De kleinste (140 bij 150). Die was voor ons groot genoeg. We hebben niet zo'n hele grote woonkamer. Hij is wel nog op te vouwen als je hem niet gebruikt, maar wel maar in 1 richting. Dus je houdt een lang smal kleed over, als je begrijpt wat ik bedoel..... Als je er eentje besteld zou ik niet een hele lichte kleur nemen. Daar zie je veel eerder vlekken op (ervaring schoonzusje). @Skatjuh: Leuke foto! Jasper stopt ook alles in zijn mond zo te zien!
@ nike, dat heb je heel goed gezien. Echt alles pakt ie vast en dan gaan zijn handen naar zijn mond toee. Hij deed dat afgelopen maandag zelfs met de hond van mijn ouders hihi.
Wow dit is echt heel leuk zeg om te zien!! Heb zitten lachen tijdens het filmpje! Oooo, wat vervelend van de waterpokken zeg! Heel veel beterschap! Aan de andere kant heeft hij het straks wel achter de rug
Wat een karaktertjes hebben onze kindjes, niet . En van de test, kan het me levendig voorstellen. Ergens diep van binnen zul je toch wel graag weer zwanger worden, alleen weet je dat het beter is van niet.
heerlijk zeg! k moest helaas gewoon werken, maar tussen de middag wel even met een paar collega's lekker de stad in geweest
Dat vroeg Gwn ook al! Het is er eentje van KidzImpulz (link). Niet goedkoop hoor maar wel heel handig!
bruine bonen met appel Een drie standen speen kan inderdaad ook voor de papfles. Ik vind het ondingen,maar het kan prima Liam krijgt meestal potjes, omdat ik vers eng vind met zijn darmen.
Meiden, even kort.... heb mezelf net goed diep in mijn rechterduim gesneden, dus zit in het verband Jeetje, dat bloedt flink.... Typen is dus nu ook even lastig, omdat ik mijn duim omhoog houd.... Dus ik ga maar douchen (niet verstandig, maar ik stink naar paard) en naar bed. Morgenavond hopelijk tijd om alles bij te lezen en van hier een update te geven! Weltrusten!
Dank je! Zal je altijd zien, beweer ik dat Liam alleen in de kinderwagen, maxicosi of bed slaapt, doet hij dit (voor het eerst in zijn leven) Net gegeten, t zit nog op zn hoofd en in zijn stoel (weer een heel potje bruine bonen met appel)