@quschke heej dat ga ik eens proberen koffie erdoor? gewoon dan koffie zetten of dat poeder? hier is het recept, bisquit vanille suiker of basterd suiker, chocola eieren boter en cacao..
Ja je kunt gewoon sterke koffie maken en dan er wat door heen doen, maar dan is de kans groter dat hij niet goed stijf word. Ik doe er daarom wat oploskoffie bij. Basterd suiker gebruik ik ook, want anders voel je de te grove suiker.
Ikben ook koffie liebhebber dus doe al snel overal wat oplos koffie door. Ook wel lekker in wafels of cake ( als je van koffie smaak houdt)
@quschke, ik zie wel wat ik typ maar als ik dan druk op reactie versturen krijg ik van zp een melding dat mijn bericht te kort is en dat ik minimaal 3 tekens in moet voeren, maar op mijn scherm heb ik er wel 300 getypt zeg maar.. en ik denk dat het probleem niet bij zp ligt maar bij mijn tel want die typt wel maar zp krijgt dus door dat er niets getypt is.. snappie hem nog?? leuk man opknaphuisje! hebben wij ook gehad en is nu na 4 jaar een paleisje geworden hoor!!! @arretjescake, nooit gegeten en nooit gemaakt @chilleke, nee niets gekocht alleen een paar energy blikjes bij de kruidvat en nog een kleinigheidje voor me aangenomen nichtje want die viert morgen haar verjaardag dus heb een tekenboek met daarin voorgetekende paarden die ze zelf in kan kleuren en overtrekken etc.. en een leesboek van paarden.. @hier, zometeen maar eens hapje gaan eten lekker witte bolletjes met kroketjes en voor vanavond hebben we voor ons tweetjes satebitterballen (ikke) en kipnuggets (ben) om te knabbelen en ben wou daarna lekker romantisch samen in bad dus ik zal er niet lang zijn vanavond blijkbaar
Zo, ik ben weer terug. Het was HEERLIJK! We begonnen met een lekkere uitgebreide lunch en achtereenvolgens kregen we een gezichtsbehandeling met schouder- en decolletémassage, vibrawaterbed, parafine handpakking en de massagestoel. En tussendoor konden we dan gewoon even relaxen en lekker wat drinken enzo. Was écht zo lekker. Ik had ook geen idee hoe laat het was elke keer, maar dat maakte ook echt niet uit, het was zo relaxed. Het was ook lekker kleinschalig, met hele aardige meiden. Echt een aanrader!
Jullie gaan dus een gezellige avond tegen moet!! Wil manlief hier ook..maar ben bang dat ik vroeg lig te slapen
Ik had Arco trouwens helemaal uitgelegd wat Ayla aan moest vandaag: rokje met de kleuren geel, groen en fuchsia, fuchsia maillot en lichtroze truitje. Had ik 'm net in de auto aan de telefoon, alles was goed gegaan, maar die kleren die ik had gezegd kon hij niet vinden . Dus net ging ik maar even in Ayla's kast kijken (misschien lag het er wel niet in ), maar alles lag/hing er gewoon in. Dus ik houd dat rokje omhoog wat ik bedoel en zeg "kijk, deze bedoelde ik". Oooooohhhhh, die?! Uhm, ja, zie jij nog meer rokjes met deze kleuren? Nee, die zag hij niet, maar hij had niet begrepen dat ik dát rokje bedoelde, hahahahahhahaa. Wat heb ik gelachen. Nu heeft ze gewoon saai een roze joggingbroekje aan. Nou ja, ik kleed haar nog wel even om voor we naar het pannenkoekenrestaurant gaan .
Oh! Satébitterballen? Lekker zeg! Wist niet dat dat bestond! Lekker man. Ik haal wel eens een satékroket, oeh, zo lekker! Balen dat het niet lukt met je telefoon!
Berichtje van Lukas: hallo, woe is het met jullie? tgfrdffddffffgfffvfrfv :xghcfgbd fgher gbgbfv xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dag dbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdbdb
Wat zal ik doen: Om 18.30 uur hebben we afgesproken in het pannenkoekenrestaurant. Ayla heeft om ca. 13.00 uur een broodje + flesje gehad en om ca. 14.45 uur fruit. Zal ik haar nu een potje geven en dat we daarna weg gaan, of zal ik het wat rekken en om 18.30 uur in het restaurant vragen of ze het potje voor haar willen opwarmen?
Ik zou het proberen te rekken en in het restaurant een potje geven. Dan heeft ze wat te doen (eten) terwijl jullie wachten op jullie eten en dan is de zit voor haar ook minder lang.