Nee, dat klopt. Nou heb net alle kleren van zijn zus gepast, hehe.. ben kapot! Hahaha En alles zit perfect! Ik was bang dat het me te klein was, zij is smaller.. Maar het zit echt goed! En gister had ik wat broeken gekocht..... tjsa, ben vroeg ik weet het.... maar ik ben sowieso al 1 kledingmaat groter gegaan van het NIET-roken.. Dus, en ik zie het niet zitten om 2x veel kleren te kopen, dus kan ik beter in 1 keer goed doen en positiekleding gelijk kopen.. Erg leuke dingen. Ik heb trouwens ook zo'n truitje met zo'n hart in het midden met de namen erin! Wie had die nog, hier?
ik heb er een buikband van met hartje van namen Ja tijd gaat wel snel vind ik vanmorgen telefoontje gekregen van het ziekenhuis voor de 20 weken echo ! pfff dat gaat lang duren 17 mei pas ! is nog bijna 8 weken !
Zooo.. ja dat duurt nog wel even! Maar is wel heel erg mooi he! Het wachten wordt beloond! Zo ik ga zo meteen iets eten.. En dan even naar mijn moeder haar werk.... Straks naar schoonmoeder, ligt in ZKH..... Doeiiiii x
Gefeliciteerd!!.. k kom weer s kijken hier, bne inmiddels al bevallen van ons 3e kindje (4 weekjes geleden).. maar een wens voor een 4e is er nu al..sta er zelf van te kijken, had na de bevalling al zoiets van ja waarom niet... we gaan er nu de eerste tijd niet bewust mee om, in de zin van weer ovutesten enz (heb rommelige cyclus) eerst nog genieten van de 3 kindjes.. en als de kleine een jaar of 1,5 a 2 is, gaan we dat wel weer doen...en al zou t tussendoor raak zijn....is het uiteraard heel welkom!!!
@Lottie Bedankt voor de tip, weet alleen niet of ik wil liegen tegen de HA. Ik vind zelf dat 1 jaar na de prikpil en een half jaar na de gewone pil het toch wel is tijd moet zijn voor me ongi. Dus dan mag de HA me sowieso wel iets geven. Prima dat het wat langer moet duren maar na een half jaar ga ik gewoon naar de HA. Anders word ik echt gek.. Zou superleuk zijn als je hier kwam wonen! Ik ben hier nog lang niet weg helaas.. Wil het liefste niet op deze plek wonen maarja kan me verder nergens anders inschrijven dus heb gewoon geen keus. De komende jaren blijf ik hier nog wel dus. @Frysk Gefeliciteerd met je 12 weken!! @sansky Gewoon lekker positiekleding halen we gaan voor een plakbeeb toch!? Mooie test ook! En sterkte met je schoonmoeder. @hen30sep Gefeliciteerd!! Lekker genieten van jullie kleintje! En alweer een 4e?! Kan het me wel voorstellen dat je dat graag wilt. Als je het een beetje kan bolwerken met 3 kleintjes in huis kan een 4e er prima bij.
Hoi Meiden, Net alles terug gelezen, maar ben de helft alweer vergeten. Wat ik nog wel weet is de namen, wij hebben al wel een aantal meiden-namen (mijn vriend vind er echter maar één mooi van hahaha), en één jongensnaam. Thanks voor alle tips over de kat. Ja, in de tuin werken, is ook niet een super optie. Doe het wel, met handschoentjes aan, dat werkt aardig. Anders wordt de tuin nooit wat. Vanmorgen onze kater naar de DA gebracht om hem te castreren, ze waren weer blij dat ik hem mee nam, was daar niet zo lief hahaha. Mijn buik begint opeens te groeien, aan de eind van de dag echt al een flink buikje (vind ik zelf dan he). Zijn meer me darmen, want 's ochtends is die aanzienlijk kleiner, maar vind het erg leuk zo'n groeiend pensje. Zal ook es kijken naar de buikbanden, zelf ben ik alleen niet zo'n fan van al die teksten. En het is weer weekend, heerlijk, moest door ziekte extra werken deze week, dus keek er echt naar uit haha. Hoe is het5 met iedereen? Fijn weekend allemaal.
@fryskfamke, jeeuj! precies 12 weken! lekker gevoel hé? Hebben jullie het al aan iedereen verteld? Mijn broek begint nu echt strak te zitten, vooral als ik zit... hmmm misschien toch maar eens om zwangerschapskleding gaan kijken. Ben sinds het eerst ook aangekomen, zit nu op -3 kg ipv -4 Ben ook totaal niet meer misselijk
hallo allemaal, er is weer wat afgekletst. ben 4 dagen niet geweest en moet ff bijlezen. @lottie, ja wij hebben ook al namen. voor beide geslachten 1. en ook al de doopnamen hebben we. weet niet wie het zei maar bij mijn weten kan je positiekleding van de c&a alleen maar online kopen. in haarlem, ijmuiden en hilversum verkopen ze het niet in de winkel maar wel via whekamp. vandaag eindelijk een jas gekocht na 2 weken sjaggie zijn omdat ik niets kon vinden. dus ik ben echt super blij!! @sansky, zag nog een mooie test voorbij komen, super!! x
Frysk Joepie 12 weken voorbij! 17 mei al de 20 weken echo! Ik 2 mei hihi. Leuk! Alleen weten wij dan al het geslacht, dus dat scheelt weer hen30sep Gefeliciteerd! Nu alweer een 4e willen? Zijn dat niet de hormonen? Of wil je graag zwanger zijn? Tjee...maar als je nu onveilige seks hebt dan ben je echt wel binnen dat anderhalf jaar zwanger hoor..... Hier Hoofdpijn, dus sorry voor mn korte bericht
@lottie. jaa 17 mei 20 weken echo 20 mei ben ik dan 20 weken ik wil eig eind april nog een echo laten maken moooi verjaardags cadeau Hen30sep Gefeliciteerd met jullie kleine meid nu al gedachten voor nr 4 je hebt er wel zin in hwhhahah @mbtc jeeeej jij bent ook 12 weken !!! super
Frysk Ik ben dan ook bijna 20 weken als we m hebben. Spannend he. Al hebben we iig al gezien dat kleintje allebij de beentjes en armpjes heeft hihi. Mbtc Ohhh jij ook 12 weken, super!!
All, zwaai zwaai alles ok met jullie? Hier wel.... Alleen in de avond ergggg moe! Dat is echt even wennen, want voorheen was ik altijd 's avonds ook nog druk in de weer .. altijd bezig, en nu moet ik er echt even aan toegeven. Heb net even op de bank gerust, en nu weer even wat anders hoor.. hihihi.