@ Rinke: Ik ben al een week klaar met mvm het is een mooie goede actie en ik kende de actie omdat mijn moeder er aan mee had gedaan toen ze zwanger was van mij. Ik heb een geboortetegeltje toen gekregen van mvm, erg leuk! @ juffie ik bestel ook wel eens wat bij Bonprix niks mis mee alleen soms ziet de kleding er leuker uit dan ze werkelijk zijn qua kwaliteit dan. En de gene van wie de echo was, erg mooi en fijn dat alles goed is!
@ Cos, hoop dat je vrijdag een goede uitslag krijgt en anders hoop ik voor je dat de sondevoeding snel aanslaat. Lieve echo ook. @ Adora, leuke echo. Hier alles wel goed, gister geen goede dag, moest stoppen met avondeten van de misselijkheid en viel 19.30 uur al in slaap op de bank om 20.30 uur maar verplaatst naar me bed. We gaan t weekend voor de vakantie in mei kijken, zo goed als zeker wordt het Portugal/Algarve of in het huis van een vriend of een appartementje boeken. Heb er nu al zin in!!!
goedemorgen dames, ben zo benieuwd hoe het met Aichaatje gaat... ben hier pas sinds vorige week hier in dit topic bijgesprongen, maar wat een fijne medeleven hebben we hier voor elkaar, wordt er gewoon warm van hihihihihi... hier superblij, want heb gisteren voor het eerst het kindje gevoelt!!!
O Sorry Rijkie!! Helemaal vergeten te reageren!! Te druk aan het werk! Wat leuk dat je je kindje hebt gevoeld!!
rijkie: wat leuk!! ik kan niet wachten! jeetje ja.. hoe zou het zijn met d'r.. hopen dat allles goed is gegaan!
Goedemorgen, Lekker hoor dat je het al voelt. Ik voelde het gister ook een paar keertjes heel snel. Lekker dat gekriebel. @Smile, heerlijk vakantie uitzoeken. Wanneer gaan jullie? Wij zitten aan de schoolvakantie vast omdat mijn zoontje 6 jaar is en ik mag in juli/aug niet meer vliegen. En om nou weet ik veel hoeveel uur in de auto te gaan zitten.....dus we blijven een jaartje thuis. We zijn ook al niet op wintersport geweest omdat ik toen we zouden boeken ook zwanger was en nu uitgerekend zou zijn. We gaan nu de keuken eruit laten halen en een nieuwe erin. Ook erg prettig haha. @MOettie, we moeten op hyves vriendjes worden want ik kan die fotos niet ophalen. Ga zo met mijn zoontje naar het ziekenhuis dus ben pas later online. En vanavond schoonheidsspec....heerlijk.. en dan morgen naar Parijs. Dus maandagavond weer terug. Liefs allemaal.
Super leuk Rijkie, dat je t hebt gevoeld! Ik denk t nu 's avonds af en toe licht te voelen. Wel gek hoor, kan me (net als vorige x) nauwelijks voorstellen dat daar over 5 maanden een echt mensje uit komt!
Hai meiden, Ben weer terug van het ZKH Eerst apparaat laten opzetten, zo gepiept.. Wel lastig met slapen maar goed.. TOen ff naar poli Alnatal gelopen gevraagd of ik misschien iets eerder kon en dat kon! Dus meteen door naar de gyn. Mn gewicht/ vele spugen baarde hun toch zorgen dus moet aan de meds.. Toen nog ff hartje zoeken van de beeb maar die verstopte zich waardoor ik nog mooi ff een echo kreeg Lag heel druk te spelen en lag zo ongeveer ondersteboven Gekkie! Bloeduitslagen daarna besproken, niet in orde, maar ze gaan het in de gaten houden. Lage bloedplaatjes past in het beeld zwangerschapsvergiftiging maar mn bloeddruk is super netjes, dus daar is geen sprake van. Over 4 weken moet ik nog een keer bloed laten prikken en terug naar de gyn. Toen moest ik nog even een plasje inleveren om te kijken of er verkeerde afvalstoffen in urine zitten, en verrassing!! Er zitten eiwitten in mn urine... Dus het is naar het lab doorgestuurd, wordt vanmiddag gebeld voor de uitslag. Kortom dikke kans op een blaasontsteking ik moet meer eten van de gyn. heb ook gezegd dat ik me best doe, maar dar het echt niet lukt.. Dus ik moet gaan bedenken want ik echt lekker vind en in huis halen Nou scheelt dat ik vanmiddag dus niet heen hoef en kan ik zo nog ff lekker tukken..