Lieve meiden. Hoop dat jullie mij willen en kunnen helpen!! Ik ben weer aan het breien geslagen ,maar ik weet niet meer hoeveel steken ik moet hebben. Het gaat om een baby trui!! Heb jaren niet meer gebreid ben het even kwijt! Al vast bedankt!!
Oei, hoeveel steken hangt af van de maat natuurlijk. Misschien heb je wat aan deze sites? * www.breien.nl * www.garnstudio.com Op beide sites staan breicursussen en technieken. Bij garnstudio staat bovenin een tabblad met tips en trics, daar staat dan handwerkschool, misschien heb je er wat aan. Succes!!!
Elenore@ Bedankt voor je hulp ! maar hier op deze site s is niks te vinden over hoeveel steken ik nodig ben. De trui zelf die maak zijn 63 steken.
Wat voor maat ben je (ongeveer) aan het breien en met welke maat breinaald brei je? En hoeveel cm is de 63 steken? Sorry voor alle vragen
Hihi, wel dapper genoeg om weer te beginnen, dus je mag trots op jezelf zijn. Ik wilde de vraag bij mijn super moeder (brei specialiste) neerleggen, maar die is op de bank in slaap gevallen (aldus mijn vader)..
jessica-tromp.nl staan een hele hoop patronen op.. (gratis) misschien staat daar een soortgelijke trui op en kun je daar zien hoeveel steken.. je moet ook nog minderen naar de mouw beneden toe!
Nanette@ Dankje wel ik ga er morgen even rustig naar kijken. Minderen!! ow ik ben ook echt zoon muts he!! Elenore @ Ik ben ook zeker trots op mij zelf, het breien kan ik nog maar wat de mouwen betreft Voel me net een kind die brei les krijgt
hoeveel steken is afhankelijk van de soort wol die je gebruikt, de pennen en de maat die je wil breien. Dat kun je zo niet zeggen
Meiden mijn moeder komt me vandaag helpen met breien ! En de website s zijn intresant ik kom er nu vasrt wel uit . Voel me net een kleine meid die voor het eerst breiles krijgt hihi. Als het gelukt is meld ik het wel even. Of zijn er meiden die nog meer leuke brei site s weten?
Het is gelukt !! ze heeft me goed les gegeven MAAT 74/80 Trui 57 steken Mouwen 36 steken. Ze had een boek waar het in stond. Ik ben volgende maand jarig heb gelijk maar gezegt mag me wel iets voor breien geven , een breiboek en breinaalden of wat ook.
Het gaat hier goed met breien meiden. eerste mouwtje is af en de tweede ook bijna. Dan alleen nog twee truitjes in me kaar zetten dat word even puzzelen maar mams heeft het uit gelegt. Als deze blonde dat nog weet komt het vast goed . Anders gil ik hier wel even Raak er aan verslaaft breien is zo leuk kan haast niet stoppen
Het breien lukt goed hier. Bijna een truitje klaar voor het wondertje van mijn zusje. Moet alleen dan nog goed uitvogelen hoe in mekaar maken.
Wat goed zeg...de laatste keer dat ik ging breien was ik ehm....9 ofzo? Vond het toen leuk, heb nu het geduld er niet meer voor Succes!
Dankje , was voor mij ook meer dan 16 jaar geleden of zo iets ongeveer. wat om handen hebben is zo leuk. Mis eens weer proberen als je geen zin meer hebt kun je het zo weer weg leggen