Haha, ja leuk he. Hier vindt Damien Muis en Woezel en Pip het leukst. Dat zijn de eenvoudigste tekeningen namelijk. Sesamstraat vindt hij alleen de liedjes gezongen door Bert, Ernie, Elmo, Grover, enz leuk van. O, hier juist een giller als hij superenthousiast is! Het gebrabbel wordt steeds duidelijker. Ik heb het vermoeden dat zijn eerste woordje papa zal zijn. Veel papababa nl.
@Nieky ik geef ook potjes hoor gister heeft hij voor het eerst met ons mee gegeten en dat vond hij wel wat @tv kijken als ik voor het beeld ga staan verdraaid hij bijna ze nek om nog iets tekunnen zien
Mijn schoonmoeder heeft nog een autostoel op zolder staan, die had vandaag al zoiets van 'die kan ik wel vast van zolder halen...' Marit heeft langzaamaan ook niet meer zo'n zin in de mc. Ze werkt zich niet omhoog zoals Maud dat deed om alles maar goed te kunnen zien, maar ze protesteert de laatste weken hevig als we haar erin zetten Dus binnenkort gaat ook zij in de autostoel. Maar had tegen m'n schoonmoeder maar gezegd dat ze beter even kan wachten tot wij een nieuwe stoel voor Maud hebben (daar gaan we nu een groep 2 stoel voor kopen en dan kan Marit in haar 'oude' stoel). Zie het al voor me dat ze bij m'n sm al fijn in de autostoel kan zitten en wij haar dan weer in de mc moeten zien te krijgen... Gaan we dus maar niet doen Ja, brokjes... als het eten niet helemaal glad is (de groenten dan, fruit is ook bij Marit geen probleem) eet ze er echt duidelijk minder van. Vaak gaat ze er ook nog wat van kokhalzen. Maar ik merk de laatste week gelukkig wel vooruitgang, het gaat nu al duidelijk beter dan een paar weken terug
Ik was vorige week met mijn schoonmoeder en de meisjes boodschappen gaan doen en oma had ons getrakteerd op een milkshake. Bij Marit ging het er ook zonder moeite in Ze was echt verontwaardigd als we zelf weer even gingen drinken haha Het is dat ze zondag in bed lag, anders had ze ook wel wat van ons ijsje gehad... Als wij pasta ofzo eten, dan krijgt zij daar ook wel gewoon zo wat van. Aardappeltjes (als ze niet gekruid zijn) ook.
Dat zou mooi zijn Ga morgen kijken voor een nieuwe autostoel voor Maud (iemand hier had verteld dat die nu voor 99,- in de aanbieding is ) maar als ze die niet meer hebben, zou ik dan volgende week kunnen kijken
Ik heb Maud destijds omgezet in de autostoel, toen ze echt duidelijk steeds naar voren ging leunen, om maar naar buiten te kunnen kijken, maar dat was geheel een eigen beslissing en niet gebaseerd op adviezen of iets Heb me daar ook nooit in verdiept, dus geen idee of daar richtlijnen voor zijn... Enige die ik ken zijn gewicht en als ze met hoofdje er boven uit steken... Maritje wordt ook groot gebracht met potjes, je bent dus niet de enige Soms krijgt ze ook wel vers, maar dat moet dan net zo uitkomen. Ze eet meestal wat eerder dan wij, daarom vind ik een potje dan wel zo handig Als ze nog wakker is als wij gaan eten, krijgt ze dan vaak wel nog een paar hapjes van ons, maar dat is toch nooit veel en meer dat ze er dan gewoon gezellig ook bij kan zitten. Wij eten meestal ook pas tussen 6 en half 7 (m'n man is pas rond kwart voor 6 thuis en hij is degene die kookt bij ons...) en dat is voor Marit meestal gewoon te laat. Als ze zou moeten wachten tot dan met eten, is ze daar te moe voor en eet ze daarom maar weinig. Dan maar wat eerder uit een potje
Hier is het eerder de grote zus die we constant kunnen vertellen dat ze haar volumeknopje wel wat naar beneden mag bijstellen... Marit kan ook aardig wat decibellen produceren als het haar niet zint, maar over het algemeen valt het wel mee gelukkig.
Vervelend dat jullie allebei niet lekker zijn Beterschap! Groot gelijk dat je Xavi dan naar de crèche gebracht hebt. Balen dat hij steeds wakker wordt 's nachts en dan alleen maar wil eten. Zou ook niet weten hoe je dat kan doorbreken... Het zal vast een fase zijn, of dat hij niet wil eten vanwege tandjes ofzo, maar voor nu is het gewoon heel vervelend.
@Potjes: hier wissel ik af. Ik probeer zoveel mogelijk vers te geven, maar als ik juist geen meer heb, of niet de tijd om het vers te maken, is het ook een potje. M'n dochter is groot geworden van potjes. Die wou absoluut geen vers. groenten en fruit niet.
@ Potjes: Hier nog niet vaak gehad, al smult Mare er net zo van. Ik vind het heel leuk om te koken/bakken ook voor Mare maar ik heb er lang niet altijd tijd voor. Maak dus vaak een heel stel ''baby menu's"' vooruit en vries dat in. Mare eet geen vlees of vis en dan is de keuze in potjes ook maar heel beperkt. Als het zo uitkomt eet ze met ons mee, maar vaak is dat te laat voor haar en dan krijg ze dus haar eigen variant.
ja, ik maak ook een deel babyvoeding op voorhand klaar en vries ze dan in porties in. Vind ik heel handig. Hoe komt dat Mare geen vlees of vis eet?
Omdat wij dat ook niet doen. Dus zodoende dat ik ook het meeste zelf maak, dan weet ik zeker dat ze niets tekort komt.
ik geef sam ook potjes, hij krijgt nu die van 8 maanden in het begin moest wel wennen aan de stukje maar het gaat nu goed. @funkie beterschap!
Zo eerst even snel koken. Maar wat betreft de autostoeltjes: ze zit al in de volgende stap daarvan. De maxi cosi voor 0-9 maanden vond ze al tijden niets meer. Vaak zeuren en haarzelf omhoog duwen. En nu zit ze veel lekkerder en kijkt leuk naar buiten. Ze vindt het super! Oh en eten: ik kook het zelf en vries het in. Niet dat het nu uit maakt nu ze weer slecht eet, ze wilt er niet veel van. Maar ja, ze wilt van niets echt goed eten
pff ik ga morgen maar effe naar de babydump, 2 stoelen halen. Dan kan jesper door naar de grote stoel en Sanne uit de maxicosi. Ze hing net gewoon aan de gordels.... Oeps
Alle, blij te horen dat er al zoveel kindjes in een autostoel zitten. Ik had dit weekend soep gemaakt en ingevroren in van die Avent potje: allebei zijn ze opengegaan in de vriezer... Dus vanaf nu alleen nog maar echt diepvriesdoosjes. Vind het wel jammer, want dacht dat ze daarvoor ook diende?
Zonde! Hier heb ik hele voordelige diepvriesdoosjes bij de blokker(hebben ze die in België ook?) gehaald. Precies de juiste maat en je kunt ze opeenstapelen, vind ik erg handig.
Nijntje, de potjes moet je niet zo vol doen dan. Eten zet nl uit als je het invriest. Vandaag heeft Damien weer wat met ons meegegeten. Gaan we meer doen! Hij krijgt eerst zijn eigen eten (versgemaakt/ingevroren) en dan blijft hij aan tafel als wij eten. Vandaag heeft hij wat pasta en wat kleine stukjes zalm op. Zo kan hij wennen aan stukjes én nieuwe smaken. De laatste tijd heeft Damien 's avonds zoveel energie. Is tijgerend heel het huis aan het verkennen, op onze schoten aan het klauteren, aan het wippen in zijn wipstoel, schateren en flink geluid maken. Rond half 8 wordt hij ineens moe. Op het aankleedkussen en in zijn bed gaat hij verder met springen. Doen we het licht uit, dan is hij binnen no time stil. Zo lief allemaal.
Funkie beterschap! Nijntje, aventpotjes moet je heel stevig dichtdraaien en inderdaad niet te vol doen. Dan zijn ze prima! Heb ze ook vaak voor mn melk gebruikt om in te vriezen en dat ging ook goed. Eten krijgt Stijn vaak vers. Eten wel laat, vaak rond 18.30 uur maar hij weet niet beter. Maar heb wel altijd wat in de vriezer staan voorals wij iets eten wat hij niet mag. Ook maak ik altijd spaghetti saus voor hem en vries daarvan wat in zodat hij toch spaghetti met ons kan mee eten. Mc gaat hier nog prima dus dat laat ik maar even zo. Heb hier wel al een mc priori en tobi klaar staan voorals hij de mc niet meer wil. Vanmiddag voor het eerst even gefietst, meneer vond het geweldig! Hele tijd gillen en lachen van plezier. Gaan vrijdag zelf kijken voor een fietsstoeltje, hoop dat het op mn eigen fiets past zodat we het weekend kunnen fietsen. Anders moet ik alsnog een mamafiets kopen wat weer langer duurt. Zit er ook niet op te wachten, kan het geld straks hard gebruiken voor de verhuizing. Dus ik duim echt dat het gaat lukken op mn eigen fietsje!
Ja dat het uitzet weet ik wel Maar de potjes van 220cc had ik met 200cc gevuld en stevig dichtgedraaid. Maar met de gekende gevolgen. Met andere doosjes of potjes heb ik dat nog niet aan de hand gehad. En dat klauteren: hier heeft er eentje gisterenavond een kwartier aan een stuk van mijn schoot naar m'n man z'n schoot gekropen, erop klauteren en weer terug En plezier dat hij had! Echt zo leuk! En als hij z'n fles drinkt, is het precies of hij nog zo eventjes een extra energie boost krijgt om dan een kwartier later uitgeteld in z'n bedje te liggen Vannacht even een huilbui, wilde hem even laten huilen voor 5 min, maar ben in slaap gesukkeld... Weet dus niet hoe lang hij gehuild heeft, maar het ging toen al over in zeuren. En vanmorgen, voor de allereerste keer, huilde hij niet toen hij wakker werd! Was aan't brabbelen, zat kaarsrecht in z'n bedje en was volop aan't lachen. En dat met een prachtige zonsopgang, wat kan het leven toch mooi zijn! @ cin: Wij eten ook zo laat momenteel. Manlief is niet voor 18u van het werk en dan moet ik nog aan het eten beginnen als ik thuis kom. Als hij voor mij is, dan begint hij al aan't eten. Spaghettisaus voor Stijn, maak je die met verse tomaten? Ik heb een keertje verse tomaat (zonder pitjes en schil) met aardappel, courgette en wortel gegeven, maar toen heeft hij maar 2 lepeltjes willen eten... Pasta geef ik hem soms ook uit het vuistje. De groente gaat hier nog niet super, maar toch een 120-150g per keer. En brood de laatste dagen gaat ook weer beter. Misschien toch dat de brokjes aan't wennen zijn? Maar we maken de pap nu ook niet meer zo vloeibaar, dus alleen de groenten en dat pletten. @ dagdroom: Blokker kennen wij hier ook