Mn meisjes liggen allebei te slapen. Lekker hoor, ze lijken geen last van de zomertijd te hebben. Ivy zei zelfs uit de grond van dr hart: ikke moe! Moest daarstraks zo lachen. Ik had Aelinn omgekleed omdat die weer gespuugd had, maar ook dr broek verschoont omdat ze met dr grotere maat lueir doorgelekt was. Had dr een nieuwe broek aangetrokken dus ik zeg tegen Ivy kijk s wat een mooie broek Aelinn aan heeft. Die kom t kijken en zegt jaaa. Ik zeg gave broek he. Ivy: ja, vage broek. Hahaha, leuk foutje. Heb vanmorgen de woonkamer flink opgeruimd en beneden gestofzuigd. Ziet er dus weer aardig uit.
Vervelend zeg dat je zo last hebt. Hier net ook alvast 3 manden met was weg gevouwen. Ik ga zo Karsten wakker maken en dan gaan we even naar de speeltuin en de eentjes voeren.
Ik heb hier nu 12 stapeltjes liggen voor mensen die nog voetbalplaatjes nodig hebben. Mensen zijn er echt zo blij mee. Krijg dus iig veel post de komende dagen.
Rustig hier vanmiddag. Ik hoop dat iedereen lekker van het mooie weer heeft genoten. Ik ga de kids naar bed doen en dan lekker voor de buis en op tijd naar bed. Moet zeggen ik ben wel erg moe nu maar heb vandaag zonder knikkende knietjes vandaag alles kunnen doen wat ik wilde. Dus dat zie ik maar als een beginnend herstel.
hey meiden.......... weet dat ik echt al heel lang niet meer geweest ben. Kan een heel verhaal vertellen over het hoe en waarom, maar het komt erop neer dat ik sinds vorig jaar juli al richting burnout ging. Die is in februari officieel vastgesteld. Voor 2 weken terug heb ik me voor die burnout van m'n werk ziek gemeld en daar bovenop heeft ineens ongeveer gelijktijdig mijn man aangekondigd bij mij en M. weg te willen en het geen enkele kans meer te willen geven. Voor mij als donderslag bij heldere hemel. Als jullie niet reageren omdat ik ook al een eeuwigheid niks heb laten horen, snap ik dat helemaal hoor, maar ik trok het gewoon niet meer toen om hier te posten (door oa de burnout). Maar wilde het toch ff vertellen hier.
Hoi hoi, Alles goed hier? Ik val maar gelijk met de laptop binnen... Iemand hier bekend met purpura van Henoch schonlein? Hoop het.. Groetjes!
Hé meis, Lange tijd niks van je gehoord, maar als ik dit zo lees, wel heel begrijpelijk. Je had wel wat anders aan je hoofd. Neem alle tijd die je nodig hebt, voor jezelf maar ook voor de kleine! De rest komt wel weer, en als je ons nodig hebt (waarvoor dan ook), dan hoop ik dat je ons weet te vinden. Dikke knuff van ons vanuit het Belse.
ooow meid, ik ben er stil van. Mn adem stokte gewoon even van schrik toen ik het las van je man. Wat erg joh. En dat terwijl jij met een burnout zit. Pfffff, wat een narigheid joh. Je bent natuurlijk gewoon nog hartstikke welkom hier wat mij betreft. Ik weet uit ervaring dat je hier al je narigheid kwijt kan en er heel veel lieve mensen altijd luisteren. Heel veel sterkte.