APRIL-mama's 2010, deel 11

Discussie in 'De mama's' gestart door Rosado, 17 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. quschke

    quschke VIP lid

    12 jun 2010
    6.029
    0
    0
    limburg
    hahaha dames;)
     
  2. quschke

    quschke VIP lid

    12 jun 2010
    6.029
    0
    0
    limburg
    Krijg net telefoontje dat auto klaar is.....jippie:)
     
  3. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    ooooooooh fijn!!!
     
  4. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Quschke: joepie!!! Weer rijden!

    Kris: waarom moet je 'm 4 maanden doorslikken...?

    Ik denk dat Gerodi ook in de 11mnd sprong is beland, of hij is gewoon ziek..... of allebei
     
  5. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    @ LZ.. tja allebei kan natuurlijk ook

    Ik slik de pil door omdat ik heel veel last had van hormoonschommelingen. Volgends de huisarts is dat minder als je de pil doorslikt ( best logisch eigenlijk ) daarnaast heb ik veel last van mijn stopweek ( hoofdpijn/ buikpijn etc ) dat heb ik nu dus maar 1x per 4 mnd i.p.v. iedere maand.
     
  6. quschke

    quschke VIP lid

    12 jun 2010
    6.029
    0
    0
    limburg
    dat deed ik idd ook....en ook wel langer doorslikken...maar nu ik helemaal met de pil gestopt ben heb ik nergens meerlast van.....
    Wel de eerste keer na het stoppen met de pil flink last van de rug gehad voor de menstruatie, dat was de tweede keer al stuk minder!
     
  7. quschke

    quschke VIP lid

    12 jun 2010
    6.029
    0
    0
    limburg
    Dat wel..alleen de rekening is wat minder fijn:x
     
  8. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @quschke fijn dat de auto gemaakt is! de rekeningen zijn nooit leuk!

    @ Kris ok nou ja als het helpt de pil door slikken daar gaat het om toch :)

    @hier vanmiddag komt er een vriendin langs met haar zoontje gezellig!
     
  9. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    @Kris: ik hoop dat het snel werkt joh!

    @Quschke: ieuw ja rekeningen zijn nooooooooit leuk!
     
  10. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    @kris, balen van je onderrug!!

    @11 maanden sprong, hier nergens geen last van en van de vorige sprongen ook niet..hoop dat deze ook zo goed als ongemerkt voorbij gaat :)

    @pil, thanks voor het herrinneren ik moest hem dus ophalen bij de apotheek na 11 uur :cool: dan vanmiddag maar even snel wnat ik moet hem vanavond weer slikken..

    @hier, rondje stad gedaan, geen roze bolero met lange mouw ook niet met korte mouw.. even langs de eendjes gelopen en daas altijd interressant voor mevrouw! vechten weer eenden tegen meeuwen hahahhaa dan zit ze mee te gillen in die wagen niet normaal hahhahahaa
    zometeen een broodje dan naar bedje en dan vanmiddag maar langs de apotheek mag ik wel niet vergeten...anders krijgt ze er alsnog vervroegd een broertje of zusje bij ;)
     
  11. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    en wonder ben je al begonnen met plannen???

    @quschke, balen van de rekening! maar wel fijn dat de auto klaar is!

    @lau, gezellig veel plezier!!!!
     
  12. Ka85

    Ka85 Fanatiek lid

    14 jan 2009
    2.587
    0
    36
    Nonnie, ik was alweer gevlogen voordat ik je berichtje las. Maar hij is echt lief inderdaad! Ziet er schattig uit. Hij is nu wel gewend en is lekker vrij. Vooral de staart van onze Duitse herder vindt hij erg leuk ;) De Duitser wat minder haha.
    Volgens mij kan brood met boter, zonder beleg geen kwaad hoor. Ze krijgt verder over de dag genoeg voedingsstoffen binnen.

    Dit kan inderdaad wel een periode zijn van minder/slechter eten ja. Elisa weigert bijna altijd haar avondeten op te eten. Ze slaat het gewoon weg. Nouja, dan niet. Komt vanzelf wel weer. Ze was wel goed gegroeit. Inmiddels 77 cm en 9530 gram.

    Kris wat zou jij geschrokken zijn zeg! JEetje! En dat boven een kdv...

    Mermaid balen altijd ruzie, bah. Heb er zo'n hekel aan. Hier ook eigenlijk nooit ruzie. Ik krijg mijn man nooit boos.
    Wat lekker dat je nog maar 2 maanden hoeft te werken!! Als je 1 juli uitgerekend bent, 4 weken van te voren met verlof gaat dan heb je nog 12 weken daarna. Dan kom je op 23 september. Heb je heerlijk de hele zomer vrij :)

    LZ Beterschap met Gerodi!

    Ikheid ahhh Jayden verlatingsangst. Elisa ook een beetje. Die komt me ook overal achterna om te zien of ik niet weg ben en als ze me niet bij houdt gaat ze huilen. Lekker dat je nu wel even wat kan doen nu hij slaapt.

    Hier was het feest gisteravond en vannacht/vanmorgen. Elisa was helemaal uit haar doen. Huilen, huilen en huilen. Vanaf 5 uur was ze ook al wakker. Om 7 uur hadden we bedacht om er dan maar uit te gaan en toen was mevrouw weer zittend in slaap gevallen tot half 9. Kom ik boven, wat een stank! Zat ze helemaal onder de diarree met druiven :p Denk dat de druiven niet zo goed zijn gevallen...

    We hebben de boodschappen alweer binnen, brief geschreven naar de gemeente om de woz-waarde aan te vragen en er vervolgens bezwaar tegen aan te tekenen, nieuwe spenen gekocht en een schommel voor haar verjaardag.

    Elisa is weer wakker. Even een broodje met haar eten.
     
  13. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Ja, en dan ga ik nog 3 weken vakantie opnemen, dus hoef ik 17 oktober pas weer te beginnen :D.

    Ach gos, Elisa zal idd wat last van de druiven gehad hebben denk ik dan.

    Hoezo bezwaar tegen de WOZ-waarde? Vinden jullie 'm te hoog?
     
  14. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Hahaha was ff bezig met de broodjes maar ik zal het zo eens in de groep gooien!!!!

    Mermaid: had je berichtje niet gezien hahah...snap de hint!;):D
     
  15. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    @KA, welke schommel hebben jullie gekocht???

    tip voor de rest van de dames die ook een schommel gaan kopen bij de intertoys heb je een 3 in 1 schommel verwijderbaar T stuk en achterstuk kan er af en is normaal rond de 40 euro maaaaaaaarrrr 25 maart is ie in de dagaanbieding voor 17 euro!!!!!! soms toch wel makkelijk om in de stad gewerkt te hebben en contacten opgedaan hebben. ;):)
     
  16. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Meiden…het voorstel is al eens voorbij gekomen…EEN MAMA-MEETING!!! Voordat ik met allerlei data ga gooien eerst maar eens weten of jullie het nog steeds een leuk idee vinden!

    DUS……WILLEN WE NOG EEN MAMA-MEETING?!:D
     
  17. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    Ja ik ben voor!!!
     
  18. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Kris: ik begrijp 'm!!! Als het werkt, super!
     
  19. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Gezellig!!!:D
     
  20. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
     

Deel Deze Pagina