dames misschien weer een geruststelling heb het volgens mij al wel eerder eens hier op het forum gezegd..... maar ik had ook nergens last van terwijl ik zwanger ben en een posi test had! ik tesste 'zomaar' ik dacht dat ik juist mn ongi zou gaan krijgen jah dus n lichte ongi achtige pijn had ik wel ja misselijkheid kwam pas opzetten ongeveer 2 weken na de posi test!!! ennuuhhh het blijde nieuws!! deze neemt nu af!!! ben nu alleen savonds nog misselijk maar overdags gaat het goed! ben zo blij! en ajla.....wat jammer maar idd je hebt je ongi en je kunt weer verder das het enige positieve eraan.......
Noamy idd jij had nergens last van. Nou laten we hopen dat dit toch nog een vruchtbare ronde mag worden! Het is alleen zo vervelend als je gevoel zegt van niet en dat ik nu toch bij elk klein dingetje hoop krijg maar tegelijkertijd meteen weer uit mn hoofd praat want er zijn zoveeel redenen waardoor je iets kunt voelen he haha. ik moet iig nog 2 dagen wachten tot ik duidelijkheid heb. Of mn temp moet flink zakken dan weet ik morgen al genoeg.
nee nergens naja iig die ongipijn! maar dat kun je dus ook hebben als je zwanger bent bleek achteraf wist ik toen ook niet dus dacht mn ongi komt eraan! die ongipijn heb ik nu af en toe nog maar kan ook bandenpijn zijn die ze ermee vergelijken..... ach ja bij iedereen is het anders dat blijft wel........ hoop blijven houden! ben benieuwd wanneer ga je testen dan?
die ongipijn heb ik nu ook, trekt door naar de benen en naar de onderrug, maar er komt verder geen bloed, terwijl ik dat echt elk moment verwacht
ja dat had ik dus ook had altijd ook wel last van mn ongi met die pijn in mn buik en rug! daarom was ik ook zo verbaasd dat die test positief was!!!! dat kan dus bij n ongi horen en bij een zwangerschap fijn he dat onderscheidt ahahahahhaha pfffffff
Nou igor ik duim voor je hoor!!! Hoop echt dat ie weg blijft! noamy, mocht ik wo niet ongi worden en mn temp is do nog hoog dan gaa ik do een test doen. Denk dat er weinig te testen valt maar wie weet heb wel al een week dat ik af en toe ineens een gloeihoofd krijg! Pfff, dat is ook maar raar haha, een rooie kop maar het lichamelijk niet heet hebben of zo. Dat is echt het enige wat ik voel. En af en toe heel licht mn linker borst, ook de zijkant voor de veranderin en af een toe een beetje een soort van dizzy gevoel, alsof mn benen niet naar mn hersenen luisteren haha maar of ik het me gewoon verbeeld??? Haha ik. Ik vertrouw mn lichaam toch niet meer dus ik laat me dr deze x niet door gek maken!
Noamy ja de enige manier is gewoon testen eerder weet je het toch niet inderdaad. Ongigevoel is nu inmiddels weer weg, gelukkig had er net behoorlijk last van. Paula dan duim ik voor jou. Morgenochtend de auto naar de garage brengen dat gaat een hoop geld kosten. Ik heb een motorstoring (lampje brand), de auto trilt bij remmen (en hij is al gebalanceerd), de koppelingsplaten zijn waarschijnlijk niet goed meer en hij heeft een beurt nodig...oh ja en dan is er ook nog iets met de toerentellen die op 1000 toeren blijft staan of hoger, maar niet meer eronder
Nou hier is de rugpijn gearriveerd... Fijn! Haha. heb net even naar vorige maand gekeken maar het kan best zijn dat morgen al mijn nod is. Toen werd ik 13 dagen naa mijn eerste posi ovu ongesteld en heb ik niet meer doorgetest. Als ik nu naar de eeste posi ovu kijk dan ben ik morgen 13 dagen verder.... Maar heb nu wel doorgetest en de dag erna was ie mega posi. Dus of mijn lf is maar 11 dagen waar ik dan nu pas achter kom... Of toch gewoon 12 en heb vorige. Maand mijn echte piek net gemist. Snappen jullie het nog?? Haha. Nouja, misschien morgen al een ongi dus. Jullie horen het sowieso! Haha.
Hey meiden, ik moet jullie teleurstellen ben net ongesteld geworden zoals eigenlijk al verwacht. En dat bewijst maar weer eens dat je niks zeker weet voordat je test maar wel lekker weer een normale cyclus van 27 dagen dus dat vind ik al heel positief. Op naar een nieuwe ronde, nieuwe kansen. Ei op dag 11, ongi op dag 27 dus een lf van 16 dagen en dat klopt dan weer wel. Ben zelf niet eens teleurgesteld, de kans was ook zo klein.
Heerlijk die positiviteit igor!! Houd dat vast ! Jammer van die ongi natuurlijk maar goed gelukkig weer n regelmatige cyclus!op naar de volg ronde!
ohhh Igor! Neeee mijn voorspelling valt in duigen Maar er is nog een kans als je ei op dag 11 komt! Haha dan is je ei op 31 maart nl Neehoor meid, gelukkig ben je niet zo teleurgesteld en zie je het positief in!! En inderdaad we duimen door voor Paula ondanks de rugpijn en migraine! Tot het bittere eind
Hè igor, balen zeg! Goed dat je zelf positief onder blijft! Zo zie je maar dat die ovu testen niks zeggen als ze voor nod posi zijn!!! K u t dingen, Wrom geven ze dan posi aan, raar he! En mijn ongi is dus niet doorgezet?!! Snap er steeds minder van!
he Ajlaa wat gek zeg! Misschien nu pas een innesteling met bijbehorende bloeding en over een paar dagen wel een posi test? Ik hoop erop voor je En inderdaad die positieve ovutesten van Igor blijven zo wel een mysterie.. Piekt je lh nog een keer vlak voor je ongi word?
Igor, neeeeeeee! wat jammer. Ik vind het heel fijn voor je daat je er toch zo positief onder bent maar kreeg vandaag toch stiekum hoop voor je. Op naar een volgende ronde en deze keer moet het gewoon lukken toch? ajlaa, jouw lichaam is ook wat van slag geloof ik, wat vreemd. Als het morgen nog niet doorzet dan misschien even afwachten en nog eens testen?? hier de hele avond al rugpijn... Wel was mn temp na het avondeten (zegt helemaal niks ik weet het maar heb er wel een patroon in gevonden inmiddels) hoger dan ooit, 37,7! Ik vergeet dat maar snel maar ben wel benieuwd naar mn temp morgenvroeg en of mn patroon blijft kloppen. Zal wel niet haha Ik was net bij mijn moeder en die dacht aan mijn ogen te kunnen zien dat ik zwanger was. Ze glanzen dan meer of zo??? Ze had er alleen geen erg in dat ik lenzen draag haha, dus misschien weer een theorie om zeep geholpen!
Helaas! Mijn temp is helemaal gezakt dus de ongi is er bijna. Op naar ronde 8! Pfff... Nouja, het zij zo. Had het al verwacht dus het is meer een bevestiging als een teleurstelling. igor, we zitten weer bijna gelijk .
Aaaah Paula, nee toch! Hoeveel heb je vanochtend gemeten dan? Ik ben dus toch nog niet ongesteld geworden! Vanochtend was temp weer gestegen tov gisteren met 0.4 (36.2), en had ook een beetje vage pijn aan buik en tussen mn benen zeg maar, haha, maar duurde kort!! 15 min of zo! Niet te geloven meer he!
Huh? Aljaa, wat gebeurd er allemaal bij jou??? Haha. Je temp weer met 0,4 omhoog.... Zou het dan toch kunnen dat je hcg wat laat omhoog gegaan is dan? Ik doe maar een gok he. hier is mn temp gedaald naar 36,9. Mijn ongi temp is 36,8 dus ik verwacht het elk moment of morgen. Jammer maar helaas. Volgende ronde gaan we weer ons best doen en ik ga me nu vooral verheugen op ons hondje die we over 3wk mogen gaan halen. Ik voel me toch teleurgesteld maarja... Ronde 8! Daar zit ook niemand op te wachten natuurlijk...
Igor: he balen! :x. Gelukkig heb je er zelf wat vrede mee. Paula: wacht je je ongi af of ga je nog wel een test doen? Ajlaa: spannend! Hoop dat de test nog veranderd van wit naar gekleurd. Wij zijn vanmorgen voor de eerste echo geweest. Ben weer helemaal gerustgesteld . Het hartje was duidelijk te zien en klopte goed. Het is ongeveer 0.96cm. groot. Volgens de arts was ik nu pas 7 weken. Haha dus ik doe week 7 2x. Dvd meegekregen met filmpjes en 4 foto's!
Ik snap je teleurstelling meid! Gelukkig komt jullie hondje over 3 weken, heb je idd iets waar je naar uit kan kijken!!!