidster kinderopvang
    velsen
    @pien, nee helaas niet echt genoten van het mooie weer moet zeggen dat ik het hier ook een beetje vond tegenvallen. zondag vond ik wel een lekkere dag maar toen kwamen mn opa en oma op visite nog voor de verjaardag van mn man.
    snap je frustratie op hyves. ik lees de hele tijd van die berichtjes van mn neefjes en nichtjes vooral (die zijn heel erg actief op hyves) van lekker keihard zuipen van het weekend. of weer een lekkere chick gescoord. ben ook een beetje hyves moe!

    @all moet ff terug lezen van het afgelopen weekend.

    x
     
  17. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Zoo heb ik het momenteel een beetje met dit forum:)
    ik ben daar een beetje klaar mee steeeds weer die zwangerschaps banners te zien....

    heel stom, heb ik nog geen een keer gehad, maar zal wel ff een fase zijn;)

    ik neem zelf ook afstand, heel onbewust ben ik amper meer op zp, of even snel lezen maar niet reageren... Ik merk dat ik het even heel prettig vind zo, dus soorrrrry!:)

    wheroon, ik denk aan je morgen hoor!!:D

    mbtc, dat gesprek heb je donderdag toch??? Of zit ik nu verkeerd:)
     
  18. mbtc

    mbtc Fanatiek lid

    9 nov 2010
    1.811
    0
    0
    leidster kinderopvang
    velsen
    @bb ja donderdag heb ik dat gesprek.
    lief dat je aan mij denkt! zal ook zeker de uitkomst met jullie delen. snap dat je een beetje klaar bent met zwangerschapsbanners. hoop dat je wel bij ons blijft hoor! vind t veel te gezellig met je!!

    @wheroon, morgen echo! spannend ga voor je duimen dat je beeb een mooie show weggeeft!!

    x
     
  19. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Ik blijf zeker! Kan het niet missen;)
    Maar merk wel dat ik het soms even iri vind allemaal.... maar ik vind het te leuk hier om weg te gaan... dus NEE jullie zijn nog niet van mij af:p hahaha

    Ja ik denk natuurlijk aan je! Lieverd dat je bent.
    Hooop zo op goed nieuws voor je:D
     
  20. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    11 feb 2010
    4.258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland
    hoi meiden

    zware nacht achter de rug heb weinig kunnen slapen van de zenuwen voor vanmiddag echt ben zo zenuwachtig niet normaal ook vriendlief heeft de halve nacht liggen woelen want ook hij is onwijs zenuwachtig.
     

Deel Deze Pagina