10 kilo afvallen, wie doet er mee Deel 6

Discussion in 'Algemene clubs' started by zustertje, Dec 19, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Butterfly.. herken het i.d.! Ik heb pas rust in mijn kop als het huis ook op orde is. Esmee helpt mij ook altijd goed mee. Gaat ze de tafel schoonmaken etc. Zo schattig. Jullie avondeten klinkt lekker zeg! Ja, houd van thrillers! Karin Slaughter is ook goed. Ben nu bezig in afgunst en wil daarna de eetclub lezen.


    *****

    Hier net 5 km achter 1 gelopen in 32.54 minuten. :D Zweet gutst van mijn kop.. Ga zo eerst even lekker douchen!
     
  2. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Haai :)

    Butterfly, je ging toch niets doen ? ;)
     
  3. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Lekker liggen met opgetrokken knie
     
  4. butterfly24

    butterfly24 Fanatiek lid

    May 18, 2008
    3,187
    51
    48
    begeleidster
    friesland
    @Kaatje, hahahahaha..... ;) tsja, niets doen in de zin van geen verplichtingen :p. Het lijkt of ik het heel druk heb gehad, maar een dag als vandaag is voor mij een dag als niets doen. Snap je hem??

    @Mamavesmee, dat heb ik precies zo, als ik niet lekker in mijn vel zit is het huis een chaos ;). Is het huis een chaos, is dat in mijn hoofd ook en dan kan ik echt chaggo zijn ook.
    Nu voel ik me HEERLIJK.... alles, maar dan ook echt alles is klaar.
    Ga heerlijke een relaxte avond in. Wil nog even een uurtje sporten vanavond, en dan lekker op de bank. Huur misschien nog even een filmpje voor vanavond denk ik.
     
  5. butterfly24

    butterfly24 Fanatiek lid

    May 18, 2008
    3,187
    51
    48
    begeleidster
    friesland
    Mooi Kaatje, heerlijk om naar te kijken he :).
     
  6. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Hier blaast ze volgens mij net allemaal bellen uit
     
  7. butterfly24

    butterfly24 Fanatiek lid

    May 18, 2008
    3,187
    51
    48
    begeleidster
    friesland
    Zo, heerlijk genieten van mijn fruitsalade :D.
    Heb een grote schaal gemaakt van meloen, ananas, banaan, druiven, dit aangemaakt met een scheut sinaasappelsap en een beetje aardbeienlimonade erdoor. Zoooooo lekker.

    Ik geniet eventjes:p.

    Mijn dag:
    O: 2 volkoren beschuitjes met een dun laagje hagelslag, glas melk.
    T: schaaltje druiven.
    L: 2 kleine pannekoeken met een beetje suiker.
    T: fruitsalade.
    A: bloemkool room met gehakt uit de oven.

    Voor vanavond maak ik een paar rolletje ham met monchou.
     
  8. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Hier zitten er koekjes in de oven :D
     
  9. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,111
    1,795
    113
    Kraamverzorgende
    Goedemiddag!

    Zo zo! Eindelijk weekend :D
    Net lekker wezen winkelen met de kleine man en mijn schoonmoeder :) Heb echt megaveel gekocht voor de kleine :) en nog een nieuwe outfit + 2 shirtjes voor mij. Ben inmiddels zoveel afgevallen dat ik langzaam aan weer nieuwe kleren nodig heb (ga niet te hard van stapel omdat ik nog steeds aan het afvallen ben) Ben van maat 42/44 voor de zwangerschap naar maat 38 nu gegaan :)

    Ga nu even met een kop thee teruglezen en dan kom ik zo reageren :)
     
  10. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    @mamavesmee ik kan idd een combinatie gaan doen.
    ik vind het vooral aan het einde van de middag moeilijk, mijn vriend is vaak ( lees bijna altijd) pas rond 18.30/19.00 thuis en dan vind ik het zo rond een uurtje of 17.00 moeilijk om niks te gaan pakken.
     
  11. Femke11

    Femke11 Fanatiek lid

    Jul 21, 2010
    2,055
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Elsie: Balen van de schaal.

    @Lovely: Hoe was je rijles?

    @MvE: Mmh, jou menu van gister klinkt heerlijk. Ik moest ook al lachen om mijn menu, kwam toevallig zo uit, hihi.:) Hoofdpijn is idd weggetrokken. :D Veel plezier bij de film vanavond!

    @Elena: Duits was ook niet mijn favo, maar nu werk ik bij een Duits/nederlands bedrijf en spreek ik het best vaak (met heel veel fouten). Wow, van 44 naar 38, dat is echt goed!

    @Butterfly: Lekker fruitsalade, je brengt me op ideën voor de boodschappen van morgen! 2 kg is idd erg weinig, maar de beeb gaat nu natuurlijk het hards groeien. Ik snoep een beetje teveel en ik ben bang dat ik de komende weken heel veel aan ga komen. Aankomen mag en moet, maar het moet van de zwangerschap komen en niet van mijn snoepen.

    @Kaatje: Wat een mooie meid! Wat voor koekjes zitten er in de oven?

    @Hier: Druk op het werk, moest eigenlijk nog veel doen, maar ben toch na 5,25 uur gegaan. Mijn baas had ook gereageerd op mijn uren overzicht, hij vond de keuzes OK, mijn gezondheid is het belangrijkste. Fijn om dat te horen. Nu lekker genieten van het weekend. Mannetje moet morgen nog werken, heeft piket. Zondag gaan we een commode en ledikantje ophalen voor bij mijn moeder, die ook 1 dag in de week gaat oppassen. Daarna gezellig naar vrienden. Heb er helemaal zin in. Wat zijn jullie plannen voor het weekend?
     
  12. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    May 29, 2008
    20,418
    3,298
    113
    Goedemiddag!
    MVE: ik heb helemaal foutloos gereden vandaag :D, 30maart voor theorie en daarna examen aanvragen. Wat een heerlijk menu heb jij vandaag! Krijg helemaal trek in de patat oorlog. Veel plezier vanavond trouwens!
    Butterfly: pff is dat een rustig dagje voor jou? Word al moe als ik het allemaal lees :D
    Kaatje: prachtige echo foto's!
    Elena: wat heb je voor jezelf geshopt? :)
    Femke: wat super dat je baas met je uren akkoord geeft,zou jou ook wel wat rust geven?

    Hier vanmiddag wat kleine boodschappen gedaan en het huishouden, zometeen de kids halen en dan samen met m'n zoon koken.
     
  13. Uk2011

    Uk2011 Niet meer actief

    Bijgelezen, maar onbegonnen werk om overal op te reageren!!

    @Butterfly: nare situatie met je ouders...
    @Jade: welkom
    @Kaatje: super dat de echo goed was!! Gave echofoto's :)
    @Femke: je eet voldoende voor de beeb hoor, zoiets at ik ook tijdens mijn zwangerschap en heb een kerngezonde Mini gekregen ;)
    @Lovely: hoe ging je les, en wanneer mag je afrijden?
    @MvE: -900 kg?? da's wel heel veel eraf hoor :p
    @Elena: Lekker geshopt dus! Maatje 38 is zeer mooi, wil ik ook weer terug ;)

    @Hier: druk gehad de afgelopen dagen, en ik vergeet ook steeds om te eten omdat ik zo druk ben met Mini. Gister 63,5 op de schaal maar ik weet niet of dat klopt. Ben benieuwd wat de schaal bij de VK zegt komende week!

    Zal mijn menuutje maar niet droppen vandaag. Net slagroomtaart gegeten bij vriendinnetje ;)
     
  14. beschuitje

    beschuitje Fanatiek lid

    Jun 9, 2010
    4,556
    0
    36
    Female
    Vandaag helaas nog niet op kunnen pakken,vanavond ovenfriet met sla. Ik MOET gewoon toe geven aan mijn ongesteldheids-ik-heb-zin-in-vet-en-alles- wat-lekker-is-trek....:(
    Morgen beloof ik, pak ik het echt weer op *schaam*
     
  15. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Butterfly.. tropische fruit is altijd heerlijK! Kan niet wachten tot de meloen en aardbei weer te betalen zijn!;)

    Kaatje.. Mooie echofoto's! Wat voor koekjes heb je gebakken met Levi?

    Beschuitje.. geniet van je friet!:D

    Elena.. Wow, dan ben je al best veel afgevallen of niet? Leuk dat alles veel mooier staat he?!

    Uk.. Je hebt volgende week na controle? Jeetje is mini al weer 6 weken?

    Elena.. Je kunt ook om 5 uur alvast een voorafje nemen.. Bijv een grote pan groente soep zonder ballen, zit niets in qua calorieen en vult goed. Of evt alvast een salade met komkommer/tomaat/ augurk, uitje etc.

    ******

    Hier net lekker friet en een kroket op.. Nog een grote reep chocolade gekocht.. Neem ik stiekem mee naar de bios.:)
     
  16. Femke11

    Femke11 Fanatiek lid

    Jul 21, 2010
    2,055
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Lovely: Super dat je mag afrijden. Het geeft me idd rust dat mijn baas zegt dat ik het rustig aan moet doen, geeft wat minder druk.

    @Uk: Probleem is dat ik me meestal niet helemaal aan mijn menu hou:), ik snoep er nog wel eens wat bij. Gaat de laatste dagen wel beter gelukkig. Hoe is het met mini-uk? En lukt het jou om weer regelmaat in je maaltijden te krijgen?

    @Beschuitje: Ovenfrites is nu ook weer niet zo slecht, je sluit gewoon een goed compromis;)
     
  17. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,111
    1,795
    113
    Kraamverzorgende
    @Femke; Ben ook best wel trots hoor :D Goed dat je op tijd bent weg gegaan! De gezondheid van jou en je kindje gaan nu echt voor hoor ;)
    @Plannen voor het weekend; Hier komt mijn broertje 2 nachtjes slapen :) Verder eigenlijk weinig spannends op het programma.
    @Elsie; Hier doe ik ook een combi van Sonja en Elena :)
    @Kaatje; Lekker hoor. Wat voor koekjes? Prachtige foto's! Het blijft bijzonder dat je dat tegenwoordig allemaal kan zien :)
    @Butterfly; Lekker zo'n fruitsalade, kan je een beetje opsturen :p Fijn he als alles weer spik en span is.
    @MamavEsmee; Wow super hoor! Je eerste doel bereikt ;) Misschien een stomme vraag maar is je meisje nog niet zindelijk? :) Leuk de bios, welke film ga je?
    @Duits; Wat een baggertaal :x
    @Lovely; Hoe ging het rijden?
    @Jade; Welkom!


    Zo voor nu even genoeg, de kleine man ligt in mijn armen te slapen dus typt beetje lastig ;)
     
  18. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Lovely.. Fijn dat je straks op mag voor je rijbewijs!

    Elena.. Esmee is s'nachts nog niet zindelijk, overdag al zo'n dik jaar. Al is de luier s'morgens niet meer zo vol en wil ze meteen naar de wc als ze wakker is. Dus hoop dat we binnen kort van de luiers af zijn. Ja, mijn eerste loopdoel is behaald.:D Wil eigenlijk wel graag binnen de 30 minuten binnen zijn tijdens de loopwedstrijd maar ben bang dat dat nog iets te hoog gegrepen is. Eerst maar eens uitlopen!;)

    Uk.. Typfoutje.. Moet natuurlijk 900 gram zijn.:D
     
  19. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Mislukte. lijkt wel taai taai :D
     
  20. Femke11

    Femke11 Fanatiek lid

    Jul 21, 2010
    2,055
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Kaatje: Jammer, anders had je er wel wat op kunnen sturen;)
     

Share This Page