Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad/deel 2

Discussie in 'Miskraam' gestart door Meleka, 5 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    spannend meid, ik duim voor je
     
  2. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Dankjewel! Ben nu wel erg benieuwd!
    Ben ook op tijd gestart met de utro, ruim voor een evt innesteling, dus ik hoop dat er een ukje in zit.
     
  3. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    ik begin ook later met utro deze keer. 2dg later. vind het echt rot spul
     
  4. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Ja het is wel een zooitje, maar met een inlegkruisje kan ik het goed opvangen.
     
  5. snelly

    snelly Fanatiek lid

    10 aug 2010
    1.854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    hey dames,

    Helaas heeft mk 4 zich ook aangemeld. Vandaag erg van stuur het zh opgebeld want mijn gevoel dat het weer mis zat werd steeds sterker. En het was weer raak weer met 9 wk is het mis gegaan vlak na mijn laatste controle.

    We hebben samen besloten om het nog 1 x te proberen en als het weer mis gaat is het klaar.WE hebben een prachtige zoon en daar zijn we erg gelukkig mee.

    Morgen het strijdplan bespreken.
     
  6. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    GVD heel veel sterkte meid
     
  7. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    O nee!!! Wat afschuwelijk, zo laat nog ook. Jeetje meid, wat ontzettend erg voor jullie. Ik zal het vast al 100 keer gezegd hebben, maar ga naar het UZ Gent en probeer utrogestan, aspirine en prednison te krijgen. Ik weet vrij zeker dat ik zonder prednison ook weer een mk had gekregen. Maak wel snel een afspraak, er is een lange wachtlijst. En meestal hoef je dus maar 1 keer op en neer hè, dus het is echt goed te doen.

    Voor nu: heel veel sterkte, ook voor je man. Ik vind het zo erg voor je.

    Lfs, Suus
     
  8. snelly

    snelly Fanatiek lid

    10 aug 2010
    1.854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    thnx dames,

    Ik heb het opgeschreven Suus heb al een heel lijstje met vragen voor het zh heel erg bedankt.

    de gyn die de echo heeft gedaan zei met hyperhomocysteinemie is het de aanhouder die wint. Ja hallo zeg ik ben geen rots schild.
    Ik heb meerdere gebreken en eens houdt het op hoor als ik nog geen kindje zou hebben dan ga je door tot het uiterste maar ik heb een knulletje dus we zijn er nu eigenlijk al klaar mee maar bij mijn zoontje was het ook 3x is scheepsrecht dus we hopen dat het straks ook weer zo is. Maar nu ff rust en kalm aan.

    het is fijn om met jullie te kletsten jullie weten precies hoe je je voelt.
     
  9. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja, 'de aanhouder wint' en 'sommige vrouwen zijn pas na 8 miskramen goed zwanger'. Goh, fijn. Dat ik na 5 miskramen rijp was voor een inrichting, daar had niemand het over. Ik kon die arts na miskraam 4 én 5 wel over z'n bureau trekken. WOEDEND was ik. Hij deed gewoon geen hol voor me!

    Sommige vrouwen, best veel nog trouwens, krijgen gewoon talloze miskramen voor de kat z'n viool omdat Nederlandse gynaecologen te beroerd zijn om zich in dit onderwerp te verdiepen!

    En volgens mij is het verband tussen hyperhomocysteïnemie echt niet zo keihard hoor. Zeker als je 1 mg B12, 5 mg B11 (folium) en 25 B6 slikte, lijkt het me stug dat dit de oorzaak van je miskramen is. Al zou je niks slikken, met hyper heb je een licht verhoogd risico op miskramen. Vier miskramen lijkt me geen 'licht verhoogd risico.' Ze gooien het op de hyper omdat ze van vrijwel alle andere oorzaken, en vooral immuunoorzaken, de ballen verstand hebben.

    Kan me voorstellen dat je bent moegestreden. Het houdt inderdaad een keer op. Maar in België zijn ze zooo lief en word je zo anders benadert, dat ik je dat op zich al heel erg zou gunnen. (En prednison, utrogestan en aspirine.)

    Suus
     
  10. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    jeetje snelly, hou je taai.... was voor mij maar de eerste mk, maar ik denk aan je.. knuffie
     
  11. snelly

    snelly Fanatiek lid

    10 aug 2010
    1.854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    OOOO Suus ik ben zo blij voor je dat het zo goed gaat.

    Ik denk niet dat ik mijn man zo ver krijgt. het is al heel wat dat hij er nog 1 x voor wil gaan want eigenlijk wilde hij voor zijn 42 nog een kleintje erbij nou dat gaat niet meer lukken. Dus ik ben al blij dat we het nog 1x proberen.

    Moi78: ik was zo blij voor je toen ik ergens las dat je zw was maar zie net dat het een mk is geworden oooo meis toch echt balen. Je krijgt van mij ook een dikke knuffel.

    Ben al weer een beetje nuchter geworden en de grootste klap gehad en nu er zo snel mogelijk uit want die Ma daar heb ik het echt mee gehad.

    morgen horen jullie wat het strijdplan wordt.
     
  12. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Snelly, ik nam aan dat de MK al achter de rug was, maar dat is dus niet zo? Hoe weet je dat het mis is, heb je weer een echo gehad? Of bloedverlies?

    Tsss, die mannen ook. Alsof al die MK's voor jou niet veel erger zijn dan een ritje op en neer naar Gent voor hem.

    Suus
     
  13. Snelly, jeetje meis, ik sta met mn mond vol tanden.. Vind het zo ontzettend rot voor je. Ik hoop echt heel hard dat jullie laatste poging helemaal goed mag gaan. Ontzettend spannend... Ik vind de opmerking van de gyn ook nogal bot eerlijk gezegd.

    Dreamz. ik heb dat wel vaker vlak voor mn ongi. Wil je niet ontmoedigen, maar t hoeft dus niet perse een kwaaltje te zijn.

    Hier vandaag naar de ha geweest. Over 3 dagen mag ik bellen voor een afspraak met een internist die er veel verstand van heeft in het ziekenhuis. ben heel benieuwd. Onze buurvrouw kwam vertellen dat haar nichtje van 25 vandaag overleden was aan een longembolie. Als ik dan bedenkt dat ik daar ook verhoogde kans op heb moet ik wel even heel erg slikken. Ben blij als ik terecht kan bij de internist...
    En voor maandag heb ik een afspraak gemaakt in het ziekenhuis, fertiliteitsafdeling. ben heel benieuwd. Het is bij een andere gyn, dus wie weet is hij/zij een stuk begripvoller!
     
  14. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    marjolein ggrr dat je nou toch ongesteld moest worden fijn dat je naar de internist mag.
    ik schrik ook wel even van het nichtje van je buurvrouw ik heb er ook verhoogde kans op.

    snelly dikke knuffel voor jou!! ik kan me heel goed voorstellen dat je zegt nog 1 keer en dan is het klaar.
    wij hebben zelf ook al een dochter en ondanks dat de wens echt heel groot is hebben we gezegt dat we geen 10 miskramen meer aan kunnen en dan hoe spijtig het ook is moeten we maar heel blij zijn dan we zo'n prachtige dochter hebben
    wij moeten alleen nog bedenken wanneer het voor ons stopt maar we hopen dat het deze keer goed mag gaan.

    suus morgen mag je weer leuk hoor zeg even tegen je man dat hij vanavond even de kleine moet toespreken dat hij of zij morgen even moet zwaaien op de echo naar ons.
    haha mijn man heeft 1 keer gezegt tegen haar tot straks dat nam ze iets te lettelijk want 4 uur later begonnen de weeen dus let op wat hij zegt
     
  15. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Fijn dat je wordt doorgestuurd. En wat een verschrikkelijk verhaal van dat nichtje. Afschuwelijk. Op zich wordt een longembolie doorgaans voorafgegaan door trombose, dus vraag de internist om waar je precies op moet letten, om de waarschuwingssignalen. En heb je je weleens op het defecte MTHFR-gen laten testen? Dat is vaak de oorzaak van erfelijke hyperhomocysteïnemie. Als dat kan worden vastgesteld, is dat wellicht een extra reden om toch te gaan ontstollen als je zwanger bent. (Mocht dat kunnen met je ene nier, maar het lijkt me wel.)

    Lfs, Suus
     
  16. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ze heeft al gezwaaid, alleen niet op foto ;).

    Suus
     
  17. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    @snelly, ja helaas is het fout gegaan... had #sochtends nog een knaltest gedaan en #savonds begon ik te bloeden....
     
  18. Meleka

    Meleka Fanatiek lid

    15 aug 2010
    1.743
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bah, wat een nare verhalen vandaag hier.

    Zo'n jonge vrouw die moet sterven. Geen wonder dat je daar onrustig van wordt.

    Moi, sterkte meid :(

    En Snelly, miskraam nummer vier is mijn ergste nachtmerrie.
    Voor jou ook veel sterkte.

    Klote miskramen! :x
     
  19. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    @meleka, dank je.. gaat wel, maar ik baal dat ik weer bloed gewoon.. is dat normaal?
     
  20. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Suus, succes met je echo vandaag!
     

Deel Deze Pagina