vandaag de seo gehad en daar bleek dat er maar 2 vaten zijn. dus ik moet door voor een guo. nu was ik zo verbouwereerd dat ik niets te vragen wist maar nu loop ik over. wat is het risico? is er een verband met een afwijking als down? hoevaak is er echt iets. en zijn er nog vervolg onderzoeken? vruchtwaterpuntie oid? veel vragen maar ik schiet echt helemaal in de stres nu
Hallo Amfy. We zien dit vaker, als er geen andere afwijkingen worden gezien. Is er geen reden om ongerust te zijn. Dit word niet vaker gezien bij het syndroom van Down. Ze zullen bij 2 vaten wel de groei in de gaten gaan houden met 1 of 2 groeiecho's. Omdat je een verhoogde kans hebt op groeivertraging. Er zullen geen andere vervolgonderzoeken worden gedaan behalve de GUO en de groeiecho's. Groetjes Ineke.
hoi ineke bedankt voor je snelle antwoord. ik loop bij een gyn en krijg al ieder bezoek een echo dus dat zal goed in de gaten worden gehouden. verderhad ik nog wel een andere vraag. is het vreemd om te vragen bij de guo of er een neusbotje aanwezig is? of mischien kun jij het wel zien op de echo foto van gister.
hoi dat is op de foto lastig te zien voor mij. Je mag het altijd vragen bij de GUO, maar als het er niet was bij de SEO hadden ze het je zeker verteld hoor! Mirjam