Ik las vanmorgen de krant... staat die "moeder" van 63 er in met haar gezicht en baby... En noem het naief van me... maar ik had me nog niet bedacht dat ze buiten een zaad ook een eidonor nodig heeft gehad..... Het zal best zijn dat ze zelf vindt dat ze het kind goed kan opvoeden... en ik heb echt problemen met het leeftijdfeit en dat ze zo met haar hoofd telkens de publisiteit opzoekt... Ik hoop dat mensen het een beetje vergeten zijn als het kind naar de kleuterschool gaat.... Maar dat ze gewoon echt echt echt niet zwanger kon worden van zichzelf.... ik kan me gewoon niet bedenken buiten de echoistishe motieven wat ze nou eigenlijk allemaal dacht... Ik heb echt iets van... als je een zorgdrang hebt op die leeftijd.... waarom geen hond.... Of ben ik nu heel kortzichtig?
@Gekko Ik ben het helemaal met je eens. Vind het vrij egoïstisch om een kind op te wereld te zetten terwijl je weet dat het op jonge leeftijd wees wordt. Dat kind gaat het later heel moeilijk krijgen voorspel ik, geen vader/moeder (meer) wie zijn de echte ouders (zaad/ei donor). Echt te bizar voor woorden dat dit gewoon kan... Stomme domme mensen, bedenk dan 20 jr eerder dat je een kind wilt.
********** De Glazen Bol *********** Wordt het een jongetje of een meisje? Augustus mama's Esthertie: Esthertie, Aily, Dianana, Es22, Doudou, True, bren79, Gekko, Engeltje, Miss C, Karine, Mel05,apie3 September mama's Dora: Aily, Es22, True, bren79, Esthertie, Gekko, Engeltje, Miss C, Karine, Mel05,apie3 Oktober mama's Anz87: Aily, Es22, True, bren79, Esthertie, Gekko, Engeltje, Miss C, Karine, Mel05 ,apie3 Karine: Aily, Dianana, Es22, True, bren79, Esthertie, Gekko, Engeltje, Miss C, Mel05 Aily: Aily, Dianana, Es22, Doudou, True, bren79, Esthertie, Gekko, Engeltje, Miss C, Karine, Mel05, apie3 Mothertobe: Aily, Es22, True, bren79, Esthertie, Gekko, Engeltje, Miss C, Karine, Mel05, apie3 November mama's Bonnie1: Gekko, Es22, bren79, Miss C,dianana,engeltje,apie3, Esthertie December mama's truelove4ever: bren79, Gekko, apie3, Mel05, dianana, Esthertie
Tja, en dan zijn er genoeg mensen die geen kinderen KUNNEN krijgen. En mevrouw regelt een eitje en een zaadje en heeft een kind op de wereld. Schandalig dat dit kan!
Dus ik ben niet kortzichtig dat ik het werkelijk belachelijk vindt.... Ik bedoel.. ik zag die kop in de krant, en drie woorden verder dacht ik aan iedereen hier..... Ik dacht gelijk... dat mens is volgens mij gewoon gestoord.... maar goed.... Ik ben bij de stort geweest!! Ik denk dat ik uiteindelijk nog maar twee keer hoef te gaan.... Maar nu kon ik even niets meer vinden dat mee zou kunnen gaan... dat vindt ik dan waarschijnlijk vrijdag of zaterdag.. zo gaat dat altijd
Hahahaha... ja.... keek net in de tuin... zie ik een overleden plantenbak staan..... hmm die had meegekunt... en boven staat een balk die ik dus echt altijd over het hoodt zie als ik naar de stort ga... maar de rest van de tijd stoot ik hem om en roep ik.... jij gaat naar de stort!! en raadt eens.... dit is al de vierde keer dat ik hem vergeten ben.... gisteren alles verzameld.... ook in de kamer waar dat ding staat.... en dan dans je er omheen... morgen... ik wet het zeker.. stoot ik dat ding weer om... maar dan zaag ik hem in stukjes en gaat ie in een doos!!
goede avond chica`s iedereen een leuke dag gehad? ik ben ff wezen shopen 2 jurkjes gehaald en een legging en lekker in de zon gegeten en gekookt we hebben lekker shoarma met friet op lekkerrrrrrrrrrrrr morgen komt nousje weer voor het weekend. ze is al weer vrij vrijdag ik ga terug naar school jemig wat een vrij en vakantie`s hebben die kids hihihihihi