Ja Femmy, misschien toch eens een lactosetest laten doen? ooohh een alien in de buik zoals in 'the astronauts wife' maar dan was ie wel geproduceerd door johnny depp!!!! Daarstraks bij m'n zus een aflevering van x-files gekeken waar mulder 'gek' is en scully een ruimteschip vindt met teksten van koran, bijbel ed op... helemaal in het thema
wat houdt zo'n test precies in? ze hebben in het begin wel allerlei testen gedaan?! ja sjonnieeee goeie smaak! of orlando bloom zou het als alien ook goed doen hoor! was dat trouwens niet in de film 'alien' of ook in die film?. klinkt nog wel bekend die aflevering, leuk! keek ik vroeger altijd samen met mijn zus!
Ja ik ook heb een tweelingszus en we zijn erg close!!! Toen ze bij de eerste 3 weken te vroeg en bij haar tweeling (jaja) 8 weken te vroeg beviel voelde ik telkens aan dat het zover was en zij voelde bij mij ook dat het slecht ging (droomde van een man die mij kwam halen) toen ik op intensieve belandde met bloedingen... Raar he... Lactosetest is dat je een drankje opdrinkt en dan moet je gedurende 4 uur om de 15min in een zakje blazen met een rietje en dan kunnen ze dat zien... ik vreesde al dat ik ziek of zo ging worden maar niet dus, tis 'veilig'
wat leuk een tweelingzus! blijf dat altijd bijzonder vinden, ik scheel 7 jaar met mijn zus niet raar maar alleen maar 'mooi' zulke verhalen vind ik, ja van die man is dan weer wat enger, is het wel goed afgelopen met je toen?. ik heb ook een aantal keer aparte dromen gehad, ik droomde ooit dat ik met een vriendin over haar favoriete vakantie-eiland vloog, ik had echt nog nooit over haar gedroomd, vertelde die droom toen die dag nog aan een andere vriendin en die avond hoorde ik dat de vriendin waar ik over had gedroomd die nacht was overleden.. aha ok ja misschien ook eens zo'n test doen alhoewel ik er een hele tijd geen last van heb gehad, en nu is het ook alweer bijna weg.
Ja ook best raar zeg die droom van je! Ja, ik ben 10 dagen na de keizersnede heel erg hevig beginne bloeden (had net nachtvoeding gegeven en viel terug in slaap met dochtertje bij ons) het liep er gewoon uit!!! met laatste krachten 112 gebeld terwijl man dochter beneden brengen was, kleding aantrekken en mijn ouders gebeld... het heeft héél weinig gescheeld of ik was er niet meer, ze weten nog altijd niet wat het veroorzaakt heeft, heb curretage en 2 operaties gehad, 2 bloedtransfusies en ontelbaar veel plasma, het zouden gescheurde aders geweest zijn (misschien) hadden ze nog nooit meegemaakt in het ziekenhuis!!! 8 dagen ziekenhuis gehad, maar uiteindelijk kom je er sterker en hechter uit en ik probeer en niet meer over na te denken, ik geniet elke dag van mijn prachtige dochter ♥ maar het is wel raar dat mijn tante (de nacht ervoor) en mijn zus waar ik beiden erg close mee ben hebben gedroomd over een man die mij kwam 'halen' en zij wilden hem verjagen... ook mijn neefje (zoontje zus) zei vanaf het moment dat ik zwanger was dat de baby uit mijn buik zou scheuren -hij is 6 nooit een bevalling gezien- en niet zoals bij zijn mama, en daarna zou ik doodbloeden, daarom haatte hij de baby... na al het bovenstaande kwam hij de kamer binnen en voor het eerst kwam hij bij de baby staan en aaide haar, daarvoor was hij boos... als je het vraagt zegt hij dat zijn 'vriend' dat zei maar nu wast gedaan en is hij beste vriendjes met haar! HEEL FREAKY... en ik hoop dat zijn 'vriend' gelijk heeft dat het gedaan is hoor!!!
jeetje wat heftig zeg! gelukkig gaat alles goed nu! ja dat is een enge gedachte maar het feit dat ze beiden die man weg stuurden zegt wel genoeg! fijn en bijzonder dat ze dat allebei gedaan hebben! maar ze wisten na die operaties dus nog niet zeker of het gescheurden aders waren?
Nee... we zullen het nooit echt weten vrees ik! En er stonden genoeg dokters aan mijn bed haar... het bloeden duurde 3 dagen met pieken van zo'n 6 uur (200-300ml per kwartier) en toen 36 uur zonder stoppen dus wel heftig jan maar gelukkig ist voorbij!!! Nu geniet ik van elkedag met mijn gezin oh ja en zus en tante durfden die droom dus niet vertellen, is pas later dat ze het toegaven!
ja iedere dag het beste eruit halen is zeker het belangrijkste! ik had een paar dagen geleden een folder in de bus over het onderwerp waar we het hier over hadden gehad, 2012 en alle voorspellingen eromheen! ik dacht dat heeft mijn pa in de bus gedaan omdat ik het er met hem over gehad had maar hij zei van niet, was wel een christelijke folder (dus ook niet echt wat voor hem) maar ik vond het wel toevallig! of heeft iedereen die folder gehad?
hoi jongens, ik ben er weer!!. ff een paar daagjes niet geweest. die aardbeving in amerika is gelukkig niet uitgekomen! hij komt natuurlijk wel een keer, maar de voorspelling is in ieder geval niet uitgekomen! supermaan hebben we ook met zijn allen overleefd!!, whoe haa!! ik las dat iemand vroeg hoe het kwam dat de maya's zo snel uitgestorven zijn. daar heb ik wel iets over gelezen en waarschijnlijk zijn het meerdere factoren. het gegeven dat ze maar een kleine populatie hadden , als daar dan een ziekte uitbreekt dan is dat rampzalig. daarbij zijn ze waarschijnlijk slachtoffer geworden van hun eigen ontwikkelingen, hoe en wat precies weet ik niet meer, maar als je het googeld kom je het tegen. zover ik weet voor de hand liggende dingen. om op de folder terug te komen, ik heb hem niet gehad, meestal als ik dat soort folders krijg is het van de jehovagetuigen en belanden ze hier in de prullenbak, ik blader erdoor heen en weg ermee! prima als iemand wel jehova is hoor, daar ben ik niet op tegen, voordat ik iemand tegen zijn schenen schop, maar het is niet iets voor mij. groetjes joyce
nou DIE aarbeving nog niet maar wel 1 van 4.5 op de schaal van richter in de gulf of california kreta ook een 4.5 vandaag ,en ook een aardbeving van 7.0 in Myanmar(azie) dusssssssss ja zo heel blij zou ik maar nog niet zijn die folder heb ik hier nog niet gehad hahaha(wel grappig)
o, nee, dat klinkt allemaal niet goed. heb ook nog geen nieuws gezien vandaag, of is het ook niet op het journaal geweest. buiten dat het verschrikkelijk is voor de mensen die getroffen zijn, is dit eigenlijk extreem veel activiteit of is dit eigenlijk normaal voor onze planeet? gewoon ff nieuwsgierig! groetjes joyce
goeienavond! dus het is wel flink aan het rommelen, zal me niks verbazen dat er binnenkort weer zo'n grote aardbeving komt al is 7 toch ook al hoog?! ja die jehova's... ik weet het niet of die folder van hun is, of misschien leest er een jehova mee die bij mij in de buurt woont en hem in de bus heeft gedaan (goeie fantasie he) want ik weet niet of hun daarmee bezig zijn (al die voorspellingen), meer het zieltjes winnen en tja wie weet via deze folder maar helaas bij mij werkt het niet! heul lang geleden had ik een dag vrij want de loodgieter zou komen voor iets, word er beneden gebeld, ik doe open want ik verwachtte alleen die vent, staat hij voor de deur in pak maar wel met een koffertje dus ik dacht al daar is hij (en dat zei ik ook zoiets in die trant van hallo kom binnen), alleen vond ik het natuurlijk wel raar dat hij in pak was en die vent ook helemaal 'wat leuk u verwachtte mij al, dus nu gaan we over jezus praten' ehhh neee ik dacht dat u de loodgieter was.
whoehahahahahahahaha lolllllllllllllll hahahaha dat had mij ook kunnen gebeuren lol zo ging ik eens een x s'nachts in mijn nakie naar beneden want de kat wilde naar buiten,dus ik dacht och ff snel ziet me toch niemand....wat denk je maak ik de deur open sta ik oog in oog met de krantejongen hahahahaha nou ik wist niet hoe snel ik de deur dicht moest maken,volgens mij hing de kat er nog half tussen hahahaha sorry was ff offtopic hihih
Ja folder komt me bekend, niet zelf gehad, maar lijkt jehova-achtig! Mijn man's collega is jehova, zal hem eens doen vragen die hebben ook een andere jaartelling dacht ik niet? Hahaha leuk hoor, dat naakt de kat uitlaten!!!