helaas... vanochtend echt knal ongesteld. Vandaag ook echt hele dag heel erg kramp, heb ik normaal eigenlijk nooit zo. Maar ergens ben ik er ook wel weer blij mee. De laatste paar keer was ik zo weinig ongesteld, dat ik me er een beetje zorgen om ging maken. Vind het wel een lekker idee dat alles weer goed wordt schoongemaakt en er een fris nieuw bedje klaar komt te liggen voor de nieuwe maand. @ladyzorra: dat het vorig jaar op 2 mei slecht weer was, is echt een uitzondering. Vascaman is dan nl ook jarig en op zijn verjaardag had het op 1x (toen waren wij net niet in nederland!) nog nooit geregend! Dus dat zegt wat. Wel grappig, wij hadden 2 jaar geleden ook een bruiloft (niet onze dus) en was inderdaad een prachtige dag! Komen goede dingen voort uit 2 mei, denk dat we dat allemaal wel eens zijn. nou, ik ga nog even gezellig met vascaman tv kijken. Hij is eindelijk beter genoeg om gezellig te zijn en nog ziek genoeg om thuis te zijn, de ideale combinatie!
hier trouwens ook een heel asportief typje... heb paar jaar geleden wel perioden gehad dat ik braaf fitnessde, maar het blijft toch een "moeten" voor mij. En als er dan ff de klad in komt, is het weer snel bekeken. Voorlopig hoef ik weer ff niet van mijzelf, heerlijk.
Wat leuk! Vascaman ook jarig op 2 mei! En wat een goed bericht dat het eigenlijk altijd mooi weer is. Ik ben ook altijd heel weinig ongi, dacht eerst dat het DE reden was, maar heb het nu aan meerde gyns gevraagd en eergister ook aan de ivf arts en iedereen zegt: lekker toch! Dus maak je daar maar geen zorgen over!! Wel balen natuurlijk......
Vasca, balen van je ongi... FF snel verder want moet zo weg. Morgen hebben we de terugplaatsing.We hebben dus iig minstens 2 bevruchtingen want ze kijken nu nog even 1 dagje aan welke de beste is. Morgen hoor ik meer. Tp is om 14.30 uur!
Joepie de poepie!!!!!! Jullie gaan voor een heel mooi 8-cellig toppertje!!! (dat is de beste volgens de ivf arts die ik gesproken heb, die plaatsen ze het liefste terug!)
Echt spannend susan! Ik hoop voor jullie dat het net zo'n succes wordt als met Sophie. Dat jullie het kunnen (en hoe!) is in elk geval bewezen @ladyzorra: bedankt voor de geruststelling, vind ik fijn om te horen. Ik maakte me er dus ook zorgen over (was de reden dat we in eerste instantie naar de dokter gingen al na 6 maanden). Heb het ook gevraagd bij de intake, maar ze wuifde het een beetje weg inderdaad, maar ik twijfelde wel of dat dan echt niet uitmaakte. Fijn te horen dat het bij jou ook zo is en het is bij jullie ook gelukt! Ook heb ik ff opgelet en ik ben wel altijd de 1e dag heel erg ongesteld. Misschien is het daarom bij mij dus snel klaar. Hoop het maar, het is inderdaad op zich wel lekker. 2 dagen tampons en dan is het weer klaar Ik ben al weer een beetje over het balen van de ongi heen. Verheug me vreemd genoeg op het bloedprikken maandag, toch weer een stapje in de goede richting. Weet iemand trouwens of het klopt dat je op maandag niet kan inleveren? Vascaman moet dinsdag pakket b (lekker thuis) inleveren, maar aangezien ik maandag toch moet voor bloed, leek het ons handig dat te combineren. Maar op het papier staat di t/m do. Is op zich ook geen probleem natuurlijk.
Vasca, heerlijk maar 2 dgn ongi!!! Jaloers!!! Ik heb juist 4 of 5 dgn lang een beetje bloedverlies met alleen de eerste wat meer rood... Ik weet trouwens niet van het zaad! Dat moet toch ingepland staan dacht ik?? Kleintje, thanx voor je berichtje!
Meiden, vd 15 eicellen waren ze allen bruikbaar. Alle 15 geïnjecteerd middels icsi. 13 (!!!) zijn daarvan bevrucht. We hebben een 8-cellige teruggekregen met kwaliteit 1, waarvan ook alle cellen afzonderlijk ook score 1 hebben gekregen. Een super topper dus!! Ter vergelijking, Sophie was ook 8-cellig en een hoge kwaliteit 2.
Susan: sorry voor de late reactie, we hebben al 2 nachten op de HAP gezeten.... Dit moet gewoon een heel mooi broertje of zusje voor Sophie worden. Succes met de wachtweken en ik duim!!!