goedemorgen allemaal, ik heb nog niet getest,dochterlief gaf me er geen kans voor,wel getempt en dat zag er niet zo goed uit.....mijn temp is gezakt van 37.3 gister naar 36.8 vandaag,en de steken die ik de afgelopen 2 dagen constant voelde zijn ook weg.... Ik wacht dus maar even mijn nod af,sorry dames.
hier vanmorgen ook temp gewoon laag... denk dat ik straks ongi wordt en baal als een stekker... Sjees neeej..... ik hoop dat het gewoon even een dipje is, kan toch?
is wel een grote dip vergeleken met gister....ik heb t gevoel dat het wel even raak is geweest maar helaas niet goed gegaan,ik voeld eme ook echt zwanger en vandaag niet meer helaas...
echt balen dat jou temp ook weer gezakt is.....hopelijk gaan we dan allebei in een volgende ronde wel naar roze toe!
tjsa...dubbel.. toch maar even een test gedaan vanmorgen... blijk toch zwanger te zijn...! Niet helemaal verwacht..maar het "risico" was daar he Ik heb absoluut ook een gevoel in mij dat zegt: "wauw ik ben zwanger". Maar we hebben natuurlijk net dat knopje omgezet om er niet voor te gaan... We hadden het nog niet helemaal afgezegd, maar uitgesteld..Maar nu ben ik dus zwanger sorry voor de dames die zo graag willen en het niet lukt.. ik ben nu zwanger en twijfel.. sorry daarvoor.. Heel dubbel.. Eigenlijk vind ik het wel super..alleen vraag ik me af of dit de juiste beslissing is. Ik weet niet of we het financieel gaan trekken (dubbele oppaskosten, luiers etc). Ik zou toch niet in de schulden willen komen... Maar we hebben het risico zelf genomen om mijn spiraal te laten verwijderen en nu ben ik dus zwanger... Moeilijk....Straks wel naar de HA. Dan kan ik mijn hart luchten.. VInd het zo moeilijk.. We hebben beiden wel een kriebel gevoel van YEAH, stoer..maar dan slaan gelijk die twijfels weer toe he... Gaan we dat allemaal wel redden Graag jullie advies en tips?
Oef meiden wat valt het wachten zwaar hè. Ik voelde zo zeker dat ik zwanger was, zo zwaar heffen m'n boobs alleen tijdens eerdere zs-en gevoelt. Inmiddels zijn ze weer gewoon formaat. Heb gelezen dat ze ook met een eisprong kunnen opzetten. Maja, voel me niet zo zwanger maar wel tijdens de eisprong geknutseld..... Dus kan alleen afwachten tot de 29e Zenuwslopend :X Grtjs. Mirri
Hm.... heel lastig voor jullie.... Wilden jullie het eerst wel? ---> Omdat je spiraal eruit is...! Ik weet niet zo goed wat ik hierop moet zeggen... Alle meiden hier (bijna) willen zoooo graag zwanger worden! En het lukt misschien niet zo gauw, en jij bent het en wilt het denkelijk niet meer? Sorry, maar ik kan je geen advies geven... Jullie moeten dit natuurlijk beslissen! Succes!
och meid toch....ik ga je toch feliciteren!gefeliciteerd! Hoop dat je straks je hart even goed luchten bij je HA! liefs
Eikie, Gefeliciteerd toch wel. Je ziet zo'n wonder valt niet te plannen. En ti's logisch dat je " cold feet" hebt. Er komt veel op jullie af nu. Probeer ook ervan te genieten. Meer tips weet ik nog niet :/
Oooow Eikie t gaat echt goedkomen allemaal. Je diepe gevoel zegt super! Het vergt wat meer planning en organisatie maar je kan vast hulp krijgen. En anders wil ik wel oppassen Succes
@Sansky; wow, mooie testen!! Kijk, die wil ik hier ook zien aanstaande zondag Proficiat!! @Eikie; lijkt me heel moeilijk om er nu zo dubbel in te staan, maar uiteindelijk vinden jullie wel weer dat gevoel waardoor jullie hadden besloten er weer voor te gaan. En mogelijk wordt het een heel gedoe met dingen regelen en financieel krap, maar uiteindelijk vindt ook dat zijn weg wel Ik hoop dat jullie er snel van kunnen genieten! Dus van mij ook toch een gefeliciteerd, ook al is het zo dubbel voor jullie. (En ik vind dat zelf overigens niet jaloersmakend ofzo; ja, tuurlijk wil ik graag zwanger worden, maar dat jij zwanger bent terwijl jullie eigenlijk hadden besloten er toch niet meer voor te willen gaan... mja, ik kan het wel begrijpen; het is een hele grote stap! )
Lieve Eikie, Allereerst geen sorry hoor,tja tis misschien voor sommige hier beetje moeilijk voorstellen,maar als ze de achtergrond van je gedachten kennen en je gevoel van onzekerheid dan snappen ze het heus wel. Allereerst wil ik je gewoon toch feliciteren met dit mooie wonder. Daarnaast,wat financien betreft zal t echt wel los lopen,wij hebben het financieel ook absoluut niet breed(beide zonder werk) maar toch redden we het,we vragen ipv kraamkadoos bv luiers en bonnen etos dat soort dingen, met de verjaardagen van ons allemaal heb ik kleertje voor Aylani gevraagd en dingen die we echt nodig hadden etc... geloof me vor ales komt een oplossing. Wat betreft hoe je je voelt,daar werk je momenteel aan met hulp,en ik denk dat het alleen maar een voordeel is dat je nu zwanger bent,want dan is de nodig hulp als je het zwaar krijgt al aanwezig...mocht het niet goed met je gaan of je hebt het gevoel ik kan het niet,dan is de hulp meteen voorhanden en wordt het gesignaleerd. Lieverd,ik weet gewoon zeker dat het je allemaal wel gaat lukken en dat je twijvel snel zal overslaan in een positief en blij gevoel,enne je hebt nog een dikke 8 maanden de tijd hoor!
Weer even een ego-post: ik ga niet voor zondag testen, heb ik besloten, ik heb geen zin in testjes turen en bepalen of het nu een vaag streepje is of niets dus nog even in spanning afwachten! Ik heb nog steeds rare steekjes in m'n buik, bij vlagen ben ik misselijk. (Net had ik bv echt flinke honger, dus ik eten... na vier happen ben ik gewoon echt misselijk Veelbelovend kwaaltje!) Dit is voor ons de 5de ronde, en nu heb ik ineens het gevoel van... hmm, dat deze spanning, dit 'is het het wel of niet?'-gevoel, dat is waar ik al járen naar toe heb geleefd. Als het nu niet raak is, dan is dat niet zo erg, dan kan ik gewoon nóg een keer door die spanning heen waar ik zo lang naartoe heb geleefd. Ik weet nog dat ik hierover fantaseerde, en nu bén ik er gewoon... Dus ik ga er ook gewoon vollop van genieten, ook als duurt het nog een ronde langer, en nog een, en nog een. We zien wel!!