@ Laetitia, Heleeno: Welkom en gefeliciteerd! @Patriesjuh: Gefeliciteerd met de mooie echo? Hadden jullie het verwacht een tweeling? @Aloha: Ik heb er geen woorden voor, heel veel sterkte de komende tijd en ik hoop dat je lichaam het inderdaad zelf kan oplossen. Geef het een goed plekje Ik schrijf zo weer verder!
wat leuk om al die echo voorbij te zien komen. Iedereen gefeliciteerd!!!! Ik begin me nu wel een beetje zorgen te gaan maken. Heb eigenlijk helemaal geen zwangerschapskwaaltjes. Niet misselijk, geen steken in mijn buik, pijnlijke borsten enz... Gelukkig dinsdag naar de VK kan ik het in ieder geval even bespreken.... Hopelijk kan ik dan ook eerder een echo krijgen.
Hallo allemaal. Ik heb vanmorgen weer gewerkt. Vorige week woensdag had ik voor het laatst gewerkt en toen werd ik ziek. Griep is over, alleen nog veel hoesten. Ik moest invallen in groep 3,4,5. Het waren maar 16 kinderen. Erg leuke groep. Het is wel veel georganiseer 3 groepen, maar ze zijn het zelf gelukkig gewend. Ik ben meestal tussen 4 en 5 wakker en moet dan naar de wc. Heb nu alleen last van mn rechterzij. Wat betreft het hardlopen. Als je gewoon een goede conditie hebt dan kan het gewoon. Maar je moet niet buiten adem raken. Ik heb al een tijd niet meer hardgelopen. Ik zou er eigenlijk in januari weer mee beginnen, maar door de vele verkoudheden is het er niet van gekomen. Nu ga ik er ook niet meer aan beginnen. Ik zit er aan te denken om 1x per week te gaan zwemmen, verder doe ik aan stijldansen 1x per week. En ik fiets regelmatig naar het werk. Dus op zich genoeg beweging.
Meiden ik wil ff een beetje aparte vraag stellen... Ik heb de hele dag een beetje een 'nattige doos', vanwege de afscheiding... Hij voelt heel zacht en nat. (ik zei toch, beetje aparte vraag!!!) Klopt dat nou wel?? Het moet nu toch ondoordringbaar worden daar ofzo?? Ik kan me dat ook helemaal niet meer herinneren van mn eerste twee zwangerschappen!! Wie van jullie herkent dit?? (oh jee als ik nu maar niet uit t forum wordt gekickt in verband met het stellen van rare vragen!!!)
nou.. ik heb vanavond een second opinion bij de verloskundige.. kwart voor 7.. ik vertrouw het ziekenhuis niet.. wellicht tegen beter weten in.. of wellicht vanwege mijn eigen ontkenning van alles.. maar een 2e mening over hoe en wat lijkt mij nooit verkeerd al is het maar om het beste te doen voor mijn gedachten enz. ik reken nergens op alleen op iets meer voorlichting en wat te verwachten enz enz in het ziekenhuis was er geen tijd voor vragen en werd er maar zo kort en snel gekeken dat ik er niets van geloof. verloskundige gaat kijken met een echo mocht er iets zichtbaar zijn waar ik niet vanuit ga maar wellicht wel.. wie weet.. in elk geval nemen ze daar de tijd voor me en zijn ze daar menselijker. word vervolgd
@Aloha: Sterkte vanavond dan! Moet erg zwaar zijn lijkt mij. @Quinnygirl: knuffel! @Babywens: ik heb eigenlijk ook alleen maar steken rechts, vandaag vk en niets abnormaals aan de hand! @Pasopikschop, Mamasince2010: Gefeliciteerd en welkom @NourElHouda: Dat jij dat zure binnen kan houden, als ik iets zuurs eet ben ik daarna meteen misselijk... @Marieke: Mooie echo
Nou weer even iets over mij nu ik bijgelezen ben. Vanochtend de 1e echo gehad, alles goed! Ben nu 9 weken precies (dus onderschrift aangepast), 28 oktober nu uitgerekende datum maar ik blijf lekker hier! En het hartje klopte natuurlijk Ben helemaal blij! De vmk heeft er toch ingehakt (ondanks dat andere meiden natuurlijk vele malen erger hebben meegemaakt). Tot de echo kon ik me nog niet echt blij voelen, eerst zien dan geloven. Heb nu echt het gevoel dat het goed is en dat we vooruit kunnen kijken ! Heb dan ook meteen maar 2 zwangerschapsbroeken besteld Ik zal een foto van de echo z.s.m. plaatsen.
Hoi dames, Even snel berichtje; @Aloha: veel succes vanavond,vind het goed van je dat je jouw gevoel volgt! Hier even een dip:ben blij met m'n zwangerschap en dat alles goed is, maar heb soms echt paniekaanvallen omdat in 1x mijn leven op de kop staat. Ook is vriendlief 2weken weg.. Alles bij mekaar even minder, vanmiddag bij huisarts geweest voor n gesprek; moet rustig stapje voor stapje gaan beseffen dat het ECHT waar is en dat ik niet altijd een roze wolk hoef te hebben!! Sorry voor egobericht, maar ben benieuwd of iemand dit herkent?? Grtjes
Ik zou vanadag beginnen met MvM, maar de flessen stonden er net om 17.30u nog niet! Dus ik keek uit het raam... Zag ik de blauwe flessen bij de buurvrouw (60+) in de tuin staan!! Dus ik incognito naar buiten .... Gauw in een grote boodschappentas stoppen en weer naar binnen...
Ik heb de laatste dagen echt hele droge handen en dan met name mn vingertoppen. Lijkt ook net of ik heel lang met mn handen in het water heb gezeten, heb van die oma vingers.
@ Hermoek hahaha is dat even lachen hahaha woensdag komt mvm bij mij langs. Nu lekker een weekeinde met mn man en zijn kinderen ! Heerlijk genieten. Mijn man heeft 2 kinderen uit eerder huwelijk, zijn echt super leuke lieve en gezellige kids en ben altijd blij als ze er weer zijn ( zijn bijna 8 en 10 jaar ) we gaan ze straks het goede nieuws vertellen !!! Spannend ! De oudste is een meid en zei een tijdje geleden al, als jij ook nog een baby krijgt , dan ben ik vast oud genoeg om alleen op de fiets naar jullie toe te komen en dan mag ik vast wel de fles geven toch... lief he
ik begrijp je hoor !!! mijn man is veel in het buitenland ( 6 MAANDEN PER JAAR) en mijn schoonouders willen straks heel graag 1 keer per week oppassen op de kleine ! dat is natuurlijk geweldig, maar ze wonen een uur bij ons vandaan... of ik de kleine dan de avond ervoor al kom brrengen voor ook een nachtje... ik begon gelijk te janken ( hormonen hahaha) en wist even niet wat ik zeggen moest.. elke weer n kleine straks een nachtje missen... raakte bijna in paniek !! maar na een nachtje ( niet zo goed slapen)) zijn mn hormonen weer een beetje op rust elke dag een klein beetje nadenken over alles wat er veranderen gaat en dan komt het goed !!
Ooh zo herkenbaar! Wij wouden zo graag kinderen, en zijn nu direct zwanger geworden, echt geweldig natuurlijk! Maar nu slaat de paniek bij mij toch wel vaak toe hoor, van oh dan zijn we niet meer met zn tweetjes en allemaal van dat soort dingen. En inderdaad je leven op zn kop staat! Dus heel herkenbaar, het is natuurlijk ook niet zomaar iets