in pricipe kun je wel testen , ik weet van me eerste dat ik bijna heel de zwangerschap wel steekjes heb gehad , dussss
Toch maar doen dann.. Oeeee, vind het spannend!!! Ik moet wel ff langs de kv, heb gehoord dat de testen (2 voor 5) heel goed zijn.. De zenuwenn gieren door mn lijffff.. Ik hou jullie op de hoogte meiden!!
jah dat zijn goeie drink niet teveel dan . w8 tot je moet plassen en dan doe je de test , als je overtijd bent test je smiddags ook wel posi , ik teste bij de eerste in de avond , dus t kan
Normaal is het om gek van te worden al die symptomen, nu in deze 2 slopende weken heb ik nergens last van, geen steekjes, krampjes echt helemaal nergens last van!!! Ik heb nog tot volgende week vrijdag te gaan en de dagen lijken wel weken te duren. Het enige (dat klinkt misschien stom) dat ik wel heb is dat ik nu elke ochtend makkelijk af kan gaan op het toilet, normaal is het 1x in de drie dagen en nu ineens elke ochtend, dat had ik ook bij me vorige twee zwangerschappen dus hopelijk is dat goed! Het zou gewoon fijn zijn als je stront misselijk zou zijn, flinke aders had kunnen zien en een dikkere buik had haha maar helaas is dat nooit het geval!! Ik wens jullie succes deze maand en vooral voor diegene die nu al kunnen testen!!
Hé BabyVanMij, Ik zit in hetzelfde schuitje als jij! Mijn nod was ook gister en vandaag is er nog steeds niks! Zo spannend! Heb je de test al gedaan? En nog belangrijker... Wat is de uitslag? Ik hoop voor jou dattie heeeel positief is! Groetjes Naal
Damessssssss, ik zou gisteren eigenlijk testen, maar heb er helemaal geen tijd voor gehad.. Wel de testen gehaald en net eentje gedaan.. En er was een lichte streep.. Ben ik nou zwangerrrrrr??? Vind het zooo spannendd...
Zag dat ze gister een test ging halen bij de kv. Ben benieuwd. Hoe is het met jou symptoompjes? Hier geen steken meer in buik maar wel al weer twee dagen een heel weeig gevoel in mijn onderbuik maar nog steeds geen gevoelige (.)(.) wat ik normaal wel altijd heb na ei.
Hey Naal, Spannend he?! Ik heb net nog getest en zag toch echt een lichte streep.. Ik kan niet wachten tot morgen, wil weeeeer testen.. En, heb jij nog getest???
Er verscheen een lichte streep meid.. Ben zo zenuwachtigggg.. Krijg er gewoon de kriebels van Ben nu wel onzeker hoor!! Zwangerr of niet??
Ohhhh spannend babyvan mij. Je ziet een licht streepje? Zwanger!!! Snap dat je morgen weer wil testen voor de zekerheid? Of mag ik je voorzichtig feliciteren?
Ja he!! HEt is echt spannend!! Ik weet het niettt, heb ook vaak gehoord van een indrooglijntje.. Maar bij mij zag ik m toch echt binnen 5 minuten.. Dus weet het niet..
Ik probeer er zo een foto op te zetten meid.. Aaaahhh, voel me zo raar.. En het lijkt alsof ik ineens heel erg misselijk ben.. Wil helemaal niks eten, kan niet meer tegen de geuren in mn huis.. Raaar, hoop zo dat ik zwanger ben!!
Gelukkigg!! Ik ben toch niet de enige.. Maar heb zo een erge buikpijn, voelt echt alsof ik ieder moment ongesteld moet worden.. Snap er echt niks van hoor!!! Ik zal de felicitatie maar voorzichtig bedanken