Juli 2011 mama's DEEL 3!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Rono, 26 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    Wat zie ik allemaal bijzondere namen voorbij komen zeg!

    Voel ik me gelijk heel simpel haha! Ik hou echt van de korte Nederlandse namen hihi. Gelukkig heeft ieder zo zn eigen smaak, anders zouden we allemaal hetzelfde heten :)

    Heerlijk weekend nu! :):):):)
     
  2. paso

    paso Fanatiek lid

    20 nov 2010
    1.115
    0
    0
    NULL
    NULL
    @kimm: tjonge jij bent echt een stijfkop ;) (letterlijk en figuurlijk op het moment) als je je zo beroerd voelt van stijve spieren en niet naar de fysio stapt.

    @frummel: aha, audikeuze dus! haha. Ik wil gewoon graag een auto met klep achter, met name voor de hond anders heb ik die haren door de hele auto heen. En ideaal met boodschappen en kinderwagenspul. Welk merk er aan hangt zal me verder een worst weten.

    @kaatje: feli met je goede echo, en grappige foto met die bubbels.

    @Bellie: ow wat een heerlijk buikje heb jij al.

    @Ennas: Lekker gezwommen? Vroeger deed ik dat ook vaak, ik vind van mezelf dat ik ook maar weer eens moet zwemmen.

    Zo, even eten, de rest komt later.
     
  3. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    geniet van je weekend.

    Meisje nog gevonden?

    Wij zijn ook van de korte, ned. namen...
     
  4. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    6 mrt 2008
    6.426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    Hey hey!

    Ik reageer ff kort, heb niet alles teruggelezen..Was iets teveel.

    Kaatje, super dat alles goed was met de echo! Mooie echos ook!'

    Namen: Zo ik zag er een boel voorbij komen.
    Wij hebben de naam! Joehoe!

    Wij zijn niet van de nederlandse namen. Ook dit keer weer een engelse naam.
     
  5. nina1982

    nina1982 Bekend lid

    30 dec 2008
    742
    0
    0
    amsterdam
    zooo ik ga lekker de kleine halen en naar huis! Prettig weekend meiden!
     
  6. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.125
    0
    0
    Enschede
    @paso
    ja dat ben ik echt hoor.. ik klaag niet snel en als ik het doe dan zak ik ook echt door de grond van de pijn...
    maar het is vrijdag... dus als het maandag niet beter is geworden ga ik naar de fysio en wel maandag gelijk!
     
  7. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Ja was heerlijk Paso!!! :D Lekker relaxed! En omdat we maar met z'n 3e waren mochten we ook nog even in de bubbelbaden. heerlijk!
    Daarna nog een bakkie thee drinken in het peuterbad en wat kletsen en toen was het uur helaas alweer voorbij! Hebben hier in de buurt 2x zw.zwemmen. Denk dat ik me bij die andere ook maar aan ga melden, kan ik lekker 2x in de week. Bij de ene krijg ik het vergoed en de ander is maar 3,20 per keer!

    Namen; Ik heb ook een naam denk ik :D
     
  8. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    @ marloes80: meisje niet gevonden :( Kheb haar wel gesproken, maar ze weigert naar huis te gaan omdat ik haar dan uithuis plaats..Hopelijk wordt ze t weekend gevonden door de politie!
     
  9. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Pff lijkt me vervelend Mamatien... denk dat je er (on)bewust toch mee bezig bent het weekend!
     
  10. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Is het een collega met wie je heel veel samenwerkt ? zou voor mij niet echt een "bezwaar" zijn. Stel dat je je kind Tigo noemt kan er ook een week voor je bevalling een tigo komen werken ;)
     
  11. jac

    jac Fanatiek lid

    12 nov 2010
    1.027
    0
    0
    binnenvaartschipper.
    aan boord van een schip
    ha meiden,

    ben er weer! Nou hier is het grote oorlog! Hebben de rechtsbijstand er al op gezet. Maar nu moeten we natuurlijk een hoop op papier zetten. De reis is helemaal geannuleerd, dus hoeven nu niet naar Budapest. Nu moeten we naar Basel (nee dat is lekker dichtbij) Ben super chagereinig, en er zijn menig tranen gevloeid hier. (ooh wat zijn die hormonen aangenaam zeg!) Kortom ik blijf deze week lekker online. (dat is dan wel weer leuk)
     
  12. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    @ Jac: shit wat vervelend! Hoe kan dat dan ineens?

    @ Enas: nou ik heb het gelukkig goed overgedragen en ik weet dat ik alles heb gedaan wat ik kon doen.. Dat maakt t wat makkelijker om gewoon weekend te hebben.. (maar zal dr vast wel eens aan denken hihi)
     
  13. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    6 mrt 2008
    6.426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    Jac, vervelend zeg... Dikke knuff!
     
  14. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    He wat vervelend Jac!! :( Geen feestje dus??
     
  15. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Jac, jeetje wat een gedoe zeg :( Knuuff

    Even een berichtje van Kimm1988
    I.v.m meelezers heeft zij besloten hier niet meer mee te schrijven.
     
  16. Rono

    Rono Niet meer actief

    Kan je niet een andere naam aanmaken kim? Heb ik ook gedaan :)

    Kaatje: Super dat je echo goed was meid.

    Namen: Wij twijfelen nog steeds tussen 2 namen

    Jac: Wat een gedoe zeg, ben je nu wel optijd terug voor je feestje?

    Hier was het gister erg gezellig met zonnebeertje. Ze heeft super leuke kids :d

    Vandaag druk geweest in de tuin totdat het ging regenen. Morgen worden de schuttingen geplaatst en zondag bestraten JEEJ :D
     
  17. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    aaah nee.... ik heb een HEKEL aan meelezers...
     
  18. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    Kimm: jammer:( Maar we hebben hyves nog;)

    Mamatien: he wat een rot situatie met dat meisje!

    Jac: He gadver, waarom nou! Logisch dat je vreselijk boos bent. Hoop dat het snel is opgelost met de rechtsbijstand..

    Namen: Wij zijn hier gelukkig al een hele tijd over de naam uit. Wij zijn echt van de engelse/keltische namen.

    Nina: Toevallig stond hier Otis Redding op haha! Vandaar de naam:p
     
  19. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Kaatje Prima lijstje namen voor Mamachantal :D Mooie fotootjes van jullie kleine meid!

    Namen Ik vind Lois ook erg leuk, alleen Marcel vond het niks.
    Voor een jongen hebben we nog dezelfde naam als die we bij Jara hadden. Voor een meisje zijn we er ook al een paar weken uit :D

    Mamatien Al stof gevonden voor het wiegje? Ze hebben ook wel speciale 'babystofjes'. Van die soepele, doorschijnende stof. Daar heb ik ons wiegje mee bekleed 2,5 jaar geleden
    Jou werkt lijkt me niks voor mij. Ik zou mijn werk mee naar huis nemen en me alles veel te veel aantrekken. Vind het knap van je dat je het kunt!

    Jac De foto's van de bellypaint gaan we idd weer gebruiken voor het geboortekaartje. Hebben we bij Jara ook gedaan.
    Ojee, kun je weer niet verder :( Dat is echt heel erg balen zeg! Wanneer gaan jullie richting Basel? Kun je dan wel naar je eigen feestje?

    Nina Waarom moet je naar het VU?

    Henrieke Dat is balen zeg, dat je vk denk dat je je tot aan je bevalling niet beter gaat voelen. Als de acupunctuur niet werkt kun je ook nog homeopathie proberen.
    Daar heb ik wel veel baat bij voor mijn migraine. (voor ik zwanger werd ;))

    Kimm Wat jammer dat je vanavond niet weg kunt/gaat! Toch maar even een afspraakje maken bij de fysio....?
    Balen dat je een meelezer hebt.... Misschien idd een idee om een nieuwe naam te nemen?

    Ik ben vanmorgen nog met Jara naar de huisarts geweest. En jawel: een (lichte) oorontsteking.
    Wat ik al dacht, want mevrouwtje werd vannacht veel wakker en het eerste wat ze vanmorgen zei was: 'auw oor'. Dus nog maar even voor het weekend er heen. Het was wel een beginnende ontsteking, maar aangezien we al een paar dagen aan de neusspray zitten was dat ook geen optie.
    Het zit die arme schat ook niet mee. Verkouden, hoesten, 2 kiezen die doorkomen, waterpokken en een oorontsteking.

    Verder hier alles redelijk. Ben afgedraaid, vannacht niet veel geslapen, net als de rest van hier ;)
     
  20. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Marleen, ahh wat sneu voor Jara. Heeft ze vaak last van oorontsteking ?
    Levi heeft het gelukkig nog nooit gehad
     

Deel Deze Pagina